-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Dzwoniłam do Elwetu i jutro mam ponownie zadzwonić między 8-10 rano do dr. Mariusza Mikowa ale nic już nie mam na koncie :-( Czy ktoś zadzwoni za mnie??Trzeba powiedzieć tylko o Diance że była robiona mileografia i że interesuje nas powtórzenia badania .Że badanie było robione jak Dianka była jeszcze w schronisku i że badania nie powtórzono mimo zalecenia lekarza. OPIS Mielografi z dnia 20 października: Pies,nr rej.2480/06 rsy doberman. Sztywny chód z wygiętym grzbietem,ataksja kończyn miednicznych.Wykonano mielografie.Stwierdza się ucisk na worek oponowy na poziomie Th 12 od strony grzbietowej.W diagnozie różnicowej proces rozrostowy.Wskazane ponowne badanie za ok 2-3 tygodnie celem ostatecznej diagnozy. Trzeba by było przeczytać to co pogrubione lekarzowi Może jeszcze należy wspomnieć że byla walka o wyciągnięcie Dianki i że są zbierane pieniązki dla niej na leczenie.Może jakoś się zlituje i spuści cenę mielografi ;)
-
Kochani u Dianki nie stwierdzono nowotworu :loveu: Dzisiaj dostałam recepty które zeskanuje jutro albo jeszcze dzisiaj i zeskanuje opis badania wątroby.Dianka ma ostre zapalenie ale jednak to nie nowotwór. Bardzo grzeczna była jednak było widać że bolało ja przy naciskaniu na tym usg. Będę jej od jutra robić sama zastrzyki,w końcu najwyższy czas się nauczyć ;) Mojej Romci robiłam już więc i Diance zrobie:evil_lol:
-
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][img]http://img489.imageshack.us/img489/6423/74843734gu2.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img234.imageshack.us/img234/2056/93672801lf4.jpg[/img] [SIZE=1][img][/img] [SIZE=1][img]http://img489.imageshack.us/img489/1719/56074014cl3.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img233.imageshack.us/img233/9751/62725568pn8.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img234.imageshack.us/img234/7968/47162865sd5.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img233.imageshack.us/img233/602/15647241jz0.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img236.imageshack.us/img236/4096/41204871kx8.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img236.imageshack.us/img236/9514/40637880pk0.jpg[/img] [SIZE=1] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] -
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
Niestety zdjęć jeszcze nie mam :shake: Jak przyjdę z Dianką od weta powinny juz dojść :lol: i wtedy wkleje;) [SIZE=1]PS.jak chceszmoge cie potem spróbować nauczyć tylko będę musiala poszukać tekstu jakim uczyłam inną dogoamniaczkę wklejac zdjęcia ;)[/SIZE] -
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
[quote name='FikuMiku']romenko, zdjęcia poszły!:p[/quote] Ok już zaraz zobaczę:lol: i wstawie:evil_lol: -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
romenka replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko anda źle chyba zrozumiała to co napisalaś.Dziewczęta nie kłócicie się i nie sprzeczajcie.Dla Doroty to wileki cios bo misło być inaczej a wyszło zupełnie niż się spodziewala i oż wszyscy z nas się spodziewali.To silna osoba która naprawdę walczy o Filipka.Gdyby było tak że Dorota traktowalaby to jako krzyż który dźwiga nie walczyłaby o niego tak bardzo tylko posłuchałaby to co np ja wyżej napisałam...Nie wiem jak jest,nie widzialam Filipka ale jestem sobie w stanie wyobraźić co ona przechoidzi widząc jak Filip robi pod siebie,nie chodzi a pragnie tego bardzo,cierpi i nikt z nas nie może się wypowiadać że Filip przez Dorotke traktowany jest jak wielki cios w serce.Ona nie wiedziała o niczym.Wszystko potoczyło się u niej w domu kiedy Filipek przyjkechł.Nie pisze nic pod publike(przynajmniej moim zdanie) i mnie bardzo interesuje los Faraonka i nie ja jedna się dopytuje o Nigo i o samopoczucie Doroty a ona nam odpowieada na nasze prośby,pytania.Jest jej cięzko i tak naprawdę ona nie ma siękomu wyżalić a my staramy sięjakoś ją wspomóc. Dorotko jestem z Toba i niczym się nie martw jakoś damy rade wszyscy razem. Anda proszę przeczytaj jeszcze raz co Dorothy napisała bo inaczej to wygląda.... Jednka każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie ale czesto człowiek się myli lub opacznie zrozumie treśc... Dorotko Wimiziaj Filipka ode mnie. -
Eh..,Basieńko myślałam dzisiaj o Tobie :lol: Słonko może jakoś w końcu styknęłbyśmy się ??:cool3: U mnie kochani z ciążą chyba dobrze choć gin mnie nie badał ale mówi że badania są w normie więc nic ode mnie nie chce:evil_lol: i bardzo dobrze bo się strasznie stersowałam na tą wizyte ;) Tokso wyszła :IgG <0.130 a IgM ujemne ale jakoś lekarz się tym niezaniepokoił więc nic nie grozi mojemu maleństwu ;) Dianka cały dzień śpi.Chyba siły straciła przez tą głodówkę:shake: ale nie moge jej pomóc teraz.Jeszcze 2 godzinki i idziemy na USG i po powrocie do donku Diankę nakarmie (jeśłi będzie można. Ludek,kochana powiedz mi prosze co z tą karmą dla Dianki???
-
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
romenka replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko bardzo mi przykro że Filipek tak bardzo cierpi a Ty razem z nim:-( Dorotko prosze zastanów się nad podjęciem decyzji czy nie czas by Filipek odszedł już za Tęczowy Most.Wiem że to co pisze teraz jest okrutne ale jeśli Filipek cierpi nie można pozwolić by cierpiał jeszcze bardziej. Przepraszam za ten post i nie gniewaj się.Uwierz mi że mimo iż nigdy Filipka nie miałam okazji poznać łzy z oczu mi teraz płyną. Bardzo chciałabym Ci ulżyć jednak nie umiem,nie wiem jak :-( Umiem napisać tylko tak okrutny post przez który będziesz jeszcze bardziej cierpieć ale pamiętaj Filipka to uwolni od bólu... -
Kochana proszę nie przesadzaj,ja nie umieram :evil_lol: Co do Dianki USG to ma na 17-stą i jestem ciekawa czy wystawią mi fakturę bo to podobno ktoś nie z tej kliniki będzie robic USG?W razie akby były kłopotu faktem jest że przydałby się świadek że starciłam tyle a nie tyle pieniędzy.Ale ja już ich nastrasze jak nie zechcą mi wystwać :diabloti: ,hehehe. Zurdo prosze Cię,nie martw się bo ja naprawdę będę mogła podjechać jeśłi nie dzisiaj to jutro ,i może mój TZ mnie podwiezie bo jeśli mieszkasz tam gdzie mówiłaś to wcale nie jest daleko :lol: A ja juz mu nagadam by spełnił moję życzenie:evil_lol: ;) Dzisiaj sama ide do lekarza z soba więc trzymajcie kciuki.Wiem bo byłam o 8:30 (bo mi sie coś pomylilo) że już byłam chora na toxoplazmozę więc dzieciątku nic nie grozi.Na 14:20 mam wizytę i po napisze czy wszystko wporządku:p
-
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
A ja podnoszę... Fiku_Misku jak masz jeszcze zdjęcia wyślij mi na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wkleje ;) -
No już dobrze,wystarczy tych komplementów:oops: :loveu: Dianka noc spędziła świetnie.Ani razu się nie budziła tylko spała słodziutko:loveu: Dzisiaj niestety głodówka ja czeka a już widac że zjadła by konia z kopytami :evil_lol: bo chodzi tylko i zagląda jakby tu jeszcze poprosić by mi coś dali:diabloti: ale jestem twarda :eviltong: Ma jeszcze dla Dianki w domu prawie 75 zł więc dzisiaj powinno starczeć na USG ale za chwilę piszę do GreenEvil o przelanie pieniędzy znów na konto i potem jak dostnę bonharen o przelanie dorothy 200 zł. Martwie się tym bonharenem że jeszcze nie doszedł :-( ale mam nadzieje że już dzisiaj przyjdzie najpóźniej jutro. Może ktos jest z dogo kto mógłby robic Diance zastrzyki dożylne??Bo za każde podanie bonharenu będę musiała płacić 25 zł :-( więc troszkę się cenią a tak zaqwsze by zaoszczędziło się.
-
[quote name='BeataJ']Wlasnie!!!!! :klacz: Dostalam dzis wyplate, wplace conieco na Dianke. Nadal na konto AFN'u wplacac? Beata :oops: Prosze bez przesady bo ja nic nie mogłabym zrobić gdyby nie wasza pomoc i nie wyciągnełabym Dianki wtedy bo za co miałabym ja leczyć :-( Dlatego jestem Wam tak bardzo wdzięczna. Karusiap ale baardzo dziękuje bo bardzo mi się miło zrobiło :oops: Jednak to nie moja zasługa tylko właśnie wasza.
-
[quote name='BeataJ']Wlasnie!!!!! :klacz: Dostalam dzis wyplate, wplace conieco na Dianke. Nadal na konto AFN'u wplacac? Beata Beatko baaardzo dziękuje :buzi: .Tak pieniązki należy nadal wpłacać na konto AFN ja najwyżej poprosze o przelanie ich na konto TZ-a bym mogła wyciągnąć.Zaraz napisze do GreenEvil by te pieniązki co są przelała mi znów przynajmniej 100zł bo jutro będzie USG któro tez mało nie będzie kosztować podobno ale mniej policzą i tak ponieważ Dianke traktują już jak swojego pacjenta więc może tak tragicznie nie będzie.Jutro poprosze już o faktury za zastrzyki które Dianka brała i za USG również wezmę.
-
Lozerko ja wiem :-( ale ona sama zaczepia i skacze i próbuje gryśc smycz dlatego tak to wychodzi.Ona chce się bawić jak szczeniak.Żadko jej sie to zdarza ale zdarza że tak właśnie się zachowuje.Ona jest cudowna i tak mi jej szkoda więc jak ma chwile zapomnienia to mi się serce raduje.Ale juz nie bedę,będę udawać że nie zwracam uwagi...:-(
-
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
[quote name='FikuMiku']:shake: no nic...[/quote] Prosze poszukaj na mapie dogo tam na 100% ktoś wystawi psiaka na allegro tylko wystarczy poprosić. Nie martw się bedzie dobrze. Jak piesek?? -
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
O jej i jak z pieskiem.Dlaczego tu nikt nie zagląda :-( ??To takie małe cudo a może ktoś by akurat go wypatrzył?Proszę zaglądajcie i podniście może właśnie to jedyna nadzieje dla Pieska. -
Wróciłam właśnie ze spotkania z zurdo.Kochana dziękuje Ci że chciało Ci się jechać aż taki kawał by dać Diance lekarstwa.Narazie tylko podawać będę jej te od wątroby a resztę ustali sie jutro ponieważ nie wiedomo co się dzieje z wątrobą a nie ma co jej szpikować lekarstwami.Kora dziękuje Ci serdecznie za lekarstwa.Npewno się przydadzą. Będę chciała wykupić jej altrofleks ale to dopiero może wtedy kiedy będzie bonharen. Dianka już właśnie po zstrzykach dzisiaj Pni weterynarz Diance policzyła 23 zł :loveu: czyli o następne 3 zł mniej.Dla Dianki to każda złotówka się liczy więc dziekujemy. Cioteczka zurdo podała mi dla Dianki 40 zł za co bardzo mocno dziękuje.Troszkę głupio mi brać bo i tak z Fuksią jeszcze do końca niewiedomo jak a mimo to zurdo się uparła.Wielkie podziękowania ode mnie i od Dianki :Rose: Wszystkim dziękuje którzy wpłacili pieniązki.Karolcia75 dla Ciebie również buziaki.Już dziękowałam ale jakoś te podziękowania się zlały więc po raz kolejny chcę podziękować :Rose: : Kobold ,dusje, użytkownicy allegro,zasadzkas,supergoga,shirrrapeira,Kora.AnetkaW,Konisia i jej TZ,łaciatka ,Karusiap,BetkaJ,Dorothy,lozerka,pucka69,Ludek,Vika_Bari i jeszcze wiele wiele innych osób którzy pamiętaja i zaglądają.Dziękuje :Rose: !Nie wiem co bez Was bym zrobiła:-( .Wiem że zaraz mnie ochrzanicie że znów dziękuje ale to jest dla mnie coś pięknego co robicie dla Dianki i innych zwierzątek które tak bardzo potrzebują waszej pomocy.Obiecuje że już nie bedę ;) Tylko jeszcze ten ostani raz bo to dzięki Wam Dianka może dalej żyć i cieszyć się życiem.
-
O rany ale jestem zła :angryy: Napisałam post z przygotowanymi zdjęciami żebyście zobaczyli co chcę wystawić i pomogli ustalic mi ceny i mi wykasowało!!!!:angryy: Nie teraz to idę robic te gołąbki!! A i jeszcze napisałam w nim że mój TZ ma zaniar zrobic mi dzisiaj niespodziankę i przyjechac dzisiaj do wawki,rany wszystkiego za dużo !!!