-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
[quote name='golf']w takim razie gąska balbinka, dexter i fart :)[/QUOTE] Ogłosze jak wróće do domu czyli chyba pojutrze. Skoro Fart ma ogłoszenia, to jakiego innego psiaczka? Fatalna sytuacja z tą geiłdą, może ogłosze rudego koteczka - z jego ogłoszeń napewno bedzie duże zainteresowanie, i może uda się upchnąc inne koty?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Schronisko Sosnowiec a wiesz coś wiecej o nowych pieskach? Wiek, cokolwiek? Dlaczego westika oddali własciciele? -
Narazie po spacerze z Wami padła na dobre 4h ;) Zwykle nie opuszcza mnie na krok i nawet, gdy śpi wstaje gdy ja wychodzę z pokoju, a tutaj już jej się nawet doopska nie chciało podnieść... ;)
-
do domku jedzie, a obecnie wczasuje się ze mną między Opolem a Wrocławiem (w Brzegu), stąd też PaniMyszka mogła ją poznac ;) Mała rozrabia niemiłosiernie ]:->
-
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='leonarda']U Zulusa spokój - śpi. [B]BoUnTy[/B] - dziękuję Ci bardzo:) Oczywiście pogadam z Anetą. Jotka mówiła, że czeka też Łatek - stąd 2 psy. Wszystkie dokumenty mam, tylko nie są to faktury - skany takie, jak widać na wątku - wydruki z przebiegu wizyt. Na maila wyślę oczywiście większe. Te dane są w komputerach w przychodni Molickiego i Szymańskiego - na faktury pewnie za późno, ale oficjalne potwierdzenia zapłaty może wystarczą? Czy wystarczy tak, jak jest? Jeśli wiesz - daj mi, proszę, znać. [B]Monias[/B] - dzięki wielkie, wysłałam odp. na PW. [B]madcat1981[/B] - ślicznie dziękuję za bazarek:) Jutro mam nadzieję wkleić zdjęcia.[/QUOTE] Kochana bardziej niż o faktury chodzi mi o dokementy diagnostyczne, opisy badań, skany wyników itp. - rachynek może być jeden np. wydrukowany przez weta, że suma leczenia do dnia xxx wynosi xxx zł. i pieczątka...\ I to wszystko. -
kurde mnie 14 nie ma - we wrocku jestem, psa wioze do domku :( Monika a nie można innego terminu? Bez mnie chcesz imprezować? ]:->
-
Nie wiem, znam tylko Awangarde i Profesję i tylko na ich temat mogę sie wypowiadac. Profesji nie polecam. Awangarda zaś jest droga, ale wykładowcy w porządku i po długich zmianach kadr zarządzających i nauczycielskich wreszcie można wiele minusów z listy skreślić. W Awangardzie edukacja konczy sie Państwowym egzaminem i uzyskujemy tytuł technika weterynarii. W profesji moja siostra miała taką sytuacje jak mówilam - było obiecywane, do samego konca miał być egzamin, az pare miesiecy przed zakonczeniem edukacji 'pozmienialy się przepisy' i wyszli ze zwykłym asystemtem, takze z profesją bylabym ostrożna. Poza tym nie jest to dobra technicznie szkoła. Patrzcie na szkoły, które mają najmniej kierunków. Awangarda ma same 'medyczne' - można tak powiedzieć. dlaczego? Otóż one są lepiej technicznie przygotowane do nauczania tego kierunku, sale są konkretnie przygotowane pod taką naukę, w szkole gdzie jest wszystki i nic po prostu nie ma warunków i możecie sobie wybić z głowy np. prace z mikroskopammi i sprzętem diagnostycznym...
-
[quote name='mala49']hej, ja juz zlozylam do Katowic do Awangardy, ale jutro zabieram dokumenty i ide do Bytomia do Profesji, bo miesiecznie placi sie 180 zł (w Awangardzie 350 ). Daj znac potem gdzie sie wybierasz ;)[/QUOTE] Uważajcie na profesje! Nie kończy się państwowym egzaminem na technika stąd cena! Musicie mieć państwowy egzamin, bo w innym wypadku macie tylko tytuł asystenta i możecie sobie nim tyłki podetrzeć! I niestety moja siostra tak się w profesji nadziała - na kierunku fizjoterapeuty. Miał być egzamin, miały być cuda wianki, a na końcu nic nie było i 2 lata nauki poszły w cholerę... Jakby ktoś chciał info o Awangardzie, to ja się tam już uczę od roku...
-
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Pogadaj z Anetą czy mam wystawić. W kolejce czeka tylko Perełka, żeby wystawić allegro musze mieć skany rzetelnych dokumentow medycznych, wtedy jest większe zainteresowanie... Jeśli Aneta zgodzi się teraz wystawić allegro, to to zrobię jak znajdę chwilkę czasu i dostane na maila dokumenty... -
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='leonarda'][B]maciaszek[/B] - ja pytałam w Fundacji S.O.S. (jotkę) o allegro cegiełkowe, bo już mogą robić; ale na razie jest kolejka, Bounty podobno nie ma czasu, a tylko ona je obecnie robi; będę próbować dalej. Podobno robi je Fundacja Serce Serc, tam chcę napisać, ale jeszcze muszę sprawdzić, do kogo konkretnie. Chyba, że ktoś z Was nakłoni Bounty, żeby znalazła czas.. to ja powinnam załatwić zgodę. Dzisiaj zapłaciłam 910 zł. Wstawiam do rozliczeń, wydruk dołączę, jak obiecałam, w weekend (po zeskanowaniu).[/QUOTE] Leonadro ja wchodzę na wątek, a już napewno nikt 'po znajmości' nie musi mnie do czegokolwiek przekonywać - poczułam się troszkę tym urażona, bo nie patrze na znajomości, a na psy. Pisałam już na innych wątkach, napisze i tutaj, chwilowo nie ma allegr cegiełkowych, bo nie mamy statusu 'aukcji charytatywnych' mim, iż dokumenty od nas wyszły już 2 razy zespół allegro je zignorować, najprawdopodobniej przez brak dopiski na kopercie 'aukcje charytatywne'. Dlatego też sami czekamy na rozwiązanie tej sprawy. -
Potrzebne koce, ogłoszenia, karma! Kilkadziesiąt psów uratowanych!
BoUnTy replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Odnowilam ogloszenia Olka, zabieram się za Fige -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Fajnie by było, bo już chciałam ją wziąc ]:-> -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Cudowna jest ta berneńka... Jak jej nikt nie odbierze z kwarantanny to kicha ;( Łakomy kąsek... A ja mam ogromny sentyment do tej rasy... Ale nie stać mnie na utrzymanie tak dużego psa nawet na DT... :( A uważam, że takie psy powinny być od razu sterylizowane... Przed wydaniem, przed szukaniem domu... Choć gdyby trafiła do mnie, to zapewne dom by sie sam znalazł - mojej Pani weterynarz umarła berneńka, pewnie w tej też by się zakochała... -
Potrzebne koce, ogłoszenia, karma! Kilkadziesiąt psów uratowanych!
BoUnTy replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Nowy bazarek ogłoszeniowy - zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-%29-na-2-cele!-do-15.08?p=15098949#post15098949[/url] -
Zdjęcia będą, ale PaniMyszo prosze o e-mail, bo nie umiem tutaj wstawić... Wyśle jutro wieczorkiem, ale sa kiepskie, bo mała bardzo źle zniosła okres pozabiegowy. Nie dlatego, że ją coś boli czy źle zabieg przeszedł, tylko dlatego, że jest rozpieszczona i rozpuszczona i pokazuje jaka to ona nie jest umierająca i cierpiąca i jak widzi, że jak piszczy to wszyscy reagują (nawet psy) i się nia opiekują to zaczyna tego nadużywać, a boleć nie ma prawa przy lekach, które dostała ;) Ale najgorsze ma za sobą, szwy rozpuszczalne zabezpieczone paroma normalnymi... Czyli sterylke mamy z głowy. Zalożyłam jej ksiażeczkę zdrowia - podsumowując mała jest wysterylizowana, zaszczepiona p/w wściekliźnie i odrobaczona, dodatkowo zrobione RTG, które trzeba powtórzyć. Już wiadomo, ze Nefra 16.08 jedzie do PaniMyszy liczymy na częste relacje (wizytę robie ja przy dowozie suki ]:->). [B]Z innych wiadomosci, moja inna podopieczna Dorcia ma jechac do domku 6.08. Także z dniem wydania Nefry oficjalnie zamykam tymczas, już na stałe.[/B]
-
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
BoUnTy replied to Blood's topic in Już w nowym domu
Ja dokumenty mam, ale mam związane ręce. przyczyn nie mogę podać, wynikają one z procedur allegro i rejestracji konta. Czekamy na rozwiązanie wynikłej sytuacji. Narazie nie są wystawiane żadne allegra... -
Nie, wczoraj zapadła decyzja, ze suczka 16 sierpnia jedzie do DS, który o wszystko zadba - DS u PaniMyszy. Narazie oficjalnie była u mnie na DT. Suczka już miała robione RTG i był diagnoza postawiona, że operacja nie wskazana, ale po kosultacji z wetami okazuje się, że trzeba łapkę porządnie skonsultowac z dobrym ortopedą, bo być może operacja będzie wskazana, ale tym juz zajmie się PaniMyszka. Narazie suka jutro ma sterylizację.
-
Nie było mnie i nie aktualizowałam tematu. Mamy jeszcze 2 grzywacze do adopcji - czy nadal, nie wiem, bo ja się tym nie zajmuje. [url]http://fundacjasosdlazwierzat.org/dwa-grzywacze,316.html[/url] Wiem, że na stronie wiszą już długo...
-
PaniMyszka nie jest 'miedzy sobą', nie znam jej. Nie było mnie to i nie odpisywałam, poza tym parę postów wcześniej wyraźnie pisałam, że jak nie pojedzie do tego domku, to zostanie u mnie. Dziękuję za zainteresowanie, ale nieaktualne.