Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. Piesek dalej na samym końcu??Czemu tu nikt nie zagląda???
  2. Cholera Diana znów zaatakowała Rome :angryy: Dzięki Bogu nic się nie stło ale jednak nie moge spóścić ich z oczu!!Dałam im jedzenie i Diana podeszła tam gdzie Romcia okruszki zjadała po Dianie i ta ja od Razu zaatakowała.Jednak musze mieć oczy wokół głowy bo źle się to skończy! Kurde gdybym miała chociaż te zasrane drzwi do łazienki!A tu nawet nie mam ich jak rozdzielić a za godzine wychodze!Trdudno stołem ich odgrodzę!!!
  3. [quote name='Dorothy']:D:D:D no nie moge. Myslalam ze moja Sunia obsikujaca doniczki z kiatami na podlodze jak pies z noga do gory to juz szczyt wszystkiego, ale widze ze sa lepsi...:evil_lol: A Klusek nalal na materac :diabloti: ot, uroki posiadania szczeniaka....:evil_lol: mauzonek nie wiem co powie, jak przyjedzie na Juli ferie, ale chyba bedzie mi ciezko wytlumaczyc mu ze Bunia leje i nie tylko, Filip wiadomo, Klusek leje, Sunia obsikuje, a ja sie na to wszystko zgadzam I sprzatam a przeciez to k... NOWY DOM!!!:angryy: wylecimy wszyscy....:evil_lol: No ja na Twoim miejscu bym się nie śmiała tylko jak najszybciej szykowałabym nowe zamki w mieszkaniu by Cie nie wywalił TZ z domu :diabloti: Tak bynajmniej byłabym pewna że to nie on ale ja będę miała wejście...:eviltong: Kurcze Ty to masz z tymi swoimi zaszczańcami
  4. [quote name='supergoga']Wpłaciłam właśnie na AFN z bazarku Shirapeirry i pucki69 oraz wpłaciłam jeszcze 10 zł które wpłyneło na moje konto jeszcze z allegro z tej usuniętej aukcji - od burczus. Wprawdzie pisałam wyraxnie gdzie wpłacac, ale widać czasem ludzie wpłacaja na konto, które otrzymuja z allegro, a dostali w powiadomieniu moje. Więc od razu przelałam na Dianke. Dziękujemy supergogo A Dianulka idzie jutro na kolejny z bonharenu
  5. [quote name='shirrrapeira']Ja sie podpisuje pod ciotka Zurdo tez nie mam zapalu do gotowania i bardzo dwie lewe rece do tego, ale za to umiem pieknie docenic dobre rzeczy o czym wie ciotka Pucka. A tak dalej to dzisiaj tylko teraz bede i moze wiueczorem, bo jakas grypa mnie zmogla, i leze w lozku cierpiac, bo oprocz grypy przyplatal sie jeszcze okres, czyli lepiej juz byc nie moze. Pozdrow Romenko Dianeczke i Romcie ode mnie i ide spac, co by byc szybko zdrowym. I idź słoneczko śpiuniaj by szybciutko zdrówko przyszło. Teraz to rosołek by Ci sie przydał ,co nie Ja zaraz idę sobie zjeść bo już brzuszek mówi ze głodny jest:oops:
  6. :smilecol:Chciałam wszystkim bardzo podziękować za wpłaty na Dianke do AFN.Bardzo ale to bardzio jestem wdzięczna.W tej chwili mamy już Dobka Diana - 433,99 a mieliśmy Dobka Diana - 618,99 gdzie 185 zł wpłynęlo na konto dorothy za bonharen. Serdecznie jeszcze raz dziękuje :buzi: :modla: :Rose: .(Aż mi łezka popłynęła po policzku z radości i wdzięczności)
  7. :turn-l:a może Haker :megagrin:
  8. Z pieskiem prosze prosić kobold to jest nasza czarodziejka od takich ślicznych wirtualnych pieseczków i innych cudów :loveu: Kochani z bazarku już mamy 77 zł :loveu: -dziękujemy:loveu:
  9. [quote name='Kobold']romenka lec do ciotki Dorothy i zobacz co ona znowu przytargala do domu Szalona kobieta o wieeeeelkim serduchu Widziałam,patrzyłam i co widzę :crazyeye: Piesio :-o ŚŁiczniutkie piesio ale taki troszkę wyrośnięty...:evil_lol: Dorotko jaesteś wielka :multi:
  10. Jakie cudo :crazyeye: Nie dowiary że mimo tego co masz z Filipkiem bierzesz pod swój dom jeszcze inne psiaki:-o Dorotko przyszło mi Ciebie tylko podziwiać:loveu: A Filipka baaardzo ugłaskaj ode mnie.Cały czas myślę i trzymam kciuki za Niego.Kochane psisko!!!
  11. Ciotka Zurdo:diabloti: Jak to sobie wyobrażasz:p ?Dianka na łóżku ,ja,TZ,i Roma-jak jej TZ pozwoli:razz: ,bo zazwyczaj nie ma prawa na łóżku siedzieć kiedy on jest:shake: .Rany,tak na poważnie nie wyobrażam sobie Dianki na łóżku jak śpi z nami :evillaug: ale co tam na ciotke zurdo będzie jak by co :diabloti:
  12. Ciotki aleście się rozpisały o jedzeniu :megagrin: Wszystko jeszcze jest i rosołek i pyzy więc w razie jakbyście zgłodniały zapraszam:evil_lol: Zurdo Ty chyba masz najbliżej :lol: do mnie:evil_lol: Co do Dianki to noc tak sobie przespała.Budziła nas ze 3 razy ,raz z nią wycho0dziłam ale nic jej się nie chciało więc następne razy pogłaskałam ją a ta poszła spać po czym po jakimś czasie znów zbudziła:p Teraz to już chyba wiem co jej dolegalo-głopdna była :diabloti: a ja nie chciałam jej nioc dawać bo jak zwykle jakją nakarmiłam za dużo budziłam się z nogą w koopie:diabloti: więc musiała jakoś przeżyć.Ale teraz najedzona i zadowolona panienka :lol: Ide teraz z psiakami na dwór a potem kawka...oj jak mi się chce kawy:oops:
  13. Ciotka chyba pomyliłaś cytaty :cool3: :evil_lol: Ale poza to wszytko świeta racja :evil_lol:
  14. Rosołek gotowy-pycha :eviltong: Żałujcie że nie możecie spróbować :p Pyzy dopiero będą ale najpierw ziemniaki muszą się zgotować.Dianka już nie może wytrzymać,ciągle piszczy i spogląda na kuchnie:diabloti: Ale niestety zagorące jeszcze by cokolwiek mogła dostać. Ja zabieram się za burdelik jaki zrobiłam w kuchni bo nie da się dłużej tak żyć :diabloti:
  15. [quote name='Kobold']Dziewczyny slyszalyscie rosolek z pietruszka i pyzy wlasnej roboty pychoooota Kto idzie ze mna do romenki na ciepla kolacyjke ?? Hehe:evil_lol: Jakby co to drzwi otwarte mam:evil_lol: i zapraszam.Ide już robić bowłaśnie wróciłam ze sklepu. Rosołek jeszcze z pół godzinki i gotowy będzie. Pieski sie patrzą i tylko ślinka im cieknie jak widzą że ciągle w kuchni coś robie :razz: ale potem i oni się zalapia:diabloti: Dianka jak poszłam do sklepu wskoczyła mi na łużko i tam spała :crazyeye: TZ mówi że jak tylko zostawiam ją na jakiś czas ona od razu popiskuje z tęsknoty za mną.Kochane psisko :loveu:
  16. Rosołek jeszcze nie gotowy :shake: a szkoda bo już mi slinka cieknie... Zaraz czeka mnie jeszcze zabawa z pyzami.Właśnie gonie do sklepu po ziemniaki i mąke ziemniaczaną i do rosołku po pietruszke ;)
  17. Mamy wystawione dla Dianki różności na bazarku więc prosze zaglądać :mad: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44942 -bazrek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44906 -bazarek
  18. Kochana dziękuje że chciało ci się odpisać z tym ciśnieniem.Mi pewnie nioe pomoże ale warto spróbować następnym razem.Nie chcę brać tabletek bo boje sie ze dziecku zaszkodzę dlatego szukam czegoś naturalnego na ta dolegliwość. Kochana ja już napisałam do AFN i chyba bedzie wszystko dobrze poza tym pieniądze na lek prawdopodobnie już poszły na Dorothy konto więc po ptokach... Zastanawiam się nad bonharenem od Kory?Może na niego teraz by zbierał pieniązki?? Ja na bazarku wystawiłam kilka rzeczy więc zobaczymy jak się sprzedadzą ale to zawsze kilka groszy będzie więcej. Co wy na to z lekiem od Kory.Moim zdaniem bardzo warto go zakupić ale czy Diance się przyda?Ja moge teraz powiedzieć że Dianka dużo lepiej chodzi po leku nawet TZ zauważył.Już sama wchodzi po schodkach i sama zschodzi jednak dzisiaj spadła mi :-( ale przyczyną było to że niezaświecił cieć światła na korytarzach...:angryy:
  19. O Jesooo jakie to maleństwo!!! Nikt nie chaiałby wziąść do siebie takiego ślicznego skrzacika???:loveu:
  20. No słobeczko na góre skaczemy i w ypatrujemy domku!! Dlaczego takie małe zainteresowanie pieskiem??:-( On jest taaaki kofffany:loveu:
  21. Eh,Dorotko ,żeby tak było.Ja widze że to coraz gorzej:-( Przez tyle czasu głowa może raz mnie zabolała a kiedy zaczął się czwarty miesiąc boli codziennie :placz: Może ma ktos sposoby naturalne na podwyższenie ciśnienia??:cool3:
  22. Dorotko ja już skączyłam 3 miesiące ciązy teraz juz jest czwarty... Szczerze ,to wole leżeć w szpitalu byle głowa nie bolała ale i tak wiem że nici z tego bo przecież Dianka :razz: ,kto by się nią zają??:roll: Kurcze wykańcza mnie to ciśnienie!!! Dianulka wzieła właśnie tramal jakiąś godzinke temu wiec teraz śpi jak niemowlaczek...Zaraz dam im jeść. Dianula bąki puszcza jak z armaty :evil_lol: ale niech sobie tam puszcza oby tylko była spokojna:eviltong: Ja gtuje rosołek z kaczki :diabloti: i nie moge sie doczekać kiedy go zjem już:p Główka już nie boli wiec zupełnie inaczej sie czuje:lol: I tak jestem w szoku bo kiedyś nie było mowy by apap pomógł mi w bólach głowy a teraz... Oki jakby co to jestem w poblizu ;)
  23. Kochani jestem.Przepraszam że ciągle coś mnie boli ale to nie ode mnie zależy.Wyobraście sobie co musi przechodzić mój TZ :eek2: :eggface: Kurcze musze chyba pójśc do tego mojego doktorka i powiedziedziec że dłużej tak być nie może!!!Ja mam dzisiaj ciśnienie 94 /54 :eek: tez nie może tak być :angryy: Ok a teraz nie o mnie tylko o Diance. Jak spalam i ona spała teraz tylko zaczęła piszczeć więc się obudziłam.Dzisiaj dostanie tramal bo chyba cos jej dokłucza a nie chce by pies też się męczył do tego wszystkiego. Jutro chyba będę miała AbetkęW na włoski więc przybedzie następne pare groszy dla Dianki. Na bazarku widzę że nic nie wystawione prócz odżywek i kredek pod paznokcie...No nic.Shirrrapeira też brdzo chora..nie będe jej męczył chwilowo. Ja zmykam zjeść coś bo burczy mi w brzuchu :evil_lol: Może niedługo apap zacznie działać i w końcu będę jak nowa osoba:cool3:
  24. Kochana Dianka dzisiaj od rana w dobrym chumorku ale w nocy :shake: nie dała nam sapć.Posmarowałam jej łokieć bo kiedy napadł ją bitbul zdarła sobie znów tym razem łokieć i to w moiejscu gdzie też ma taką narośl czarną. Ja musze się iśc jeszcze przespać bo głowa znów boli (ale tym razem chyba z niewyspania :-( Potem się odezwę...
×
×
  • Create New...