Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='Lobaria']Już dawałam tu wczoraj linka, prosząc o wybaczenie... Drugi Dusio:-([/QUOTE] . Wybacz , w ferworze mi umknęło. Ale powtarzać nie zaszkodzi. Dusieńku jak się czujesz? Pewnie miziali w nocy i tulili:)
  2. Dusio mnie poprze...Zajrzyjcie , znowu dramat:((( http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-wyg%C5%82odzony-i-katowany-Gacu%C5%9B!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o/page6
  3. Hej Księżniczko jak minęła noc??????? Buziaki dla Ciebie:)) [B]A tu biedny , maleńki Kolega , który prosi o pomoc[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-wyg%C5%82odzony-i-katowany-Gacu%C5%9B!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o/page6[/url]
  4. Dusieńku dobrego dnia:))) Zdrowiej kochany Skarbie:)
  5. [quote name='Klaudus__'][I]Ale jak pisałam - Ona była dopiero co przywieziona. To ze mnie dupa - bo mogłam poogladać jak Go z klatki brałam. Ale zawaliłam. Wstał sam - i kicał - nie chciałam podnosić i oglądać - zresztą szczerze to w ogóle nie było to dla mnie ważne w tamtej chwili...[/I][/QUOTE] A tam zawaliłam ... Co to ma za znaczenie -sunia czy psiak??? Bieda do ratowania i tyle. Walczą o niego, ma założony wątek , my jesteśmy... Dzięki Klaudus :) Pieseczku kochany, walcz skarbie !!!
  6. Tessunia buziaki na dobranoc.Nabieraj sił.
  7. I znowu się poryczałam ze wzruszenia... Jak dobrze ,że są Nescci, Izy i Piotry i cała dogomania. Dzięki Kochani:)
  8. Spać nie mogę przez tych drani. Ciągle myślę i myślę co siedzi we łbie takiego gnoja, którego nakręca robienie krzywdy.Przecież pies a szczególnie szczeniak ma w sobie coś ujmującego, czarownego,to takie wieczne "dzieci".Zresztą każdy zwierzak wywołuje we mnie ciepłe uczucia. Zagłodzony, skopany,przerażony - tyle dostał na początek życia od "gatunku panów ".... Psineczka biedna cierpi , bo jakiś złoczyńca się wykazywał !!! Czekam na dane do wpłat
  9. Harfa niszczycielka:)))Mam nadzieję ,że mój przelew też dotarł. Głaski Harfuniu i nie jedz mebli:))))))))))
  10. [B]Człowiek rozumny[/B] ([I]Homo sapiens[/I]) wg wiki... Rozumny?????????????????????????
  11. Ja się od dawna zastanawiam gdzie się kończy człowiek a zaczyna "homo sapiens"???????????????? Podobno od zwierząt różnimy się inteligencją i empatią. Czy rzeczywiście wszyscy???????????????????????????????????
  12. Kurcze , ilość przekleństw , jakie mam teraz w głowie przeraziła mnie samą. Trudno jednak być kulturalną... Co za s...........ny:((((
  13. [quote name='Lili8522']Mam miejsce w DT dla szczeniorka... Ale zupełnie nie mam doświadczenia z takimi chudzinkami :shake: Żal jej... :-([/QUOTE] Dasz radę ,żaden problem. Jeśli możesz ... Jak będzie allegro cegiełkowe to pieniądze też napłyną.Odpowiednie jedzonko i będzie kuleczka :) Wespół-zespół i sunia będzie radosna i grubiutka. Tych gnojków to powinno się zaskarżyć , jak teraz zaczynają to aż się boję co będzie dalej.....:(((((Swoim rodzicom powinni w przyszłości dokopać, w końcu ładnie ich wychowują !!!!
  14. Witaj Tessuniu , co u ciebie Skarbie?
  15. Oj to dziękujemy św. Franciszkowi i prosimy o dalsze wsparcie:)) Swoją drogą bo bardzo fajny Święty:) Dusiu zdrowiej, nawet w Niebie masz wsparcie.
  16. To okropne , my płaczemy a ci ludzie , którzy swojego psa, członka rodziny..., przywiązali i zostawili jak rzecz- żyją sobie bez wyrzutów sumienia.
  17. Możesz być dumna. Czytałam i łzy leciały same...
  18. Śpij dobrze kochana.Nabieraj sił.
  19. Śpij spokojnie Dusiu.Nescca i Piotr są obok:)
  20. [quote name='inga.mm']Ciociu MaDi, dziękuje w imieniu Vita, natomiast powiedz co sądzisz o opowieściach moich zwierzątek? Czy to chwyciłoby?[/QUOTE] Dziewczyny teksty super.Poryczałam się czytając. Matko takie teksty i fotki mogłyby zadziałać. Kto nie próbuje, ten traci...:)
  21. Damy radę, najwyżej mnie na dt weźmiecie. Jestem grzeczna i nie będę hałasować ani brudzić w domu:))))))))))))))))))
  22. Oj , to dobrze ,że zjadła. Dzisiaj jakiś trudny dzień:(((( Tessunia i Duszek gorzej się czują. To minie, musi !!!! Psiaczki najdroższe postarajcie się, tyle dobrego przed wami. Tym draniom, co was tak zaniedbali to bym... Potwory nie ludzie . Na złość im musicie wyzdrowieć.
  23. Nescco , Dusiu jesteśmy z Wami. Dusiu , chłopaczku walcz kochanie.
  24. Ale się poryczałam.... Miałam zaszczyt parę dni temu poznać Panią Teresę. Jestem pod wielkim wrażeniem jej pozytywnej energii i niezwykłej dobroci. Na świecie są Anioły i potwory i trochę nijakich i beznadziejnych... Nescca, Pani Teresa to te Anioły:) Dusiu , słoneczko tyle miłości wokół ciebie:) Na dogo "pochmurno" Dusio ... i Tessa ma złe wyniki ... :( Boże pomóż im , tyle wycierpiały, daj im dużo czasu żeby korzystały z tego szczęścia, najważniejszego dla nich- miłości dobrych Ludzi.
×
×
  • Create New...