Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jestem w pracy i mam internet ale nie bardzo mogę pisać na dogo. Kofi pojechała, ja dostałam zdjęcia Oskarka jeszcze gorsze niż te , które Gabi zamieściła.
  2. Zdjęcia z,które przysłali zamieściła Gabi79. Ja mam opis ale te zdjęcia są wg mnie lipne.
  3. Masz rację Elu ale wiesz jak jest....
  4. Ja byłam , specjalnie jechałam do Bielska. Naprawdę nie było zastrzeżeń. Te zdjęcia są mało adopcyjne...
  5. Ja już nie wiem co mam myśleć.
  6. Tak mam. Ja zwariuję przez ten internet. Mam go sporadycznie. Komputer się co chwilę blokuje. Znowu muszę go oddać do serwisu.
  7. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.
  8. Niby tak ale to może potrwać a wg Pani to sprawa na cito.
  9. Chyba tak zrobię ,ludzie oszaleli na widok Kofi.
  10. Rozumiem.
  11. Prosiłam o to ale wiem jak będzie trudno znaleźć taki dom.
  12. Zastanawiam się jak by się zachowywał w towarzystwie drugiego psa.
  13. Koniecznie, trzeba mu znaleźć taki dom. Wysłałam Gabi zdjęcia MMSem ale chyba trzeba zrobić lepsze.
  14. Ależ one są piękne. rewelacyjne. Oczu oderwać nie mogę.
  15. Pisałam na wątku o problemach, nie mam śmiałości prosić bezpośrednio o pomoc.
  16. On ich bezgranicznie kocha. Nie wiem kto tam był. Szukam kogoś w Bielsku. Tej psinie serduszko pęknie:(
  17. Byli u weterynarza nie stwierdził niczego. Oskarek niszczy i szczeka. Pracowali z behawiorystą , kupili klatkę za jego radą , niestety w klatce rozkrwawia sobie łapy. Są załamani, ale muszą go oddać. On był młodziutki , teraz to prawie czteroletni pies. Jak go oddać do schroniska , jak ... Z domu , z kanapy wywalić do kojca:( Przyznam,że ta informacja mnie zabiła. Jestem wykończona telefonami o Kofi, ledwo się skończyły o szczeniaczki ,a za chwilę malizny Bajki. Od 6 rano do nocy , cały czas dzwoni telefon. O Kofi to prawdziwy Armagedon. Kiedy zadzwoniła Pani Oskarka nie wiedziałam, że to Ona bo mam nowy telefon i nie przeniosły się kontakty. Myślałam , że to kolejny telefon o Kofi. Niestety nie:( Od dawna marzę o jednym dniu spokoju ale chyba mam zarezerwowany spokój na cmentarzu centralnym i to tylko w przypadku kremacji. Przepraszam, za te żale ale naprawdę jestem wykończona. Dziwi mnie tylko, że przez ponad dwa lata nie powiedzieli słowa, nie dali znać. Co teraz z nim będzie???:(:(:(
  18. Przed chwilą zadzwoniła Pani Oskarka , który był u Figuni i poszedł do adopcji do Bielska. Oskarek wraca z adopcji.Państwo są zrozpaczeni ale po długiej walce , pracy z behawiorystami, zakupieniu klatki kennelowej - poddają się. Oskar ma potworny lęk separacyjny, który się nasila. Nie mówili o tym wcześniej bo mieli nadzieję ,że się uda ale niestety ... Jestem zrozpaczona.
  19. Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1000 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 550zł Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Razem 320 zł Brakuje 230zł
  20. Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Razem 320 zł Brakuje 180 zł Poprawione
  21. Psiaki otrzymały wpłaty: b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Dziękuję:):):)
×
×
  • Create New...