Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Hej Duszeńku , trzymaj sie chłopaczku a łapki też wyzdrowieją.Mizianka choć wirtualne ale bardzo , bardzo mocne:))
  2. Duszeńku no co ty !!!!! Musisz się zebrać i zdrowieć. Taki śliczny jesteś i takich masz wspaniałych Opiekunów i nam tak bardzo zależy na Tobie. No Skarbie nie dawaj się żadnym choróbskom.
  3. Duszku cudny śpij kochany na tych podusiach kolorowych , mięciutkich:)))
  4. Oj Kreciku , to może będziesz sam brykał :))) Buziaki psiaczku:)))
  5. Duszek cudny:))))) Trochę się zmartwiłam, w pierwszej edycji allegro dorwałam ostatnie 2 cegiełki a w drugiej dokupiłam 6. Natychmiast opłaciłam kartą i dostałam maila z potwierdzeniem, że wpłata przekazana.Z pierwszego allegro widzę wpłatę za te 2 a z drugiej edycji tych 6 nie ma w podanym wyżej spisie:((Czy coś nie dotarło?
  6. [quote name='arabiansaneta']Ona, kiedy tak chodzi z opuszczonym ogonem, wygląda jak lwica.[/QUOTE] No jak prawdziwa lwia królowa:)))
  7. Duszek jest piękny!!! To słodkie spojrzenie i te uszka- fontanny:)) Fotka z przytulonym Opiekunem absolutnie mnie rozwaliła:))))
  8. Posłałam 40 zł dla Kapselka, tyle mogłam( strasznie dużo tych psich tragedii a chciałam choć trochę wspomóc parę bid).Mam nadzieję,że psiaczek wyzdrowieje w dt i będzie ozdobą jakiejś pięknej kanapy:)))
  9. Oczko cudne a Piracik niesamowity:)) Martwię się jego rodzinką :(( Gdzie te domki??????????
  10. Nie mogę tego przeżyć co spotkało Duszka i dlatego tyle we mnie złości:(((
  11. Super:))))))))))))))))))) Prześlijcie nr konta na PW- skrzynka już pusta -to coś dorzucę na podróż chłopaczka.
  12. Film i zdjęcia Duszka pokazują ile to biedne ciałko wycierpiało:(( Kurcze ja bym baner (w tej okolicy gdzie się błąkał) wywiesiła ze zdjęciami psiaka i ogromnym napisem :" WSTYDŹCIE SIĘ !!!!!!!"
  13. Odpowiadam na apel o wybór imienia :)) Rozalka to piękne imię ale chyba do suni bardziej pasuje Bella :) Powinna zostać pupilką jakiejś Pani , siedzieć na poduszce i do takiej sytuacji "Bella" jest super.Głaski dla suni:)) Pozdrawiam.
  14. A co z pozostałymi psiakami. co hycel ma do nich? Matko , przecież jest ustawa, nie zrobią im krzywdy?
  15. Eee , no po co komu niebo jak się siedzi w raju i to jeszcze w fajnym Towarzystwie:))) Duszku, musisz piorunem wyzdrowieć . Swoją drogą jaki on błyszczący , jaki ma cudny pyszczek.
  16. Takie cudo, nie dziwię się:)) Sama negocjowałam:)) z moimi suczkami. A obrażony Pan powinien przemyśleć swoją postawę; nosówka to w dobie szczepień niedobra wizytówka dbałości o psa.Pozdrawiam serdecznie i bardo się cieszę, że Elmo ma swój prawdziwy dom.
  17. Tu piszą ,że Fundacja Mon Ami ma u nich BDT [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY"]http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY[/URL] Może spróbować zgłosić psiaki. 6 zł doba mały psiak plus karma - zróbmy ściepę, one długo nie posiedzą cudne są:) Ja deklaruję 30 zł stałej, tyle mogę - mam 6 stałych deklaracji . pognębię znajomych może coś dorzucą:))
  18. Ojej to super:))))))))) Ale to inny domek , nie ten obrażony?? Elmo dużo szczęścia ci życzę, eh zakochałam się w Tobie ale moje dwie suczki niestety nie trawią chłopaków... wiesz podstarzałe egoistki:)) Liczę na fotki z nowego domku. Powodzenia Baśniowy Psiaku :)))
  19. Dzięki:)) Korzystam z wątku córki , która na szczęście od wczoraj ma znowu internet. :) Jutro wyczyści skrzynkę( nie chciałam jej mieszać) ,wtedy dam znać i poproszę o nr konta :) Pytałam o tego hycla, tym się tak martwię... Gdybym mieszkała blisko pomogłabym w opiece, ale to setki kilometrów:(( Głaski dla Kapselka.
  20. Witaj Tessuniu:))))) Wyglądasz tak dostojnie i pięknie :))) Kochana sunieczko zdrowiej.
  21. Ja też tak myślę, nawet pisałam kiedyś o tych co z Dekalogu wybrali jedno przykazanie "Pamiętaj abyś dzień.... i żeby cię wszyscy w nowych butach w pierwszej ławce widzieli..." Co tam dla nich jakiś pies... wypełniają obowiązek, celebrują... Niebo dla nich tylko stoi otworem..
  22. No wolałam dać znać , wiem,że prześwietlacie domki ale czasem oszuści są bardzo przebiegli:(( Fajnie,że sunieczka bezpieczna:))) Cudna jest:)
  23. [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/213823[/url][/B] Ponownie wklejam bo zamieszczony wyżej coś nie działa
×
×
  • Create New...