-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9929/bazarek1080.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7726/bazarek1083.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/69/bazarek1074.jpg[/IMG] -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/500/bazarek1068.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8594/bazarek1069.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1687/bazarek1071.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9962/bazarek1061.jpg[/IMG] -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Kilka fotek Lusi zrobionych dzisiaj. [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/1402/bazarek1004.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1958/bazarek1056.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2384/bazarek1057.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/2382/bazarek1059.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/262/bazarek1066.jpg[/IMG] -
Piękny Grafcik hopsaj na górę!!!
-
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204677-Wszystko-dla-dziecka!Monitor-oddechu-zabawki-i-sukenki!-Do-7-kwietnia.ZAPRASZAM!?p=16550633#post16550633[/url] Bazarek dla Lusi. Zapraszam. -
[quote name='AgusiaW']... 63 zł wplynęło na konto za bazarek[/QUOTE] To za rzeczy zakupiome przez MagdęNS (49 zł) i 14 zł które zostały w czasie kiedy zbieraliśmy na transport Lusi (Czekoladki) do mnie. Tak dla jasności ;)
-
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon w sprawie Lusi. Zobaczymy ale Pani na mnie wywarła świetne wrażenie. Póki co czekamy... -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/551839-lusia_mikrosunia_psiak_dla_wszystkich.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=138982&catid=26&Itemid=11[/url] [url]http://www.adopcje.org/panel-adopcje-main.html[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/url] [url]http://post.adoos.pl/2/298/0/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lusia,35982[/url] [url]http://portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=129&id=39381[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/lusia-mikrosunia-psiak-dla-wszystkich.html[/url] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/22327/[/url] [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4058&catid=27&Itemid=0[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php[/url] -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Rubi. A to moje ogłoszenia: [url]http://www.adin.pl/rozne/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/160400-lusia-mikrosunia-psiak-dla-wszystkich--oferta-warszawa/[/url] [url]http://www.cret.pl/node/155966[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-248547-lusia-mikrosunia-psiak-dla-wszystkich-.html[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/lusia_mikrosunia_psiak_dla_wszystkich_238193.html[/url] [url]http://www.ojoj.pl/dodaj_wpis.html[/url] [url]http://zaginionepsy.pl/psy,2,znalezione.html[/url] [url]http://www.brzozowiak.pl/dodaj_ogloszenie_podglad.php[/url] [url]http://www.axelnet.pl/detail.php?id=930[/url] [url]http://www.reklamagratis.pl/reklama/lusia-mikrosunia-kochana-psotka[/url] Niektóre czekają na zatwierdzenia... -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubi18']i kontakt w sparwie adopcji poprosze do ogloszenia:)[/QUOTE] Iwona e-meil: [email][email protected][/email] tel w sprawie adopcji 782070723 chyba że Marchewa chce dać swoje dane? -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny myślę że i tak jest lepiej niż jakby miała zostać w schronisku Lusia. Ja ją poznałam. Wiem jaki to psaik i na co trzeba uważać. Wiem jedno że ona jeśli coś zrobi, na psoci to tylko dlatego że tęskni za człowiekiem. Ona pragnie być ciągle blisko nas. Kiedy idę do sklepu ona taką arie wyśpiewuje że słychać ją aż na końcu drogi. Na szczęście się uspokaja po jakimś czasie bo kiedy wracam jest cisza a już kiedy widzi nas to jej radość nie zna granic!!!! Tak samo jest kiedy wiem że trzeba ją nauczyć załatwiania potrzeb na dworze. Wypuszcza ją na podwórze kilkanaście razy dziennie mimo to ona drapie w drzwi bo już chce wracać (tak było na początku) teraz już nie drapie. Teraz załatwi się ,wybawi i dopiero potem pokazuje że chce do domu ale jeśli jej dłużej nie wypuszczę to znów nasika albo zrobi kooope a w szczególności rano są aż dwie..mimo że 23-ciej ostani raz wypuszczam ją na dwór. Ale ja myślę że jest to kwestia jej młodego wieku jeszcze. Raz umoczyłam jej pyszczek w moczu i pomogło na jakiś czas bo nie sikała a jak zrobiła kooope to lekko gazetą ją otarłam a ta się biedna tak przestraszyła jakbym jej co najmniej pałką przywaliła więc daruje sobie już taką szkołę bo jak na moje oko psiak był uderzony na pewno kilka razy w swoim życiu a nie chce je przypominać niczego co było kiedyś bo jak na nią to ona ma złoty charakter a z jej delikatnością można szybko jej go skrzywić. -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Lusia, kochana psotka. Wiek ok 7 miesięcy. Jest psem o cudownym temperamencie. Nadaje się dla każdego! Żywiołowa, kochająca ludzi, dzieci ,zwierzęta. Nie mająca w sobie grama agresji. Pies który potrafi oddać całe psie serce za jeden dotyk . Pragnąca spędzać czas ciągle obok swojego człowieka. To jeszcze psie dziecko. Sama zachęca do zabawy a uwielbia bawić się piłeczką a jeśli widzi że zainteresowała nas to ją nam aportuje. U niej widać miłość do człowieka po każdym jej ruchu, spojrzeniu.To psiak który w swoim krótkim życiu doznał już odtrącenia, przeżył schronisko skazana tam na parwowirozę z której cudem ocalała a wszystko dlatego że tak bardzo kochała! To sunia która zasługuje na najlepszy dom pod słońcem i czeka na człowieka który naprawdę poświęci jej czas za który ona się odwdzięczy po-stokroć!!! -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Od dzisiaj Lusia i Roma śpią niestety w pomieszczeniu gdzie mamy piec gazowy. Tam jest cieplutko i wyścieliłam im więc sunie muszą zostać na noce tam. Dla Romy to nowość a jeśli chodzi o Lusie na początku protestowała ale teraz już widzę że sobie "przetłumaczyła" za to Romcia m piszczy strasznie. Niestety ale byłam zmuszna bo dzisiaj znalazłam kleszcza na podłodze musieli przynieść go psy a Zuzia nie szczepiona od kleszczwego zapalenia opon. Cieszę się że Lusia w miarę dobrze przyjęła to. Serce mi się kraja ale na razie nie mam wyjścia poza tym to będzie dobra lekcja dla niej bo ona strasznie przeżywała każde zostawienie jej samej a dzisiaj o dziwo jest ok, zobaczymy jak będzie dalej. Na razie spryskałam psy specjalnym środkiem od kleszczy co prawda dla ludzi ale kleszcze go nie nawidzą więc jeśli jakiś chodzi po nich to na pewno zdechnie. Jutro je przeszukam by sprawdzić czy jakiś się nie zagnieździł. Bardzo żałuje że Lusia nie może zostać u nas. Ja chyba bardziej niż ona przywiązałam się nie niej ;( Jak mówię D. że dlaczego nie... to on świetne argumenty wyszukuje ale wygodne jemu a kiedy ja mu mówię że Roma, dzieci ,ja to on powtarza że pies dla mnie ważniejszy!!!Ech szkoda gadać! Jutro powstawiam zdjęcia psoty i napiszę jak im noc minęła bo sama jestem ciekawa jak będzie. -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Asia ja miałam psy i wiem które przyzwyczajają się na dobre a które przyzwyczają się do każdego w każdej sytuacji. Widzę że Lusia jest taka że jak jest jej dobrze to pokocha każdego a oswajanie się jej z człowiekiem to kwestia dosłownie dnia. Ona jest bardzo wesoła i ciągle pragnie bawić się. Dlaczego się nie śpieszyłam bo miałam nadzieje że TZ odpuści jednak on pyta ,chce widzieć ogłoszenia jakie wystawie czy faktycznie nie puściłam słów na wiatr. Poza tym wczorajsza sytuacja pokazała mi jak daleko może się posunąć a wcale tyle ile go znam nie powiedziałabym o nim tego a nie rozumie go jak można winić psa i zachować się tak?! On szkoduje, żałuje ale ja już widzę, na odległość byle nie za blisko!!!!! -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Asia spokojnie Ty się tym nie kłopocz ;) Ja sama ją ogłoszę w miarę czasu bo dzisiaj znów nie dałam rady. Nikt jej nie wygania a na pewno nie ja wręcz przeciwnie, Lusia jest wspaniała i kochana. Jeśli jej znajdę domek na pewno musi być wspaniały!!!! Dzisiaj dopadła mnie po prostu cholerna dpresja że nic nie mogłam zrobić jeśli chodzi o tego psiaka!!!! Naprawdę prawie całą noc nie spałam bo się o niego martwiłam ale cogorsze w żaden sposób nie mogłam pomóc!!!!Jeśli uda mi się jej znaleść naprawdę dobry domek Asia na pewno o wszystkim będziesz wiedzieć i będziesz mogła osobiście go sprawdzić ;) -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ja się nie martwię o nią jeśli chodzi o przystosowanie do nowych warunków bo Ona szybko do wszystkich się przyzwyczaja. Napewno muszę jej najlepszy domek na świecie znaleźć bo ona na to zasługuje. To pies przylepa który odda całą swą miłość dla człowieka. -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie od dzisiaj siadam i piszę ogłoszenia dla Lusi. Jeśli chodzi o nią to jest dobrze. Jest kochana ,cieszy się jak rano wstajemy. Pragnie być z człowiekiem. Jeśli uda się znaleźć jej domek odpowiedni będzie super jeśli nie to zostanie. Jest co prawda parę wad jakie Lusia posiada co jest najgorsze to to że ona nie potrafi zostawać sama w domu!!! Koncert taki odstawia że słychać ją na pół Serocka ale myślę że oduczenie ją teo to właśnie zostawianie jej z resztą nie wszędzie mogę ją zabrać np jak idę z dziećmi do doktora. Kiedy pojechałam do lekarza ze mną Lusia z Romą zostały na dworze bo boję się ją zostawić samą w domu a ta wydrapała wszelki styropian spod progu i drzwi porysowała aż do klamki ale to amo się z nią dzieje jak zostaje w domu. Wyje okropnie kiedy wychodzimy. Ja nie wiem jak ona się uchowała w schronisku. Z załatwianiem niestety jest ciągle problem. Ale mylę że ona jest jeszcze młoda dlatego tak się dzieje. Dzisiaj tak jak wspomniałam piszę te ogłoszenia bo Darek powiedział że już mi nie zaufa bo niedotrzymuje słowa a przysięgałam więc dlatego....a druga sprawa to taka że pół nocy nie przespałam dzisiaj bo jakaś łajza podrzuciła nam psa na podwórze, dużego w typie ON z mordką innego psiaka. Darek oczywiście psa potraktował z mandarynki psiak był przerażony a ja byłam zrospaczona. W końcu zaczęłam drzeć się na niego o 12-stej w nocy że ja go wyprowadzę z podwórza no i tak do 1:30 prosiłam psiaka a on kiedy tylko zbliżałam się do Niego wstawał i uciekał byle dalej ode mnie. Jedno jest pewne pies sam się nie dostał do nas ktoś go po prosu podrzucił a TZ krzyczał że nikt mu schroniska robić nie będzie i zdawało mi się że on podejrzewał mnie że ja to zaplanowałam. trasznie z tym wszystkim się źle czuje!!! Pies miał linę na szyi potem wstawię zdjęcia a ja ni jak nie mogłam mu pomóc nawet przetrzymać go kilka dni. Jutr wystawiam bazarek na sterylizacje Lusi i zobaczymy czy uda się jej znaleźć domek jakby nie było zawsze będę mogła powiedzieć że próbowałam. -
Faktycznie kleszczy w Serocku do licha się roi i na prawdę zarażonych jest sporo! MOja Roma w tamtym roku też przechodziła babezjoze a miała drugiego kleszcza w życiu!!! Grafit piękniutki i taki szczęśliwy!!!!!!
-
Ja na pewno Grafita odwiedzę u Megii1 już bym chciała go zobaczyć!!!! Kochany psiulku trzymaj się!!!!
-
Marchewa Wy zostawiłyście smycz u mnie , kurcze!
-
O rany!!!!!!!!!!!!!! Ten psiak umiera powoli!!!!!!
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Jśli chodzi o Lusie to na pierwszy rzut oka jest jeszcze szczeniakiem skorym do zabaw niestety ale przestraszonym czego na początku nie widać. Jak ja podniosę głos to biedula chowa się jakby ją ktoś miał w tym momencie uderzyć. Boi się podejść mimo że tłumaczę jak dziecku że to nie na nią krzyczę. Są takie sytuacje że jak Darek jest w domu oni z Romą wariują więc Darek zaraz protestuje ale nikt jej przecież krzywdy nie chce zrobić ona natomiast reaguje tak jakby ktoś chciał na nią napaść. Ostanio zobaczyła worek po drewnie taki pomarańczowy napadła na niego jakby ten worek zrobił jej jakąś krzywdę!!! A kiedy ja podniosłam ten worek i położyłam go w innym miejscu za nic w życiu nie chciała do mnie podejść tak się bała. Jeśłi chodzi o charakter to cały czas trzymam przy tym że jest cudowna!!!! Romę zabawia, dzieci się z nią bawią rzucaniem piłeczki ( ale tylko do mnie przynosi ;) ) a Darek dzisiaj mi oznajmnił że w poniedziałek zapyta się mnie jak z szukaniem domu dla niej ... -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Byłam dwa dni z rzędu ale nie ma tam żadnych psów. Nie pytałam się nikogo czy psy nadal tam są. W każdym razie z tyłu za stacją są jakieś budynki i pole. Być może psy tam koczują a przychodzą najeść się na stacje? I jest to stacja LOTOS ;) -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA'] [B]Romenko,zapomniałam ci napisać,że na stacjo paliw chyba Orlen w Serocku(od twojej ulicy około 1km w stronę Pułtuska)biega czarna,strasznie wychudzona suka z wyciągniętymi cycuchami,jakby się niedawno oszczeniła,a z nią duży czarny pies.Obydwa psy żebrają o jedzenie kierowców z tirów,widok okropny i teraz jeszcze te mrozy.Czy można to u was komuś zgłosić,aby im pomogli???[/B][/QUOTE] O kurnia!!!! Nie wiem Marchewa komu to zgłosić. Mogłabym zdzwonić po straż ale oni zawiozą te psiaki do Nasielska pewnie ! Może Megii1 by miała jakiś pomysł. Może by złapać ich i na wawe zawieść na Paluch? Ja niestety nie pomogę w tym!!Mogę zobaczyć do psów. A kiedy ich widziałaś? Ja byłam na stacji jeśli o tą stacje chodzi i nie widziałam tych psiaków!!!! -
Cisza...aleco by byo gdyby wątek ucichł jakby pies już się znalazł w hotelu wtedy by była tragedia. Grafitku podpatruje i WOŁAM INNE CIOTECZKI :mad::cool1: do ciebie...