Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Proszę o wiadomość , bo nic nie dociera:((
  2. Dziewczyny bardzo proszę o jakieś informacje. Wszystko załatwiłam, wzięłam wolny dzień, jestem gotowa:)) Gdzie i dokąd ?????????????
  3. Hop , hop czy jest tu kto???????????????? Nie wiem dokąd jechać po psiaka ani gdzie go zawieźć:(( Jutro rano pojadę dajcie mi namiary.
  4. Duszeńku jakiś ty cudny:))))))))))))) Nie , no tak nie wygląda ciężko chory psiak, przecież to cudo na kanapie:)))). Będzie dobrze, Nescca jesteś wspaniała i Duszek wyzdrowieje, muuuuuuuuuuuuuuuuusi !!!!
  5. Tessa jest piękna.Tyle w niej godności. Dzisiaj dostałam książeczkę z Fundacji Emir od Tessy:)) Dziękuję, to najpiękniejsze wiersze ,jakie napisano o cierpieniu zwierząt. Siedzę. czytam , płaczę ...Dobrze ,że są ludzie, którzy starają się choć troszkę zmienić ten zły, okrutny świat.
  6. Dziewczyny zadzwońcie i wszystko uzgodnimy. Dostosuję się w miarę możliwości z terminem. Wiem ,że to pilna sprawa.Jutro mogę jechać:))
  7. Kurcze mam problem z wysłaniem wiadomości na pw :( Proszę o kontakt telefoniczny do mojej pracy 32 331 39 80 - Basia
  8. Jestem do dyspozycji, zawiozę Farcika na własny koszt. Mieszkam w Gliwicach.Czekam na kontakt:))
  9. Hej Kreciku cudny:)) Wróciłam z podróży i zaglądam co u ciebie skarbie. Buziaki, śpij słodko :)))
  10. Zaoferowałam Kolczykowi 15 zł stałej deklaracji. Wybacz piesuńku, nie mogę więcej , bo mam już 6 bid do opłacenia i jeszcze konie i dzikie zwierzęta. Napisałam na pw :))
  11. Siedź Skarbie w areszcie i zdrowiej:))) Łapki Ci odpoczną i potem będziesz biegać z chłopakami:)) Dobrej nocy sunieczko, śnij o dobrych ludziach, takich , jakich masz teraz wokół siebie.
  12. Trzymajcie się, wyniki raz są złe a nagle dobre. Dusinku , serduszko masz swojego Anioła , nie możesz tak martwić Nescci. Zdrowiej bardzo prosimy, tak wiele osób o tobie myśli , tak nam wstyd za tamtych...
  13. Duszeńku o tobie myślę od rana :) Zdrowiej chłopaczku, niech te rosołki Nescci i miłość jaką masz wokół siebie postawią cię mocno na łapkach - na ziemi. Pomachaj ogonkiem duszkom i siedź tu z nami :))
  14. Czy aktualne fotki są możliwe? Porozlepiam w znajomych firmach. Pytałam,tez w sklepie zoologicznym i u weta , chętnie powieszą.
  15. Nie wolno rezygnować. Ja miałam 2 sunie , bardzo chore staruszki. Złe wyniki, wymioty, kroplówki. Pomimo tego stawały na łapki i miały długie, dobre okresy bez problemów. To trwało 2- 3 lata. W końcu odeszły ale w wieku 18 i 17 lat. Wielokrotnie słyszałam- uśpij. Walczyłam i wiem ,że było warto. Kiedy bywało gorzej to i tak wiedziałam,że są szczęśliwe, świadome mojej miłości. Leżały jak Dusio pod kocykami a ja je tuliłam . Każdy dodatkowy dzień był ważny. Dusio też tak czuje i dlatego bezcenny jest każdy dzień, póki on ma wolę życia.Nescca jesteś dla Dusia najlepszą Osobą na świecie. Pozdrawiam serdecznie i jestem myślami obok Was.
  16. Hej Harfuniu , jak się masz? Jutro coś wpłacę na Twoje konto:) Może allegro cegiełkowe zrobić, ludzie kartą płacą chętniej i rozsyłać łatwiej. Ja niestety nie umiem zrobić allegro:(
  17. Dusiu zdrowiej kochanie. Żebyś merdał ogonkiem i żeby Nescca nie płakała. Musisz pieseczku; nie możesz chorować. Poliż Nesccę , ładnie zjadaj smakołyki, nabieraj sił i walcz z choróbskiem:)
  18. Boże jak dobrze,że Duszek ma tak wspaniałych ludzi . Wierzę,że dzięki Wam uda mu się , musi udać. On wie jak jest kochany i dlatego powinien żyć i czuć miłość jaką mu dajecie.
  19. Tessuniu myślimy o tobie sunieczko kochana:))
  20. Harfuniu zdrowiej kochana !!!
  21. Tessunia słoneczko zdrowiej szybciutko :)))
  22. Mniam:)) Ale Duszek ma raj, takie smakołyki. Super,ze biochemia jest dobra. Na takiej wspaniałej kuchni Duszeniek wyzdrowieje , nie ma wyjścia :)))
×
×
  • Create New...