Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. O jej te jajka są ale bardzo malutkie ;) Specjalnie Megii1 się pytałam jak była z Romkiem u mnie o to :)
  2. [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/765/beztytuubrf.png[/IMG]
  3. Tak, zdjęcia powinny być ;)
  4. [quote name='Felka z Bagien']uśmiałam się romenko:evil_lol:,bo zrozumiałam,że jak się robisz się"wolniejsza" to i "powolniejsza",szybko w moim mózgu uroiło się,że będziesz niedługo"rodzić" i pomyślałam, jak ty w tym wszystkim znajdziesz czas na szukanie domku dla Romcia. Rany , ze mną to na księżyc,myślę za szybko:mad:[/QUOTE] Felka z Bagien proszę wypluj to słowo... Dwójka trzódki jak najbardziej mi wystarczy ;)
  5. Kochani u Romeczka już coraz lepiej. Biega, hasa podgryza dla zabawy ;) Megii1 nie bardzo teraz ma jak napisać (porządki i zajęcia których jej nie brakuje ) ale napisze jak tylko się upora ze wszystkim. Ja też już robię się coraz wolniejsza więc będę miała więcej czasu by zacząć szukać Romeczkowi dobrego domku!!!
  6. [quote name='olga7']Jesli ta druga wplata moja dotarla /20zl/,to może zapisz proszę to na następne 2 m-ce hoteliku a teraz żeby nie brakowalo na leczenie itp.Inaczej nie dam rady,trudno.Niech tylko Romuś wraca do zdrowia i znajdzie niedlugo swoj dobry dom.[/QUOTE] O cholera aktualizowałam stronę pierwszą z wpłatami a mimo to nie ma tego!!! [B]Olga7[/B] doszła ta wpłata 20 zł za które dziękuje bardzo mocno. Dobrze idę jeszcze raz aktualizować... Proszę Was jakby coś się nie zgadzało dawajcie znać na wątku. Ja zapisuję wszystkie wpłaty i wypłaty a dzisiaj nie wiem czemu nie z edytowało mi.
  7. I zaraz ja poprawie banerek ;) Kochani kolejne wpłaty doszły za które z całego serca dziękuje!!!! Są one aktualizowane w pierwszym poście :)
  8. I bardzo prawdopodobne że mógł być skopany. Tak jak mówili mieszkańcy że z pod bloku to go przeganiali kamieniami a drudzy karmili. Na pewno był jakiś debil co go skopał by móc się pochwalić jaki jest silny!!! Jak można być do tego stopnia bydlakiem by psa który jest nieszkodliwy,łagodny i taki wierny tak potraktować! Chyba w życiu nie zrozumiem jak można drugiemu wyrządzać krzywdę!! Mi szkoda robaka zabić (powaga:oops:) a co mówić o skopaniu psa czy inną żywą istotę!!!!
  9. Wklejam opis jaki otrzymałam od Dr. weterynarii który robił Romkowi USG USG jama brzuszna pies ,samiec , "Romek" , mieszaniec , 1 rok Wątroba o prawidłowej echogeniczności , bez ewidentnych zmian ogniskowych w miąższu . Pęcherzyk żółciowy prawidłowy . Drogi żółciowe nieposzerzone Śledziona jednorodna . Obydwie nerki o prawidłowej echostrukturze miąższu , bez cech zastoju moczu . Moczowody nieposzerzone . Pęcherz moczowy próżny w świetle bez złogów . Prostata ok 28 mm średnicy , normoechogenna . Nadnercza , okolica trzustki bez uchwytnych nieprawidłowości . Żołądek i jelita odcinkowo zgazowane bez uchwytnych zmian . Brak cech gromadzenia się wolnego płynu w jamie brzusznej .
  10. Mam nadzieje że widać :oops: a z paragonu chodzi o doxycyclinum dla Romka za 16,18gr
  11. Obiecane skany (paragon i rachunek za USG) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3750/skanuj0001mq.jpg[/IMG]
  12. Romuś już po wizycie u mnie i po USG. Chłopak widać że dopiero zaczyna żyć!!! Jest wesoły, żywiołowy i bardzo łagodny!!! Usg na szczęście wyszło dobrze. Wyniki prześlę na dogo jak tylko dostanę na meila opis. Weterynarz po przebadaniu go daje mu góra półtora roku ;)
  13. DOBRZE BY BYŁO JAKBY PARKĘ KTOŚ ZAADOPTOWAŁ :) JUż Megii1 jedzie z Romkiem na usg...Czekam na wieści a zresztą jestem w siódmym niebie bo Megii1 Romeczek odwiedzą mnie :) Czyż ON NIE JEST PIĘKNY!!!!????
  14. Rany jaki on jest piękny!!!!!!!!!!!!Biedactwo ;(
  15. Olga7 to nie ja Romeczka ratuje ale Wy rękami Megii1. Ja naprawdę teraz nie bardzo mogę być na dogo ale od jutra TZ idzie do roboty a ja postara się być bardziej aktywniejsza tyle że przy 1,5 rocznej Zuzi nie zawsze się da tym bardziej że czorcik nie chce spać za bardzo jakby na złość a jak nie zwracam na nią uwagi to robi się piekło (BERKANO słyszała przez tel ;) ) ale damy radę. . .
  16. Matko , co za prostactwo!!! I to jest najgorsze że oni nie widzą w tym nic złego!!!! Szlak by takich wieśmaków trafił!!!! Trzeba sprowadzić tutaj jak najwięcej ludzi. Dobrze by było zdjęcia pokazać. Rozsyłajcie po wątkach link wtedy uda się pomóc tym psiakom. Ja też porozsyłam...jednak mi się wydaje że jak nie będzie widać co się tam dzieje to nie ruszy wątek .
  17. [quote name='jukutek']a ja nie umiem go wstawić i zalinkować :([/QUOTE] Ja też mam problem z zalinkowaniem go,jak się to robi?:cool3: Kurcze miałam zeskanować paragon ale jutro już to zrobię bo muszę zainstalować najpierw drukarkę.OBIECUJE. :oops:
  18. [quote name='kazik132']Dziękuję za nr konta, pieniązki dziś będą wysłane, jutro powinny być. Nie ma tego dużo, ale dziele się tym, co mam i postaram się pamiętać jak tylko będę coś miała. Będzie również dyszka od koleżanki, która wpłaca mi pieniążki i prosi,żebym decydowała dla których psiaków. Dziś pomyślałam właśnie o Romeczku. Niech szybko dochodzi do zdrówka. Powodzenia![/QUOTE] Dziękuje :Rose: I proszę podziękować koleżance :loveu: Nie spodziewałam się takiej pomocy ,naprawdę jestem wszystkim niesamowicie wdzięczna :loveu:
  19. Cioteczki wysłałam nr konta chyba już wszystkim. Dziękuje Wam bardzo . Skan za leczenie Romusia będzie po otrzymaniu rachunku całościowego. Jutro zeskanuje paragon z apteki za antybiotyk.
  20. Dziewczyny!!! Ja proszę tu każda złotówka się liczy. Nie róbmy zamieszania. Jeśli ktoś będzie chciał rachunku to zeskanuje na wątku. [B]Megii1[/B] podobno też faktury wystawia za hotel. Ja żadnych pieniędzy do kieszeni nie wezmę więc się nie boję. Nie jestem pierwszy raz na dogomanii i wiem że wszystko trzeba jasno przedstawiać. Ja naprawdę jestem wdzięczna za każde 5-10 zł jakie wpływa na konto Romka. Ja się nie chcę użerać na dogomanii bo raz już to przerabiałam na wątku mojej Dianki z awatarka. Jest tu masa wspaniałych ludzi wartych by zostać i co już udowodniliście!! PROSZĘ WAS... Tu nie chodzi o nas tylko o ROMKA.
  21. :crazyeye:Widzę że moja przymusowa nieobecność sprawia że wątek odżywa... ;) A teraz napiszę ja :cool3: Cieszę się Megii1 że Romeczek już coraz lepiej się czuje i idź dziewczyno odpoczywaj teraz a jutro pogłaskaj ode mnie Romeczka w wolnej chwili :loveu: Jeśli chodzi o opiekuna "moralno-zwyczajowo-przyjętego?" to chyba ja jestem chodź tak naprawę to Wy mu pomogliście,ja Romka tylko znalazłam więc Romuś ma wielkie szczęście że jesteście właśnie TU. Koszty leczenia Romka to 200 zł i 80 za wczorajszą i dzisiejszą kroplówkę do tego dojdzie 100 zł za USG i badanie krwi (nie wiem ile:oops: ale chyba 60zł) Wszystko udokumentuje wątku jak tylko dostanę rachunki;) W pierwszym poście są wszystkie wpłaty jak również te bazarkowe. Bardzo dziękuje Wam że nie nie zostawiacie mnie z Romeczkiem samej. Nie podołałabym bo nie mam z czego. Sama jestem na utrzymaniu TZ-a i o wszystko muszę jego prosić dlatego jestem pod wielkim wrażeniem jak potraficie ratować psiaka i że jedno moje zdanie sprawiło że wszyscy tu jesteście i dzięki WAM Romek ŻYJE! Teraz muszę WAS bardzo przeprosić za mój brak aktywności na dogo ale do poniedziałku mogę tylko doskoku zaglądać w razie czego zaktualizować ale jestem i czytam kiedy tylko mogę a Wam z całego serca dziękuje że jesteście!!!!!:loveu:
  22. Słuchajcie, nie siejmy paniki. Romek żyje ,chodzi i je. Megii1 jest w wysokiej już ciąży i nie mogę jej zmusić by zawiozła Romka na badania RTG tym bardziej że my naprawdę mamy do Wawy daleko. Ja w żaden sposób nie mogę pomóc i to mnie najbardziej boli tutaj ale też wiem jakby było coś poważnego z Romkiem to wetka na pewno by nam powiedziała o ty a skoro mówi że czas tu nic nie zmieni to pewnie tak jest. Gdyby to ode mnie zależało zrobiłbym wszystko by Romek miał zapewnione i RTG i pieniądze i dom ale tak nie jest. Musimy zaufać... Megii1 jakby zobaczyła że z Romkiem jest naprawdę źle to na pewno w pierwszej kolejności zawiozłaby go na badanie. Poczekajmy i zobaczymy co napisze NIUNIA. Romek i tak ma niesamowite szczęście że jest u Megii1 w tym czasie dzięki WAM bo pewnie do tej pory już by był za TM.
  23. Kochani Romek ma tkliwy brzuszek w okolicach właśnie śledziony,wetka stawia bardzo silne kopnięcia stąd te krwiaki i obolały brzuszek. Poza tym jest nadal blady ale lepiej się czuje niż ostatnio. Nawet szczeka. Dostaje kroplówki i antybiotyk. Jak podłączę i zainstaluje drukarkę zeskanuje paragon...Dzisiaj kolejna kroplówka...
  24. Kochani uaktualniłam wpłaty!!!! Bardzo WAM dziękuje!!!!!!!!!
  25. [quote name='jukutek']tak na szybko zrobiłam tymczasowy banerek dla Romka [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9177/28808229.jpg[/IMG][/QUOTE] Kochana dziękuje za banerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...