Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. No podnosimy i wypayrujemy domku:multi:
  2. Wiesz Shir przydało0by się wkleić Diankę tam na to forum ale z jakimś fajnym tekstem.Może skopiować ten tekst co był na allegro??Tyle że ja nie mam go :-( Może supergoga ma zapisany na swoim komputerze?
  3. Sprzątam i szukamjeszcze rzeczy które mogłabym wystawić dla Dianki na bazarku więc Agatko troszkę cierpliwości.Już coś tam znalazłam więc może jeszcze parę rzeczy...:razz: ;)
  4. Fryteczko wskakuj na góre a nie tak daleko zaszłać w dół :-(
  5. w takim razie pojade bez psa tam. Narazie i tak trzeba nazbierać pieniążków bo nie ma za dużo a raczej nie będzie...Dzisiaj będę chciała uregulować za bonharen o następne 185 zł będzie mniej. Shirrrapeira dziękuje.Dzisiaj Ci podeślę zdjęcie jak tylko posprzątam w domku.
  6. Będę musiała poprosić dzisiaj AFN o przelanie 185 zł na konto Dotothy za bonharen. Dorotko podaj mi na PW nr swojego konta.
  7. 2 faktury dzisiaj wkleje tych co nie mam czyli za ostania apteke:7.20 i za wizyty w klinice.
  8. [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1] [SIZE=1]USG Faktura1 Faktura2 Faktura3 Faktura4 Mam nadzieje że nic nienaplątałam...:oops:
  9. Ok skany za chwilke wkleje najpierw obliczenie:straciłam w klinice:123 zł potem 29 za zastrzyk potem 26 za zastrzyk potem znów 26 za zastrzyk potem 23 za zastrzyk i 54 za usg i zastrzyk i 8 zł wczoraj za podanie bonharenu = 289 zł Dzisiaj za te badania pójde po fakturę bo maja mi wystawić. W aptece: 26 zł,9 zł, 47 zł, 7zł = 89 zł -faktury wyślę dzisiaj te które wysylaam i te które nie wyslałam. 10 zł dałam TZ-towi konisi ponieważ nie mieli benzyny a też nie mogłam ich tak zostawić a i tak mnie wozili na każde moje zawołanie. 289+89+10 =388 zł I teraz jeśłi dobrze liczyłam:poprosiłam AFN o przelanie na konto TZ-a 220 zł teraz ostaniuo poprosiłam o następne 100 zł. Od zurdo dostałam 40 zł i od shirrrapeiry 27 zł.Moje 50 zł więc sumując wychodzi 437 zł i od tego odjąć 388 zł= 49zł i tyle powinnam mieć jk dobrze liczę. Jeśli się gdzieś pomyliłam proszę napisać ;) tylko błagam bez krzyku :oops: Już za jakieś kilka minut pójdą faktury...
  10. Supergoga jesteś cudowna :loveu: Co do tego czy dobrze zrobiłaś to nie rozumie:oops: Juz za chwilke podsumuje wszystkie wydatki i pieniązki jakie przyszły na Dianke do mnie.
  11. [quote name='Dobermania']Ja wystawiam różne rzeczy na dobki, mam cichą nadzieję, że te 100 zł się uzbiera... To by pomogło Diance. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44132 Eh,co by Dianka bez Was zrobiła? Wszystkie jesteście kochane!!!Bardzo mocno trzymam kciuki by nazbierało się mnustwo piniążków dla Dobków bo to faktyucznie wspaniałe psiaki ale nie daje na bok innych psiaków które tak samo są wspaniałe,kochane,wdzięczne i wierne.Wiem to po mojej Romci:loveu: Dobermania dziękujemy :loveu:
  12. :crazyeye: Ciotka ty chyba daleko w tyle :cool3: Dianka juz nie szuka właściciela od dawna.Cały czs była w schronisku aż do chwili kiedy ją wyciągnęłam z pomoca ciotek z dogomanii:loveu: .Teraz Dianka ma swoj domek u mnie :evil_lol: Co do właściciela to tego pieska ktoś wyrzucił z domu jak szmate :angryy: więc niech mi się żaden właściciel Dianki nie pokazuje na oczy lepiej bo będzie baaaardzo źle!!!
  13. Shirrrapeira prosze napisz mi czy bedę mogł wyslać Tobie zdjęcia tych rzeczy które chcę dać na bazarek dla Dianki a ty napiszesz i wystawisz.Jeśli tak to odezwij się do mnie w tej sprawie bo jak ja się będę tak zabierać za to to nigdy nie skącze a z tego co mi mówiłaś ty jeszcze coś chcesz dla niej wystawić więc niech będzie wszystko razem.Co Ty na to?;)
  14. Ah,zapomnialam dodać.Nivalinu Diance nie kupuje teraz poniewać chcemy zobaczyć jak będzie się zachowywała bo bonharenie i zdaniem lekarzy nie ma co ja szprycować wszystkim na raz. Za chwilke jeszcze wyślę wszystkie skany jakie nie wysłałam wraz z opisem badań USG. Teraz już biorę sie za robotę(liczenie);)
  15. Kochani tylko bez kłótni ;) Dianka w miarę dobrze się czuje.Noc spędziła też bardzo spokojnie mimo że nie brała wczoraj leków tych w zastrzykach ale dalam jej rimadyl na wszelki wypadek. Dianka wczoraj miala podany bonharen po raz pierwszy i bardzo dobrze go znosi :evil_lol: .Jak sam dr powiedział -ślicznie się miesza z krwią .Dr pochwalił walkę naszą o Dianke i sam jest zainrteresowany bonharenem :evil_lol: Powiedział że w szoku jest że takie leki mu przynosze:razz: Ja dopiero teraz pisze bo z samego rana musiałam jechać do szkoły zawieść idndeks by wpisali mi oceny za semestr i przed chwilką przyjechałam.Wczoraj nie była wstanie siedzieć ipisać z powodu nisamowitego bólu głowy.Nie miałm wyjści i o 19-stej nie wytrzyłałam więc musialam wziąć tabletki. Co do bonharenu z Czech-jak najbardziej jesteśmy zainteresowane jednalk czy Diance nie wystarczy ta dawka co ma w tej chwili.Zostało jeszcze 6 zastrzyków czyli na 5 tygodni czy ona jednak musi brać non stop? Dorotko już za momencuik wysyłam to co obiecałam. Ja za chwilke przelicze ile poszlo już na Diankę i napiszę na dogo.
  16. Kochani wróvciłam z apteki.Jedynie nie kupilam tego Niwadylu cz jakoś tam ale będę miąla dzisiaj na 19-stą.W aptece straciłam już ponad 60 zł dzisiaj wkleje faktury i ostanią wkleje z apteki również.Podem podsumuje ile już wydałam. Bonharen Dorotko doszeł jakąś godzine temu :loveu: i już poprosze o przelanie pieniązków na Twoje konto.Prosze powiedz mi czy ty rozcieńczasz go z jakimś środkiem homeopatycznym??Jeśłi tak to z jakim?Już dzisiaj Dianie chcialabym podać bonharen więc prosze o odpowiedz jak najszybszą.A czy można podać go samego?Jak wygląda podawanie bonharenu??
  17. Kochana pieniązki wolałabym by były wpłacane na AFN a jeśli chcesz odwiedzić Dianke to możesz przyjść :lol: jednak jeśłi chodzi o wpłacanie to wolę nie brac do ręki, (już w ostatecznoiści biore tak ja wziełam od zurdo i shirrrapeiry) bo wtedy będzie jasność a ja już poprosze o przelanie na konto.Dziękuje Ci że chcesz wpłacić bo teraz coraz bardziej Diance przyda się każdy grosz. Bardzo Wam wszystkim dziękuje :loveu: Prosze pomóżcie podjąć mi decyzje w sprawie mielografii:oops:
  18. Właśnie wczoraj zapomniałam podziękować Ludkowi za karme dla Dianki więc nadrabiam.Dziękujemy .Nareszcie Dianka ma co jeść ;) .Mam nadzieje że wyrówna się jej poziom wapnia teraz w organizmie. Dianka jest naprawdę przesłodka choć teraz jak jej lepiej widać że wypuszczana na dwór coraz to bardziej czuje się swobodniej bo już tak mnie nie pilnuje jak pilnowała . Eh...Tyle Dianek znać i jeszcze córcia Diana :evil_lol: Nigdy się nie uwolisz od tego imienia :evil_lol:
  19. [quote name='loozerka']kurcze, ja wprawdzie nie z Warszawy, ale moglabym zadzwonic, tyle, ze nie w tych godzinach, a po 12. do tej godziny mam takie czynnosci w pracy, ze nie mogę nic poza tym robic. Jesli taka godzina bylaby dobra to dajcie telefon i romenko napisz, czy wszystko co mam powiedziec jest w poscie 941 Kochana już nie trzeba.Dzwoniła zurdo.Dziękluje że chciałś pomóc:loveu:
  20. Konisiu jeszcze nie byłam bo narazie coągałam Dianke na zastrzyki i nie chciałam jej więcej męczyć poza tym boje się :oops: Jak jechałam na spotkanie z zurdo wziełam Diankę i kiedy wsiadałm do tramwaju Diance odmówiły nóżki posłuszeństwa i szczęscie że nie bylam sama bo inaczej drzwi przytrzasnełby Diankę a tak zurdo stanęła między drzwiami tramwaju i nic złego się nie stało.Boje sie by sytuacja się niepowturzyła a jednak ja będe musiała jeżdzić autobusem by Dianke tam wozić.Najpierw pojade sama potem dopiero jak coś wymyśli się wezmę najwyżej Diankę. Przepraszam ale od wczoraj nei jestem do życia.Głowa mi pęka i tez dzisiaj tak późno weszłam na dogo.Mam ciśnienie 94/48 i w żaden sposób nie chce mi się podnieść dlatego jestem dziś jakaś neiobecna:shake:
  21. Kochani więc tak;na Powstańców nie robią tomografii bo już się pytalam.Zurdo dzwoniła do elwetu i mielografia będzie kosztowała 300 zł a następne badanie jakie można wykonać by dowiedzieć się co jest z tym nowotworzeniem to tomaografia więc wychodzić pewnie jeszcze drożej niż mielografia. Drogo :angryy: Nie wiem jaka decyzje mam podjąć:-( ?Pomóżcie.Napewno trzeba coś zrobić bo trzeba wiedzieć co na tym kręgosłupie się tworzy bo zdjęcia rentgenowskie tego nie pokarzą a jeśli to nowotwór to trzeba już działać.
  22. Kochana nic się nie stało dałam radę,przecież mówiłam że dam ;) Też mi kamień z serca spadł że Dianka nie ma żadnego nowotwory,ufff :loveu: Dianulka śpi. Dzisiaj dostała 5 zastrzyków jeden taki który działać będzie 48 godzin przeciwbólowo. Kochani zmykam narazie bo TZ w domku.Wszyscy macie wielkiego zalizaja od Dianeczki i ode mnie Buziaka!!!:loveu:
  23. Dorotko powiedz mi jakim preparatem homeopartycznym rozcieńczyć go??:oops: Za zastrzyki umówiłam się że będzie brać w klinice p. dr ok 15 zł ;)
×
×
  • Create New...