Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Niestety przeskakuje i nie da się zmienić zdjęcia, mogę tylko dopskę dać, że zdjęcie z miniaturki to nie Amy. Przy edytowaniu aukcji wszystko wygląda ok, jak klikne zatwierdź wszystko wraca do starego 'ładu'... Kawałek o Bratku i numer telefonu zmieniłam, po prostu zrobiłam dzisiaj allegro Bratkowi, a że godzinkę później przeczytałam, że jest w domu, to nie było sensu aukcji marnować - zmieniłam na Amy....
  2. 12 zł. - można oczywiscie wskazac psiaka. Po prostu fundacji nie stać na generowanie ogłoszeń wyróżnionym psiakom. Zagwarantowane są wyróżnienia allegr cegiełkowych, a wiadomo - wyróżniony psiak ma większe szanse na adopcje.
  3. To ja poprosze na Pw - powysyłam do osób z Otwocka prośbe o wizytę. Figu, a Ty rozmawiałas moze z ta Panią na temat konkretnie Dory?
  4. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1085445202[/url]
  5. Super, a wiec zmieniam allegro Bratka na allegro Amy, oby mu sie wiodło!
  6. Zaktualizowałam 1 stronę wątku. Wstawiłam allegro na psy z powodzi i Bratka! Narazie tylko tyle! KOCHANI APELUJE DO DOMÓW TYMCZASOWYCH O PRZESYŁANIE INFORMACJI O PODOPIECZNYCH I ICH ZDJĘĆ TO BARDZO WAŻNE! MAMY JUŻ ALLEGRO FUNDACYJNE, W PRZYPADKU KIEDY NIE MA PSA NA STRONIE LUB JA O NIM NIE WIEM, NIEMOŻLIWE JEST ZROBIENIE MU AUKCJI! SZUKAMY SPONSORÓW AUKCJI WYRÓŻNIONYCH!
  7. Mogłabyś bello skontaktować się z tą Agmarek, jeśli będzie taka potrzeba? Jak dla mnie bomba! Dorcia jednak ma już swoje lata, bo już 5, jest średniej wielkości, wiec niestety bardzo długowieczna też nie będzie :(
  8. Kenny jak możesz to weź go do siebie! Do lipca to masa czasu, szkoda tylko, że Ty tak daleko :( przydałby się DT stąd, który jeździłyby n akcje do SCC...No chyba, że coś się znajdzie tutaj do kolejnej akcji, i pudlisko mogłoby się wkręcić - pewnie tam szybko demek by znalazł...
  9. Ja mysle, że do lipca to on spokojnie znajdzie dom. Przykro mi, ale niestety nie mogę zadeklarować na 100% tymczasu, gdyż wczoraj dostałam telefon w sprawie pracy, mam teraz okres próbny i niestety nie wiem jak to będzie wyglądało... Jeśli przejde okres próbny [a chciałabym, bo praca fajna w sklepie zoologicznym 5 minut drogi od domu] to wtedy bede siedzieć czasem nwet 10h dziennie w pracy :(
  10. [quote name='JOMA'][B]BoUnTy[/B] - bierz go na tymczas ! - proponuję współpracę ;), nawet mogę go podrzucić :razz:[/QUOTE] Ale bierzesz go na sumienie jak wywieszę na haku za okno? ;P Zastanowię sie nad tym, ae tak naprawdę wziąć będę go w stanie dopiero za 2 tygodnie. Mnie to tak naprawdę nie robi różnicy czy lubie, czy nie - grzywaczy też nie lubie, ot nie mój typ. Kotów też ie cierpię a za godzinkę mam miec transport z 4 ;) Jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma ]:-> Poza tym narazie czekam na decyzje w sprawie grzywaczki...
  11. hihihi ja to bym dała Vinci ;) Hmmm... ja to się zastanawiam nad DT dla niego, tylko, że ja takkk bardzo nie cierpię pudli, wiec myślę, że to nie jest zbyt dobry pomysł ]:->
  12. Maciaszku wystarczy mi 45 zł. na obróżkę - tylko tego nie opłaciłam u megi... :( Oczywiście jeśli będzie zgoda... To minusowe jakoś nabije... ;)
  13. Oby wolontariuszy zgłosiło się jak najwiecej, żeby psiaczki wreszcie miały swoje wątki, zdjęcia i masę ogłoszeń, aby wreszcie znalazły wymarzone domki dzięki Wam ;)
  14. [quote name='maciaszek']Przypominam też, że Bounty pytała czy jednorazowo możemy wspomóc Dorę większą kwotą. Co Wy na to?![/QUOTE] Przypominam się - to rozliczenie Dory: [B]Wpłaty:[/B] 50 zł - Raina03 100 zł. - po psach Pana B. 100 zł. - konto katowickie 5 zł. - Ewa K 10 zł. - grzenka [B]Wypłaty:[/B] - 40 zł. - transport z Gliwic do Katowic - 330 zł. - hotelowanie maj-czerwiec - 70 zł. - weterynarz - 45 zł. - obroża przeciwpchelna (nie uregulowana w hoteliku) [B]SALDO KOŃCOWE: -220 zł.[/B]
  15. [B]Wpłaty:[/B] 50 zł - Raina03 100 zł. - po psach Pana B. 100 zł. - konto katowickie 5 zł. - Ewa K 10 zł. - grzenka [B]Wypłaty:[/B] - 40 zł. - transport z Gliwic do Katowic - 330 zł. - hotelowanie maj-czerwiec - 70 zł. - weterynarz [B]SALDO KOŃCOWE: - 175 zł.[/B]
  16. Avila jak najbardziej można, Bratek czeka na domek!
  17. To Ty ją znalazłaś, tak? I w końcu jednak przygarnęłaś? ;) Super, ciesze się ;) Szczegolnie, że nie byla w tamtym schronisku za długo - zresztą od początku byłam przeciwna temu schronisku, a wtedy jej wziąć nie mogłam, bo miałam tymczasowicza... ;)
  18. [quote name='Mysza2']A ja też zaproszę na bazarek dla innych bied [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url][/QUOTE] Mysza co to za psiak w Twoim AVATARKU? Czy to nie przypadkiem Sara ze schroniska w Sosnowcu?
  19. Dorciaaaaaa ;* Aż się poryczałam... hihihi... psychika zaczyna mi siadać chyba ]:->
  20. [quote name='Shania']Zofija już wysyłam, weszłam dopiero,ppp Jumce nałożyłam po doradztwie Pani z apteki maxibiotic, to maść razem z antyb, ale na własnie owrzodzenia, zadrapania, otarcia i ukąszenia, łapka zabezpieczona cudnie, Jumka zła, bo jeszcze ze dwie minuty patrzyła na mnie spod oka i powarkiwała i chce zdjąć, więc pilnuję jej Już Zofija wysyłam[/QUOTE] Dobry wybór, patrze na skład i dzialanie to super kompleksowe, no ale tak działa neomecyna ;) Zapisuje sobie nazwę tego leku ;)
  21. Dziękuję :* Na dniach ureguluje ten miesiąc Tinki i będzie wiadomo na czym stoimy, będzie na czysto...
×
×
  • Create New...