Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. [quote name='Kobold2']Iwonka " diable rogaty" :lol: czemu glupio :crazyeye: Twoje bannerki sa naprawde piekne :loveu: wiec pracuj, bo ja bede miala dla ciebie wyzwanie :diabloti: cztery (moje) zwierzaki w jednym bannerku + napisy Słonko w tkim razie czekam na zdjęcia,dużo zdjęć a ja sobie już wybiorę i będę pracować nad banerkiem:evil_lol:
  2. [quote name='Kobold']Romenka przysiegam, biore zurdo ze soba i przyjezdzam :mad: No pomysl :p przeciez ja nie moge miec pierwsza bannerka z Dianka. To jest twoj psiak. Juz dawno mialam zamiar zmienic mojego dywanowego Porsche na bannerek z Dianka, tylko czekalam na odpowiedni moment. Dlatego prosilam inne dziewczyny o bannerek:eviltong: bo ja to elektroniczny glab jestem :roll: A nie przypuszczalam,ze ty taka zdolniacha jestes :loveu: To ja laze po watkach i szukam a pod bokiem mam eksperta :loveu: I tym sposobem jestesmy we dwie, zeby wirtualnie nasz widzieli :multi: :multi: Aniu tylko tak głupio mi :oops: Co do banerków?Ja nie umie robić.Widziałaś tamten mój poprzedni...:eek: :eggface: ale teraz postanowiłam się uczyć i zobaczycie niedlugo będę mistrzem :evil_lol: i będziecie rwać sie do mnie bym wam banerka zrobiła :laugh2_2: :evil_lol:
  3. [quote name='zurdo']Tą Romcią mnie straszysz? no faktycznie, jak rzuci we mnie poduszką, to się nie pozbieram. Ze śmiechu :eviltong: A banerki cudo (jednak się przestraszyłam :evil_lol: ) Zurdo nie bądź taka pewna moje Romki:diabloti: Ona niby tylko tak niepozornie wygląda ale potrafi swoje:evil_lol: .Poduszka...?Poduszka to nic.Zobaczysz,ja powiem "Romcia lukaj" a ona tym swoim ślepkiem na miejscu cię zmierzy i wtedy... koniec:diabloti: a potem powiem "Romcia bierz" a ona...a ona już coś wymyśli i ja też wymyślę potem:roll: :eviltong: no:diabloti: Weny twórczej brak...:oops: Ale musisz się pilnować dzień i nic bo Romka teraz "luka" :diabloti: :evil_lol:
  4. O JEJ TERAZ TO MI SIĘ GŁUPIO ZROBIŁO :oops: Aniu przepraszam ale jeśli tylko chcesz mogę banerek sobie wkleić...:razz: Przepraszam...Nie pomyślałam.Ty kochana specjalnie dla mnie...a ja sobie swój zrobiłam:cool1: Kurcze chodziło mi tylko o banerek który będzie się bardziej w oczy rzucał i jak rzuca się bardziej?? I oczywiście:w koncu chciałam dopiąć swego i nauczyć się robić swój własny banerek:p
  5. ale wy tylko się na mnie drzecie:crazyeye: a ja chcę dobrze :diabloti: No:diabloti: ,zrozumieliśmy się:eviltong: :mad: Czyli wniosek z tego że zakupujemy bonharen dla Dianki i koniec basta:evil_lol: czy jakoś tak:roll: Dianka nawet nie ruszy nogą by mnie obronić więc jak nei Dianką to Romka Cię nastraszę i się skończy:evil_lol: :eviltong: BUUUU:p KTOŚ JESZCZE???:mad: :razz:
  6. Następny banerek :evil_lol: Ten troszkę nie wyszedł ale i tak piękny,co nie:mad: ;)
  7. Aniu tak zrobie i zapytam się potem Dorotki czy ona podaje ciągle Filipkowi bonharen(bo tak mi się zdaje):oops:
  8. OK napisałam do GreenEvil o przelanie 100 zł na konto TZ-a.Mam nadzieje że nikt nie jest zły??Potem zeskanuje wam faktury z apteki a z kliniki to ostanie to jeszcze nie będę prosić o fakturę.Niech się nazbiera dopiero wtedy.To co ostanio przeskanowałam to z kliniki ale byłam tydzień temu i jutro idę więc na dwa razy nie będę prosić,chyba że chcecie.
  9. No właśnie... We wtorek tak jak pisałam idę na spotkanie z p. Pietroniem i wtedy wszystkiego się wydowiem jeśli chodzi o badanie kręgosłupa(tomografia) Bonharen chyba też by się przydał ale myślę że jeśłi nawet nie to spokojnie będzie można go odsprzedać. Ja moge napisać tyle: Dinka lepiej, dużo lepiej chodzi po bonharenie tylko niech ktoś się wypowie czy można dawać tak ciągle raz na tydzień ten lek bo ja nie mam zielonego pojęcia:shake:
  10. W sumie i tak jutro idę z nią do weta,bo Dianka przyjmuje kolejny zastrzyk z bonharenu:multi:
  11. Ja myślę poczekać jeszcze do jutra i jeśli jutro się jej nie poprawi to pójdę z nią do weta. Teraz w sumie dobrze się czuje,chyba...Śpi ciągle.Zobaczymy jak upłynie noc... Na noc dostanie jedynie tramal a jutro będe musiala poprosić weterynarza o rimadyl. Musze napisać do AFN o przelanie mi chociaż 100 zł na Diankę bo z tamtych mam tylko 10 zł jeszcze
  12. Dianka zrobiła troszkę kupska na dworze ale tyle co kot napłakał i żadko:-( szczerze mówiąc to chyba tylko ten węgiel wyszedł z niej bo zrobiła czarno że o ho ho!!! Cały dzień prawie śpi. Narazie do jutra odstawiałam jej jednak wszystki tabletki,może niech organizm troszkę odpocznie.Dostała jedynie lakcid. A zapomniałam napaisać: Dianka rano zwymiotowała taką żółtą mazią:-( Ale tylko raz... eh,cięzkie jest życie żuczka:shake:
  13. Kurcze chyba po tych wczorajszych tablrtkach faktycznie dostała zatwardzenia:roll: Nie wiem,ale naprawdę nic nie zrobiła na dworze prócz siku.Tylko bąki puszcza w domu ale na szczęście nieśmierdzące:p :evil_lol: A banerek sama zrobilam:diabloti: Od wczoraj nad nim siedziaąłm i w końcu się nauczyłam:eviltong:
  14. oj widzę że nikt do Dianulki nie zajrzał :-( szkoda... Dianka już biegunki nie ma,znaczy wogóle kupska dzisiaj nie robiła więc dokońca nie wiem :oops: A ja zrobiłam sobie banerek :evil_lol: zobaqczcie jaki piękny :razz:
  15. Czyli zbieramy pieniązki na bonharen?Fajnie:lol: Niedługo z bazarków pieniążki wpłyną więc będzie znów więcej. Dianka budziła w nocy ale przynajmniej ustąpiła biegunka.Teraz je i za chwilkę idę z nią na dwór po jedzonku sprawdzić efekt:diabloti: Dostała karmę z jogurtem i teraz tak przez cały czas będzie:p Po spacerku podam jej lakcit i tabletki na wątrobę. O kurcze idę robić kawę bo jestem mało przytomna:roll:
  16. Kochani błagam napiszcie co z bonharenem dla Dianki.Ja bym zapłaciła ale bez waszej zgody nie mogę sama zadecydować. Kora dziękuje.
  17. [quote name='Kobold']Romenka, napisala do mnie moja bardzo dobra Kolezanka, ktora jest jakby to powiedziec "ekspertem od psiej sraczki" :lol: moze brzmi to smiesznie ale dla Niej niestety nie. Jej Pupil ma wiecznie problemy z biegunka, nie chce sie rozpisywac dlaczego, bo to dla Dianki nieistotne. Wstawiam najwazniejsze fragmenty maila od Niej do mnie. NAJLEPIEJ NA ....... (ocenzurowano Kobold :evil_lol:) :NIFUROKSAZYD ODPOWIEDNIO DO WAGI RANO I WIECZOREM.JEDNA DAWKA NIE POMOZE. WEGIEL STANOWCZO NIE, NIE DAJE ZADNYCH REZULTATOW.JESLI JUŻ TO DO KUPIENIA U WETA. SA TABLETKI KTÓRE NAZYWAJA SIĘ ENTERAMID , TE GORACO POLECAM, BO OPROCZ DZIALANIA NA ........(ocenzurowano Kobold :evil_lol:) TO DZIALAJA JESZCZE NA FLORE BAKTERYJNA I PODAJE SIĘ DWA RAZY DZIENNIE, W TRACIE BIEGUNKI I PO NIEJ. A OSLONOWO TO MOŻE PODAWAC JOGURT NATURALNY. DUZO WODY!!!!!!!!!!!!! ANIA ZADNYCH LUDZKICH LEKOW !!! NA RAZIE TYLE .W TEMACIE........... (ocenzurowano Kobold :evil_lol:) TO JA JAKBY EKSPERT JESTEM hi,hi,hi….. Naprawde ta dziewczyna ma bardzo duze doswiadczenie w "tym temacie" i konsultuje sie zawsze z wetem, nigdy nie dziala pochopnie i na wlasna reke. Wyrazem ocenzurowanym jest biegunka :evil_lol: A tak wogole Kobold ist back :multi: Kobold.słonko Diance tak jaby już przeszła biegunka więc mam nadzieje że tak zostanie już na dobre.Co prawda nie zalatwiała się jeszcze od momentu podania jej węgla ale narazie nie chce jej się wyjść.teraz z nią wyjdę może coś natworzy na dworze i mam nadzieje że niezobaczę tego czego od wcvzoraj mam dosyć:razz: właśnie :evil_lol: Oki ide z nią na dwor a potem wstawie sobie banerek nad którym ciągle pracuje:diabloti:
  18. niestety ale avatar jest za duży i przez każde pomniejszenie go traci tą migawkę...:-(
  19. ach widzę:loveu: dopiero teraz zobaczyłam:multi: Kurcze przemknęlo mi bo bo za szybko przewijalam strone.Avator jest piękny!!!!!!Zaraz sobie powstawiam...:evil_lol:
  20. Kochana ale ja nie widzę banerku ani avatorku:shake: Kurcze zaraz jeszcze raz poszukam.Co do odsyłacza do wątku ja wiem jak się to robi:lol: więc jak tylko znajdę banerek od razu wstawie i odsyłacza...:p
  21. [quote name='Kobold2']no nie romenka spoznilam sie :placz: ja tez zamowilam ci tez bannerek i jest juz gotowy razem z avkiem ,tylko ja blondina podalam zly link do odsylacza bannerek jest tutaj http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37011&page=35 Aniu jesteś kochana!!!!Wiesz o tym??? To nic niech będzie banerek i drugi zobczymy który się przyjmie choć wiem że dwa będą wspaniałe .Ale że poprosiłam z Romcią:crazyeye: to jestem w szoku!!!!Dziękuje:loveu:
  22. Zobaczcie jaki śliczny banerek zrobiła eria :loveu: ale nie lepiej jest napisać zamiast "potrzebuje Twojej pomocy" to "prosze pomóż mi wyzdrowieć"??
  23. Jetsem.Nie byłam u weta ale w aptece.Kupiłam Diance węgiel w razie jakby to było zatrucie ,kupiłam lakcit i kupiłam laremid żeby zachamować jej biegunkę. W tej chwili dostanie tylko węgiel a za dwie godziny jeśłi jej nie przejdzie to laremid i powinno ustać. Aniu i jak sparwy z logowaniem idą??
  24. Aniu kochana przepraszam ale nie czytałam poczty dopiero teraz weszłam...I faktycznie pisałaś.O jej,nie wiem jak pomóc. Zaraz coś pomyślimy tylpko przyjdę z Dianką z apteki i od razu biorę się do myślenia.Przezpraszam że dopiero jak przyjde ale Dianka nie daje mi spokoju,ciągle piszczy...Musze iść...
  25. z Tego złego nie ma co by na dobre nie wyszlo:dywan czyściutki ;) a taki zaśikany przez Diankę był że w głowie sioę nie mieści :diabloti: Dianka popiskuje...W nocy 2 razy mnie budziła raz o 2-giej w nocy a potem ok 4-tej.Cały czas biegunka się utzrymuje.Ide do apteki po lakcit i zastanawiam się czy nie wziąść węgla?Co wy na to?
×
×
  • Create New...