-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Oj Kreciku , to może będziesz sam brykał :))) Buziaki psiaczku:)))
-
Duszek cudny:))))) Trochę się zmartwiłam, w pierwszej edycji allegro dorwałam ostatnie 2 cegiełki a w drugiej dokupiłam 6. Natychmiast opłaciłam kartą i dostałam maila z potwierdzeniem, że wpłata przekazana.Z pierwszego allegro widzę wpłatę za te 2 a z drugiej edycji tych 6 nie ma w podanym wyżej spisie:((Czy coś nie dotarło?
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']Ona, kiedy tak chodzi z opuszczonym ogonem, wygląda jak lwica.[/QUOTE] No jak prawdziwa lwia królowa:))) -
Oczko cudne a Piracik niesamowity:)) Martwię się jego rodzinką :(( Gdzie te domki??????????
-
Odpowiadam na apel o wybór imienia :)) Rozalka to piękne imię ale chyba do suni bardziej pasuje Bella :) Powinna zostać pupilką jakiejś Pani , siedzieć na poduszce i do takiej sytuacji "Bella" jest super.Głaski dla suni:)) Pozdrawiam.
-
ELMO - 7 mies. ZJAWISKOWO piękny BIAŁY SZCZENIAK - został Ślązakiem !
ewu replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Takie cudo, nie dziwię się:)) Sama negocjowałam:)) z moimi suczkami. A obrażony Pan powinien przemyśleć swoją postawę; nosówka to w dobie szczepień niedobra wizytówka dbałości o psa.Pozdrawiam serdecznie i bardo się cieszę, że Elmo ma swój prawdziwy dom. -
Tu piszą ,że Fundacja Mon Ami ma u nich BDT [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY"]http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY[/URL] Może spróbować zgłosić psiaki. 6 zł doba mały psiak plus karma - zróbmy ściepę, one długo nie posiedzą cudne są:) Ja deklaruję 30 zł stałej, tyle mogę - mam 6 stałych deklaracji . pognębię znajomych może coś dorzucą:))
-
ELMO - 7 mies. ZJAWISKOWO piękny BIAŁY SZCZENIAK - został Ślązakiem !
ewu replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ojej to super:))))))))) Ale to inny domek , nie ten obrażony?? Elmo dużo szczęścia ci życzę, eh zakochałam się w Tobie ale moje dwie suczki niestety nie trawią chłopaków... wiesz podstarzałe egoistki:)) Liczę na fotki z nowego domku. Powodzenia Baśniowy Psiaku :))) -
Dzięki:)) Korzystam z wątku córki , która na szczęście od wczoraj ma znowu internet. :) Jutro wyczyści skrzynkę( nie chciałam jej mieszać) ,wtedy dam znać i poproszę o nr konta :) Pytałam o tego hycla, tym się tak martwię... Gdybym mieszkała blisko pomogłabym w opiece, ale to setki kilometrów:(( Głaski dla Kapselka.
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Witaj Tessuniu:))))) Wyglądasz tak dostojnie i pięknie :))) Kochana sunieczko zdrowiej. -
No wolałam dać znać , wiem,że prześwietlacie domki ale czasem oszuści są bardzo przebiegli:(( Fajnie,że sunieczka bezpieczna:))) Cudna jest:)
-
[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/213823[/url][/B] Ponownie wklejam bo zamieszczony wyżej coś nie działa