Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Podrzucam i zapraszam... [url]http://www.dogomania.pl/threads/201902-Mega-bazarek-dla-dziecka!!!zapraszam[/url].
  2. [QUOTE]no ja póki co dzieci nie mam;-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:Fibi nie wiesz co tracisz... Ile trzeba na transport dokładnie może ja pożyczę od TZ siostry a im zwrócę z bazaru? Jak pasuje to Marchewa wyślij mi nr konta to oni wyślą jeszcze dzisiaj.
  3. Mamcia jest słodka i bardzo śliczna. Jej pasuje wszystko nawet ta łapka przy niej jest piękna!!! Bardzo cudowna psica!!!!Mamciu byleś znalazła najwspanialszy dom na świecie bo na taki zasługujesz!!!!
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201902-robi-si%C4%99?p=16276862#post16276862[/url] Za ok godzinę bazarek czynny
  5. Ale informuje wszystkich że biorę Czekoladkę z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201521-Dwie-porzucone-mikro-sunie-wygra%C5%82y-z-parwo-teraz-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-lub-dt!!!?p=16269240#post16269240[/url] :)
  6. Marchewa za chwilkę wrzucę ci na konto 20 albo 30 zł tylko podaj mi na PW nr konta potem jeszcze coś doklepie ;) a tłumaczyć się będę potem ;)
  7. Wiesz uzgodniłam z TZ że mogę wziąć psiaka ale musi być mały dlatego szukam malutkiego.TZ nie jest zachwycony pomysłem wzięcia nowego psiaka ale dał mi wolną rękę jednak obowiązek psa spada na mnie. Dzieci się nie obawiam bo uczę ich szacunku do zwierząt. Zuzia najmłodsza moja pociecha kocha wszystkie zwierzęta i żadnemu nie robi krzywdy Kubuś znowu nie za bardzo wydaje zainteresowania nowym zwierzakiem w domu bo martwi się o Romę że " będzie smutna" więc myślę że jak na 3,5lniego chłopca jest to bardzo mądre podejście. Jeśli chodzi o Robina psiak był dokładnie zaklepany i wszystko uzgodnione to pani która prowadzi tą funcje była nie wporządku nie informując mnie ani Basi1968 o tym iż wcześniej dzwoniła do mnie i mówiła że pieska na pewno mi wydadzą. Romka jest małą sunią taki kundelek wszystkich ras ;) Psiak wcale nie zostawał by sam bo ja jestem ciągle w domu. Myślę że wiele osób z dogo poświadczyło by że u mnie psu krzywda się nie stanie.Do Serocka przeprowadziłam się niedawno a wcześniej mieszkałam w Warszawie. Kiedy tam mieszkałam było kilka osob z dogo potem po tym jak uspałam Diankę moja znajomość z dogomanią urwała się z przyczyn osobistych (możesz poczytać o tym na wątku Dianki)
  8. Dla mnie wszystko jedno kiedy ja ciągle siedzę w domu ;)
  9. [quote name='MARCHEWA']Nasze posty się minęły;) Romenko,jeszcze nie mogę uwierzyć,że małej się tak poszczęściło.To teraz musimy ugadać się co do transportu. A tu Malinka specjalnie dla Fibi;) Malutka bardzo się trzęsie z zimna nawet w domu,dlatego z rękawa bluzy dziecięcej zrobiłam jej ubranko;),podoba się wam? [IMG]http://s0.zmniejszacz.pl/DSC02349_zmniejszacz-pl_966680.jpg[/IMG][/QUOTE] Boże jaka ONA jest śliczna!!!!!Aż dziewię się sobie samej że o nią się nie kłócę z Fibi ;) Jednak biorę Czekoladkę mimo wszystko bo wiem że Malinka znajdzie bardzo dobry domek!!!Ale jest cudowna!!!!
  10. W takim razie bardzo się cieszę bo już myślałam że nie mam szczęścia co do adopcji na dogo ... Miał do nie przyjechać Rubin z wątku yorków i niby wszystko bylo uzgodnione z Basią ku mojemu i Basi zdziwieniu psiak bez naszej wiedzy po miesiącu czasu oczekiwania na niego zoststał wydany do adopcji (byle do dobrego domku!!!!) Super że Czekoladka u nas się znajzie tylko dziwię się że jej nikt jeszcze nie zabrał na DS bo jest śliczna!!!!
  11. W takim razie co Wy na moją propozycje?
  12. Dziewczyn ugadujcie Fibi na DS dla Malinki. Dopiero przeczytałam że nie macie dt wcale więc zróbmy tak: Ja wezmę sunie do siebie i jeśli sprawdzi się u mnie będzie mała DS jeśli nie znajdziemy jej domek choć myślę że nie będzie to konieczne.
  13. Fibi bierz Malinkę ::P W sumie mieszkamy blisko siebie więc transport byłby za jednym zamachem ;)
  14. [quote name='horacy dwa']To jeszcze psie dziecko wystraszone i raczej spokojne.Myślę ,że do dzieci ok,ale jak trzeba będzie to sprawdzimy.[/QUOTE] Myślę że warto by było sprawdzić...Myślę że jakby wszystko było ok mogłabym ją zabrać do siebie na DS.
  15. A ta druga sunia w stosunku do dzieci wiadomo jaka jest?
  16. O mnie?:) Mieszkam w Serocku. Mam domek ogrodzony i dwójkę dzieci- wiek 1,5 i 3,5lat. Mam psa -Romcię. Miałam niedawno wziąć Rubina z wątku yorków niestety poszedł do adopcji mimo żebył zaklepany przeze mnie jednak z niewiadomo jakich przyczyn wydali go chć z Basią byłam w stałym kontakcie i szukałyśmy transportu da Niego do mnie (być może przeszkodą był właśnie transport!!!!!) SZKODA BARDZO. Mi zależy na małym piesku nawet im mniejszy tym lepiej. Jeśli chodzi o dzieci to bez obaw o nie bo krzywdy nie zrobią psu. Muszę być pewna że psiak NADAJE SIĘ DO DZIECI. Coś jeszcze?
  17. Asior myślałam że bierzesz go na DT dlatego zaoferowałam DS
  18. Słuchajcie chętnie psiunia wezmę do siebie jeśli pozwolicie ;)
  19. Niunia czy kubraczek doszedł po Diance bo widzę że Bruno na zdjęciach jest w innym kubraczku?
  20. Kubraczek wysłany na adres Lublina jednak bo bałam się że jak wyślę na TL to może już Niuni448 nie być w domu.
  21. Mam kubraczek na jaki adres mam go wysłać?
  22. O jej do jutra już wstawię ogłoszenia....Przepraszam ale neta mam słabego bo nadajniki zamarzają.
×
×
  • Create New...