Jump to content
Dogomania

Szyszka108

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Szyszka108

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Szyszka108

  Książki o psiej psychice

  Jon Katz - "Dobry pies"
 2. Szyszka108

  Surowe mięso dla psa?

    Już nie muszę gotować mięsa swojemu psu. :laugh2_2:
 3. Do sześciu miesięcy pies powinien przestać załatwiać się w domu. W tym okresie życia psa częste wychodzenie na spacer jest normalne. Ja też bardzo często wychodzę ze swoim pięciomiesięcznym szczeniakiem.   Pamiętaj, żeby nie dopuszczać to tego, aby pies załatwiał się w domu. W przeciwnym razie nauczy się tego i codziennie będziesz musiał sprzątać po swoim pupilu. Szczeniaki nie potrafią długo wytrzymać z pełnym pęcherzem.
 4. Szyszka108

  Agility w ogrodzie

  Witam!   Na swojej działce posiadam ogród (bardzo duży). Jakie przeszkody będą najlepsze i jak je wykonać? Zależy mi na tym, aby elementy toru można było łatwo przenieść w inne miejsce. Powinny być też łatwe w wykonaniu.
 5. Szyszka108

  Surowe mięso dla psa?

  Witam!   Gdzieś słyszałem, że psu można dawać surowe mięso (za wyjątkiem wieprzowiny) i jest dla niego zdrowe. Czy to prawda? Można podawać su surowe mięso?
 6. Szyszka108

  Szczeniak po szczepieniu

  Witam! Dzisiaj udałem się do weterynarza aby zaszczepić szczeniaka przeciwko nosówce i parwowirozie. Dowiedziałem się, że szczepienia zaczyna działać dopiero po jakimś czasie i jest to poprzedzone spadkiem odporności psa, że trzeba bardzo uważać i unikać miejsc, w których przebywają psy. Problem w tym, że mam w domu starszą suczkę (15 lat, nie jest chora). Czy zdrowy pies może zarazić szczeniaka?
 7. Szyszka108

  Kastracja psa

  Witam!   Niedawno adoptowałem ze schroniska dwumiesięcznego szczeniaka. Wiem, że w tym wieku nie można jeszcze wyksatrować psa.   Kiedy można wykonać taki zabieg? Ile to kosztuje? Jak wpłynie to na nastrój/zachowanie psa?
 8. Szyszka108

  Suchy nos u szczeniaka

  Witam!   Niedawno, gdy bawiłem się z moim szczeniakiem, zauważyłem, że jego nos jest suchy. Poczekałem kilka godzin, po czym znowu sprawdziłem. Tym razem nosek był już mokry. Jednak następnego dnia znowu był suchy... a za kilka godzin mokry... później znów suchy... i tak dalej... Oprócz tego piesek zachowuje się jak każdy zdrowy szczeniak: biega jest chętny do zabawy itp. Czy takie zmiany na nosie są normalne? Dodam, że ostatnio w moim mieście jest dosyć gorąco.
 9. Szyszka108

  Jak duży urośnie mój pies?

  Witam!   Wiem, że są już takie tematy na forum, ale tutaj podam dokładne informacje o moim piesku.   Dane z dnia 28.08.2015   1. Płeć: piesek 2. Rasa: kundelek 3. Długość łapek: około 15cm 4. Waga: około 1,5 kg 5. Wiek: 8 tygodni   ZDJĘCIE:  
 10. Szyszka108

  Jakie zwierzę(ta) macie w domu?

  Dwa psy, dwa szynszle, chomika
 11. Szyszka108

  Niezaszczepiony szczeniak

  Witam!   Wiele razy słyszałem, że niezaszczepionego szczeniaka nie wolno wyprowadzać na spacery. Dzisiaj wybieram się na dwudniową wycieczkę w góry. Mój szczeniaczek nie może sam zostać w domu. Moje pytanie brzmi: czy gdy pies będzie niesiony na rękach, również istnieje ryzyko zarażenia np nosówką?   Piesek ma 8 tygodni.  
×