Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Za chwilkę zaktualizuje wątek. Psiaka wpuściłam do domu bo pada a on ma tą obróżkę klitix mam nadzieje że jak trochę zmokła nic się nie stanie i będzie dalej działać?
  2. Jesteście ANIOŁAMI!!!!!!
  3. [quote name='lilo']przylazłam z watku Brokata - mogę dac 10 zł co miesiac - wiem ze niewiele ale wiecej nie moge - jak zapadnie decyzja prosze o przypomniajaca wiadomosc[/QUOTE] Bardzo jestem wdzięczna-naprawę bo liczy się każda złotówka w tej chwili :Rose: Wszystkim dziękuje :Rose:
  4. [QUOTE]W tej chwili nie bardzo mam kase , ale 30,- wrzuce, zeby dac mu chociaz troche czasu na zbieranie dalej.[/QUOTE]Bardzo dziękuje!!!!
  5. [quote name='edek']Może gdybyśmy uzbierali na karmę to Twój TZ by go nie wygonił???? To byłby tylko tymczas :([/QUOTE] Uwierz mi nie wypali :placz:
  6. [quote name='BERKANO']a na jak długo uda Ci się Go przytrzymać przy sobie????[/QUOTE] Do jutra. Darek wieczorem wraca od rodziców więc mam bardzo mało czasu. Cieszę się tylko że Megii się zgodziła bo gdyby nie ona nie wiem o bym zrobiła z psem!!!
  7. Dziękuję Jukutek :*
  8. [quote name='edek']Tak na szybko mogę dać na razie[B] 50zł jednorazowo[/B][/QUOTE] Bardzo dziękuje, z całego serca!!!! Jeśłi zapadnie decyzja o hotelikowaniu go od razu dam znać na wątku. Jeszcze raz dziękuje.
  9. [quote name='jukutek']a w jakim wieku on jest?[/QUOTE] Jejku ja się nie znam ale chyba młodziutki. Myślę że nie więcej niż 1,5 roku
  10. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS!!!
  11. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS!!!
  12. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  13. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  14. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS!!!
  15. Bardzo potrzebujemy pomocy finansowej dla psa który błąka się po ulicach i prosi o jedzenie. Chcemy psu zapewnić do czasu znalezienia mu domu hotel by mógł spokojnie zaczekać tam na swojego nowego właściciela.Potrzebne są deklaracje by pies nie musiał błąkać się koło ruchliwej ulicy. Pies ma charakter wspaniały. Zero agresji do ludzi choć troszkę przerażony tym co się wokoło niego dzieje. Prawdopodobnie wyrzucony z auta. Bardzo zabiedzony...Bardzo prosimy o jakąkolwiek wpłatę by piesek mógł zacząć normalnie żyć! Czy może być tak?
  16. Bardzo dziękuje że jesteście ,bo już mi się wyć chce z tego wszystkiego!!!
  17. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  18. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  19. Rozwiałam z Megii i jest Ona w stanie wziąć 10 zł za tego psa dziennie,to myślę że nie dużo. Brak jakichkolwiek pomysłów. Boję się że na mnie spadnie wszysto a ja nie będę miała z czego pokryć kosztów hotelowania.
  20. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  21. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  22. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  23. Tak, Krzyczki i Chrcynno ;(
  24. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
  25. Przepraszam ale czy jest ktoś w stanie pomóc? Jestem bezradna a pies zginie!!!! Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA%21Ten-pes-zginie-bez-WAS"]http://www.dogomania.pl/threads/205634-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-DO-JUTRA!Ten-pes-zginie-bez-WAS[/URL]!!!
×
×
  • Create New...