Jump to content
Dogomania

Szyszka108

Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1598 profile views

Szyszka108's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Już nie muszę gotować mięsa swojemu psu. :laugh2_2:
 2. Do sześciu miesięcy pies powinien przestać załatwiać się w domu. W tym okresie życia psa częste wychodzenie na spacer jest normalne. Ja też bardzo często wychodzę ze swoim pięciomiesięcznym szczeniakiem. Pamiętaj, żeby nie dopuszczać to tego, aby pies załatwiał się w domu. W przeciwnym razie nauczy się tego i codziennie będziesz musiał sprzątać po swoim pupilu. Szczeniaki nie potrafią długo wytrzymać z pełnym pęcherzem.
 3. Witam! Na swojej działce posiadam ogród (bardzo duży). Jakie przeszkody będą najlepsze i jak je wykonać? Zależy mi na tym, aby elementy toru można było łatwo przenieść w inne miejsce. Powinny być też łatwe w wykonaniu.
 4. Witam! Gdzieś słyszałem, że psu można dawać surowe mięso (za wyjątkiem wieprzowiny) i jest dla niego zdrowe. Czy to prawda? Można podawać su surowe mięso?
 5. Nie ugryzł go nigdy inny pies ani nie miał kontaktu z dzikimi zwierzętami.
 6. Witam! Dzisiaj, gdy bawiłem się z moim szczeniakiem, delikatnie przejechał mnie zębem po ręce. Miejsce to zrobiło się czerwone, ale krew nie poleciała. Umyłem dokładnie ręce. Mój szczeniak ma dziewięć tygodni i nie jest szczepiony przeciwko wściekliźnie. Trzy mam się przejmować?
 7. Witam! Dzisiaj udałem się do weterynarza aby zaszczepić szczeniaka przeciwko nosówce i parwowirozie. Dowiedziałem się, że szczepienia zaczyna działać dopiero po jakimś czasie i jest to poprzedzone spadkiem odporności psa, że trzeba bardzo uważać i unikać miejsc, w których przebywają psy. Problem w tym, że mam w domu starszą suczkę (15 lat, nie jest chora). Czy zdrowy pies może zarazić szczeniaka?
 8. To normalne, moja suczka (15 lat) prawie wcale już nie słyszy i w ogóle nie da się jej przywołać do siebie.
 9. Witam! Niedawno adoptowałem ze schroniska dwumiesięcznego szczeniaka. Wiem, że w tym wieku nie można jeszcze wyksatrować psa. Kiedy można wykonać taki zabieg? Ile to kosztuje? Jak wpłynie to na nastrój/zachowanie psa?
 10. Witam! Niedawno, gdy bawiłem się z moim szczeniakiem, zauważyłem, że jego nos jest suchy. Poczekałem kilka godzin, po czym znowu sprawdziłem. Tym razem nosek był już mokry. Jednak następnego dnia znowu był suchy... a za kilka godzin mokry... później znów suchy... i tak dalej... Oprócz tego piesek zachowuje się jak każdy zdrowy szczeniak: biega jest chętny do zabawy itp. Czy takie zmiany na nosie są normalne? Dodam, że ostatnio w moim mieście jest dosyć gorąco.
 11. Myślę, że młodszy pies przez jakiś czas będzie smutny, ale później mu przejdzie.
 12. Witam! Wiem, że są już takie tematy na forum, ale tutaj podam dokładne informacje o moim piesku. Dane z dnia 28.08.2015 1. Płeć: piesek 2. Rasa: kundelek 3. Długość łapek: około 15cm 4. Waga: około 1,5 kg 5. Wiek: 8 tygodni ZDJĘCIE:
×
×
 • Create New...