Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Witam:) Kibicuję suni i zapamiętałam z jej wątku informację o możliwości domku W Halinowie pod Warszawą [B]"Dom będzie miała wspaniały. na pewno już gdzieś na nią czeka [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/B] [B]Np. dziś miałam telefon. Mogłaby zamieszkać w Halinowie. Jednak musiałaby być wyleczona..."[/B] Dzisiaj zamarłam po przeczytaniu informacji z na wątku Tessy , zamieszczam linka, [COLOR=navy][B]UWAGA!!! Zbieraczka - psy w tragicznym stanie! [/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.213823"]http://www.dogomania.pl/threads/213823[/URL] Dziwnie skojarzyłam:(( Może to zbieg okoliczności ale wolę dać znać . Pozdrawiam i głaski dla suni
  2. Tesunia buziaki w słodki pycholek:))) Zdrowiej nam Księżniczko:)))
  3. Biedny Duszek. Widziałam wieczorem filmik. Nie dociera do mnie, że on będąc w dużo gorszym stanie niż teraz nie otrzymał żadnej pomocy od ludzi.Przecież to nie jest kwestia jednej bezdusznej osoby ale całej miejscowej społeczności:((( Tyle miesięcy , tak wyniszczone, biedne ciałko i te potwory bez serca dookoła:((( Nie ogarniam tego rozumem. Nie umiem pojąć, przychodzą mi do głowy potworne porównania...Eh, szkoda słów. A dzieci , młodzież okoliczna - też bez serc????????????? Duszku musisz wyzdrowieć i biegać na tych biednych łapinkach. Z innej beczki- czy wpłynął mój przelew 50 zł -wpłaciłam na konto Inspektoratu zanim ruszyło allegro. Sorki ,że pytam ale miałam ostatnio problemy z kontem internetowym i dlatego wolę sprawdzić czy ok( składałam nawet reklamację w banku).Dziękuję i pozdrawiam:) Duszka przytulcie ode mnie, bardzo się cieszę,że pomalutku wraca do zdrowia; tak trzymaj kochany:))
  4. Witam, kibicuję Kapselkowi dyskretnie ale Tayga napisała coś , co mnie zszokowało:( Jak hycel ma wywieźć psy?????????????????????????? Dokąd, przecież jest nowa ustawa, która nakazuje gminom opiekę. Matko co to za pomysł z tym hyclem:(((
  5. http://allegro.pl/umierajacy-duszek-zywcem-zjadany-przez-larwy-much-i1812531805.html
  6. Czasem droga do raju prowadzi przez piekło:((((Kubuś żeby poznać miłość i znaleźć wspaniały dom musiał przejść przez potworne cierpienie - podpalono go żywcem. Wcześniej był łańcuch i jakiś kojec na działce , strach i samotność, Duszek musiał przejść przez piekło obojętności i ludzkiej pogardy dla bezbronnego stworzenia. To straszne , czemu tyle cierpienia i tyle zła . Tak niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić psiaka czy kotka...Duszek wyzdrowieje, musi:))) i będzie jeszcze radosnym psiaczkiem.
  7. Trzeba rozgłaszać. Czekam na fotki, porozlepiam gdzie się da.
  8. Wiele razy próbowałam dzisiaj wejść na allegro i ciągle była informacja,że jest w przebudowie. Teraz nareszcie działa:) Dorwałam ostatnie dwie cegiełki dla Duszka, wystawiajcie nowe allegro, idzie ja ciepłe bułeczki. Może na tym starym da się zamieścić linka do nowego, masa ludzi dostała to zakończone a dzisiaj pewnie tez mieli problem. Ja sie nie znam czy tak można ale podsuwam pomysł:) Mam nadzieję ,że mój wczorajszy przelew też już dotarł. Głaski dla Duszka, tak się cieszę,że cudna mordeczka już pachnaca, pod pupinką pierzynka a w brzuszku smakołyki:))
  9. Ile ich jeszcze szuka domków?
  10. Oj to źle:(( Jak by zrobić im nowe fotki , bo pewnie urosły , to ja też będę rozgłaszać.
  11. Tak się cieszę,że Piracik w świetnej formie:))) Co słychać u reszty rodzinki ?
  12. Rokuniu jesteś ślicznym ,dzielnym psiaczkiem. Dasz radę wyzdrowieć i będziesz ozdobą jakiegoś wspaniałego domu:)))) Walcz Skarbie.
  13. Duszku kochany musisz wyzdrowieć. Trafiłeś teraz do Cudownych Ludzi :))
  14. Trzymaj się piesuńku.Wszystko się zagoi i będziesz szczęśliwy.
  15. Zajrzałam do Ulenki... Smutno ...:((( Jestem za pomocą dla Duszka i Michaela.Straszne to wszystko:((
  16. Sunia wyzdrowiała i potem żyła bardzo szczęśliwie. Duszek też będzie, wierzę w to bardzo mocno.
  17. Tak Magolek " ani odrobiny człowieczeństwa".... Ciągle tu zaglądam i myślę o tym biednym , ślicznym , bezbronnym psiaku:(( Kiedyś znalazłam sunię, zagłodzoną, całą w strupach,obraz nędzy i rozpaczy... Ratowałam, kąpałam ale nie zapomnę jak jakaś "baba" zapytała mnie :" nie brzydzi się Pani?...". Powiedziałam : "tak , brzydzę takich pseudoludzi jak Pani".Duszek spotykał takich właśnie, teraz trafił na tych PRAWDZIWYCH.
  18. Śliczny ten polarek.Wierzę mocno ,że Duszek odzyska siły.Tyle dobrych ludzi wokół niego, tyle nadziei...Żyj Duszeńku na przekór tym bezdusznym ..., których nie obchodził los "jakiegoś psa"....:((((
  19. Duszku maleńki co u ciebie skarbie? Musisz teraz dużo odpoczywać i zdrowieć szybciutko. Zastanawiam się ile bezwzględności kryją w sobie tzw. "ludzie"... Chodzić miesiącami obojętnie, nie dać miseczki jedzenia, pozwolić konać powoli i strasznie... Bezduszność granicząca z bestialstwem.W co wierzą ci ludzie ? Nie znają słowa "miłosierdzie"????? Pamiętaj abyś dzień .... i żeby cię wszyscy w nowych butach w pierwszej ławce widzieli.... Amen:(((((
  20. Rafuniu wybacz mi ale pewnie sam rozsyłałbyś tego linka z prośbą o pomoc i dalsze rozsyłanie [B]ZAJRZYCIE PROSZĘ[/B] [url]http://allegro.pl/umierajacy-duszek-zywcem-zjadany-przez-larwy-much-i1810331483.html[/url] :((((((
  21. Plameczko dorzucam Ci do hoteliku , więc pewnie mi wybaczysz , że poproszę o pomoc w rozgłaszaniu małego Duszka. [B]BŁAGAM ZAJRZYJCIE I ROZGŁASZAJCIE[/B] [url]http://allegro.pl/umierajacy-duszek-zywcem-zjadany-przez-larwy-much-i1810331483.html[/url] :(((((((((((((((((((((
×
×
  • Create New...