-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Łzy mi się kręcą w oczach jak patrze się na Niego i jak przeczytałam wypowiedź Megii1[QUOTE]To bardzo biedny psiak, dużo u nas takich bid ale on jest wyjątkowy. On tak ufa człowiekowi, tak chce być blisko niego... a ktoś tak go potraktował...[/QUOTE]
-
Jestem po rozmowie z Megii1. Na razie ja nic nie będę pisać tylko poczekam na Megii ona to dokładniej przedstawi w każdym razie wieści nie są wesołe. Romcio został zbadany przez panią weterynarz a koszt dzisiejszych zabiegów też pewnie spory przyjdzie dlatego już wysyłam nr konta do wszystkich tych co się zdeklarowali zapłacić i bardzo prosimy o pomoc nadal w zbieraniu funduszy na hotel i pomoc Romkowi.
-
[quote name='monika083'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1558054233[/URL][/QUOTE] Monika bardzo dziękuje. Właśnie myślałam kogo by tu poprosić o allegro i zjawiłaś się TY .Super!!!!! Cioteczki jesteście niezwykłe!!!
-
[quote name='jukutek']Ja nie mam nic przeciwko :) PS.: Wysłałam Ci na mail jakieś propozycje drobiazgów na bazarek dla Romka - doszło?[/QUOTE] Jukutek sprawdziłam i doszły! Dziękuje kochana!!! Zrobię dwa bazarki. Jeden z ciuchami i drobiazgami drugi książkowy ;) od Ciebie i BERKANO:Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='megii1']Romenka, ogłoszenia zamówiłam na bazarku -ja nie mam do tego talentu i czasu też:)[/QUOTE] Megii jesteś kochana!! Dziękuje Ci z całego serca!!!!!!
-
[quote name='megii1']Dziś rano znowu kupa w kojcu z krwią i ma rzeczywiście rankę pod szyją. Nie wygląda na dużą ale on to sobie chyba rozdrapuje. Zobaczymy co powie wetka. Poza tym humor ma bardzo dobry a apetyt jeszcze lepszy także babeszji raczej nie złapał. Ja prędzej obstawiałabym, ze zjadł coś z ostrymi krawędziami albo aniprazol tak na niego działa.[/QUOTE] A ten aniprazol może powodować takie objawy? Często się to zdarza? On jest wymęczony tułaczką. Jadł co mu rzucili albo co znalazł. Megii1 on ma kilka ranek takich bo widziałam kiedy mu kleszcze wyciągałam ale też widziałam co kleszcz robił z jego skórą jak mu siedział i się żywił na nim więc myślę że mogło to być od kleszcza. Ale lepiej niech zobaczy to wetka.
-
O matko kochana!!!! Megii1 jak Ty o zrobiłaś?? Kochana mało masz obowiązków i zajęć?! Kochana jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dopiero dzisiaj miałam się brać ca ogłoszenia bo wczoraj nie mogłam ale dzisiaj TZ-a nie ma bo w pracy...
-
[quote name='Awit']Oj mąż na pewno by nie wypędził Romka, po prostu więcej by nie wyjechał:-) .[/QUOTE] Oj to go nie znasz. Ja z tym psem musiałabym już chyba wynieść się. U mnie jest podobnie jak pisze Paula82. Ja mu powiedziałam o akcji z Romkiem ten natomiast oznajmił mi że jestem głupią idiotką i że jeśli zastałby psa kolejnego to wywaliłby mnie razem z nim. A kiedy pokazałam mu zdjęcia to oznajmił że poczciwy pies. Więc rozumiecie coś z tego? A dlaczego mnie tak nazwał? Wspomniałam o kleszczach a temu od razu światełko się zapaliło więc zaczęły się pytania a gdzie pies spał? No i się zaczęło! Także na zdjęciach biedny piesek ale jak już zbliżył się do jego domu to już nie szkoda psa!
-
Jeszcze niedługo dojdzie 49 zł od kakadu koleżanki za bazarek.
-
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
romenka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Piękny piesiu tyle że strasznie biedny ale co mu się dziwić. Kochany trzymaj się. Tyle dzielnych cioteczek koło Ciebie!!! -
[quote name='zachary']Jak się wyklaruje skarbnik Romusia, dajcie znać na pw nr konta.Megii1, zaobserwuj jego koopki...może trzeba będzie badania psiuniowi robić....[/QUOTE] W takim razie kochani pieniążki na Romusia będę zbierać ja jeśli pozwolicie? Nr konta będzie TZ-a jednak kartę pko trzymam ja bo tam prawie nigdy nic nie ma :diabloti: Na koniec miesiąca pobytu Romusia będę wysyłać do Megii1 a za leki i wszelkie inne "natychmiastowe sprawy" będę wysyłać na bieżąco. Nie bójcie się TZ nie przywłaszczy sobie pieniędzy :mad: Z takich on nie jest :lol:
-
[quote name='olga7']Megi -pies ma zalożoną obrożę p/kleszczową ,jednak czy ta silna chemia zawarta w takiej obroży nie szkodzi jednak na ranę jaką ma pies i nie spowoduje komplikacji albo jakiejs infekcji od tej obroży ? Zapytaj moze koniecznie jutro weta tel.o tę obrożę i ranę ? Może trzeba prędko zdjąć obrożę ,by rana mogla być leczona? Kasa potrzebna pewnie nadal na dt,to choć 10zl przez 3 m-ce dorzucę.[/QUOTE] Dokładnie się przyjrzałam jego skórze kiedy wyciągałam mu kleszcze i on faktycznie miał rany po kleszczach więc ta ranka koło szyi musiała być od kleszcza. Obróżka nie dotykała tego miejsca. Olga7 bardzo dziękuje . Dziewczyny nie wiem jak wam mam się odwdzięczyć za tyle serca????!!!!!!
-
[quote name='jukutek']Megii, a co z jego brzuszkiem? Na zdjęciach od Ciebie jest jakiś mniejszy :)[/QUOTE] Że niby ja fotomontaż zrobiłam :cool3:;) Cioteczki jutro powysyłam nr konta tak samo jak jutrojuż postaram się zrobić bazarek najpóźniej pojutrze... Megii a nie jest wykastrowany Romuś? Oj ta kupka mnie zaniepokoiła. U mnie znowuż same biegunki miał.
-
Asia ja wykasuje deklaracje od Ciebie n Romeczka a zatrzymaj na Białaska te 20 zł wam tak samo się tam przydadzą.
-
kochani każda złotówka ratuje Romka!!!! Bardzo Wam dziękuje!!! Co do nr konta to proszę Megii by dała namiary na swoje konto bo pieniążki idą na hotel dla Romeczka. Ja dzisiaj niestety nie jestem wolna by siedzieć na dogo bo TZ...Od jutra mogę działać ;)
-
Megii a to pies? Tak a propos? Kastrowany?
-
Megii dziękuje Ci bardzo!! Ale jestem szczęśliwa!!!!!! Śliczny Romeczek!!!!! Już będę się brała za jego ogłoszenia. Podaj mi proszę Megii jeszcze tekst i namiary na Ciebie do ogłoszenia Liska.
-
[quote name='majka2222']Czytam tak sobie ten wątek i niestety muszę to napisać, ale samo mi się nasuwa, okropnego masz faceta. Podnoszę pieska, jest uroczy i jakby mu porobić ogłoszenia na pewno szybko znalazłby dom.[/QUOTE] Majka ja też Go nie rozumie i to bardzo często. Czasem zdaje mi się że ma dobre serce a czasami...właśnie. Megii super że grzeczny Romcio :* Wymiziaj Go ode mnie :)
-
Wszyscy czekamy z niecierpliwością. Ja nie dzwoniłam bo nie chcę Megii się naprzykrzać i tak się ostatnio ze mną ma. Maegii jak będzisz miała chwilkę czasu napisz co z Romkiem bo się martwię.
-
[quote name='Awit']Ale jaki jest Ci wierny, nawet na krok od Ciebie nie odszedł....[/QUOTE] Wiecie co ja się naprawdę dziwie że pies nie odszedł. Że czekał. Kiedyś zgarnęłam psiaka z rowu i był u nas na podwórzu ok 1,5 tygodnia jednak widać było że pies chce sobie iść. Wiem że to bezpański psiak był bo ludzie mówili że go dokarmiają. Ja nie chciałam go wypuścić ale któregoś dnia przyszła sąsiadka otworzyła bramkę i psinka poszedł. Jeszcze go wołałam ale on obrócił się zamerdał ogonkiem i poszedł przed siebie. Od tamtej pory już go nie widziałam a Romek jednak mimo że przez pierwszą dobę był nie odszedł nawet na krok. Kochany psisko!
-
Fajny i przerażony. Marchewa dziękuje ,że jesteś choć wiem że sama borykasz się z takimi psiakami biednymi jak Romek :calus: Cieszę się że obróżka zadziałała...Obroże Romek dostaje ode mnie a raczej odLusi w prezencie. Ja Lusi zakupiłam nową od Megii1.
-
Kleszcze z Romka pospadały martwe!!!!!