Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. No to tak jest jedni mają zapsione i zakocone domy tymi baśniowymi a drudzy nie wezmą chomika bo im życie dezorganizuje... Pozdrawiam i idę do moich baśniowych , bo się drą :))) Dobrej nocy:)))
  2. Tak , trzeba ... Tyle tego zła na świecie. Tyle krzywdy. Ale i dobroci i szlachetności dużo, to mnie pociesza. Wierzę ,że Tessuni się uda i Pracikowi z rodzeństwem i szczeniaczkom z rowu i innym, kochanym stworzeniom.
  3. Dziękuję za dobre słowa i wzajemnie. Tak strasznie płaczę z powodu Ulenki, miałam jej wysłać misia... Tessuni nie wyślę bo byłby pełen tej nużycy, Jak Tessa wyzdrowieje to go wyslę, Ulenka by chciała.
  4. Maleńka Isia, Pascalek, teraz Ulenka, kochane, bezbronne, dobre ...
  5. Przykro, smutno, strasznie:((( Byłaś taka ważna sunieczko , nie wiedziałaś o tym... Misia pluszowego miałam ci wysłać. Dobrze,że będzie ci las szumiał, kochanie biedne.
  6. Co u Elmo ? Rozsyłam go. Znajoma napisała,że jest baśniowy:)))
  7. Tessuni dołożyłam cegiełki pomocy po cichutku. Śledzę wątek z wielką nadzieją. Na wątku Ulenki starałam się działać. Dzisiaj Ulenka odeszła:((( Czekałam na męża żeby wysłać jej paczkę pełną zrobionych podkładów, nie zdążyłam:((( Wyślę to Tessuni , proszę tylko o informację czy ręczniki frotte też mogą być? Mam ich trochę a na liście ich nie ma.Tessuni musi się udać, uda się.
  8. Kochałam ją z daleka, tak bardzo ...Wy Dziewczyny byłyście blisko Ulenki, sercem jestem z Wami.
  9. Boże czemu??????????????????????????????? Ulenko, kochanie moje....
  10. Wiem,że allegro jest na Fundację Viva ale myślę o tej owczarkowej.Niejasno napisałam.
  11. Z tą fundacją to niezły pomysł.Widzę jak schodzą allegro promowane przez fundacje a jak się ślimaczy ulenkowe:( Na tylu wątkach je wrzucałam z prośbą "zajrzyjcie". Na jednym zaledwie ktoś zareagował :"ojej".Martwi mnie to.Ja się nie znam na zasadach współpracy z fundacjami i nie znam konsekwencji. Dziewczyny z pewnością wiedzą. Poparłam pomysł bo myślę o psince i jej skarbonce.Mam nadzieję,że lecznica nie tonie w ręcznikach i kocach.
  12. Gapa ze mnie widocznie przeoczyłam to "wałkowanie":))) Macie słuszność, nie pomyślałam o tym trzeszczeniu. Karton pociętych podkładów wysyłam i worki :)
  13. Ktoś chciał przekazać Ulence materacyk z gąbki :)) Dostała go? Pytam bo myślę jak duże worki kupić ,żeby go włożyć a potem ubierać poszewki i na to pocięte wkłady. Jeśli materacyka nie ma to mam pomysł - do worka można napchać folii bąbelkowej, jest miękka. Takie posłanko ubrane w poszewkę byłoby ok. Mogę zrobić i wsadzić do paczki.Jedyny problem , to objetość, Folia złożona w kostkę jest mała a zwinięta bardzo objętościowa. Czy ktoś napcha worek ? Ja folię wyślę, oczywiście jeżeli jest to potrzebne. Czekam więc na odpowiedź i potem gnam na pocztę:))
  14. MaDi jak sprawdzicie,że maluchy wcinają witaminki , to ja kupię następne i wyślę(nazwy nie zapisałam , więc proszę o przypomnienie) Szkoda,że mi wet nie dał większego opakowania:(( Nie wiedziałam,że są. Odradzili mi też zakup kilku opakowań , bo może nie będą smakowały, wtedy zmienimy.To starczy na miesiąc. Sorki ,że nie piszę na pw ale korzystam z profilu mojej córki, która jest bez internetu i coś mi te wiadomości na pw nie działają:( Przedtem bez problemu, teraz coś nie tak. Głaski dla szczeniaczków:))
  15. A co dolega tej maleńkiej suni, która mogła mieć dt? Wspominacie o ew. leczeniu.Mam nadzieję,że to tylko zabezpieczanie się "na wyrost" a maleńka zdrowa:)
  16. Super,że paczka doszła:)) Proszę tylko o przypomnienie nazwy witamin bo nie zapisałam a może trzeba będzie dokupić . Nie wiedziałam,że są większe opakowania , szkoda, takie mi dali w lecznicy :(Myślę, że cudeńka szybko domki znajdą. Rozgłaszam maluszki. Praciku bądź dzielny:)))Oczko będzie zdrowe i śliczne.Buziaki dla psiaczków:)
  17. Matko jak tu cicho:(( Codziennie zaglądam z nadzieją,że Pikuś został złapany. Pikusiu domek czeka i wspaniałe Panie i podusia:)) Pokaż się !!!
  18. Jak dobrze ,że się znalazły:)))) Tak się martwiłam. Joko cudna, słoneczko tak się tuli do zabawki.Dobrze,ze jest bezpieczna .Domek będzie, najlepszy:)))
  19. Ten lek znajduje się na liście sterydów anabolicznych stosowanych w dopingu wklejam podaną na stronie cenę Cena czarnorynkowa: ok. 20 Euro za 1000 jednostek
  20. Erytropoetyna produkowana jest w wątrobie i nerkach. U zwierząt gen odpowiedzialny za wytwarzanie erytropoetyny w nerkach zlokalizowano w komórkach interstycjalnych Spadek produkcji erytropoetyny następuje w przebiegu przewlekłej mocznicy, nadmierne wytwarzanie spotyka się m.in. w zwyrodnieniu wielotorbielowatym nerek..Ten lek to hormon
  21. Weszłam właśnie na dogomanię i strasznie się zmartwiłam. Ja też ciągle myślę czemu Ulenka taka słaba. Ratowałam kiedyś sunię w stanie "wymuzułmanienia" (tak to określił wet) i pomimo domowych sposobów i tylko dochodzącego lekarza szybko doszła do zdrowia. A Szarik z dogomanii też cudnie się zmienia w szybkim tempie. Biedny skarb, dobrze ,że będzie konsylium. Łapki spuchły od nerki:(
  22. Proszę zajrzyjcie też tutaj DRAMAT. Dziękuję za rozsyłanie. [url]http://allegro.pl/zyjacy-szkielet-ulena-zaglodzona-sunia-i1791872401.html[/url]
×
×
  • Create New...