-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
[B]Maj (01.05 - 31.05) [/B] [B] Wpłaty:[/B] + 55,45 zł.- z poprzednich m-cy + 20 zl. - Atlantyda + 50 zł. - Ania_C (kwiecień, mas, czerwiec) + 1 zł. - Bjuta + 5 zł. - Ewa K. + 20 zł. - Monika z Katowic + 5 zł. - grzenka + 15 zl. - Bjuta + 5 zł. - bella51 + 100 zł. - po psach Pana B. + 15 - TERESA BORCZ + 10 zł. - BoUnTy [B] Wypłaty:[/B] [B] SALDO KOŃCOWE: 301,45 zł. [/B]Teresko wysyłasz ciągle wpłaty na konto moich rodziców, a nie moje ;)Spoko, może tak być tylko jak będziesz robić wpłaty, to dawaj znać, żebym się 'wkradła' na konto rodziców ;)Wygląda to całkiem nie źle.
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
wątek dory http://www.dogomania.pl/threads/185417-DORA-3-latat-tu%C5%82aczki.-Czy-to-kiedy%C5%9B-si%C4%99-sko%C5%84czy-POTRZEBNE-DT-i-DEKLARACJE!-PROSIMY!?p=14660860#post14660860 -
[B]Deklaracje;[/B] 10 zł. - ATLANTYDA 100 zł. - Katowickie schronisko 5 zł. - Ewa K. 10 zł. - grzenka --------------------- 125 zł. [SIZE=6][COLOR=Purple] Rozliczenia:[/COLOR][/SIZE] [B] Wpłaty:[/B] 50 zł - Raina03 100 zł. - po psach Pana B. 200 zł. - konto katowickie 5 zł. - Ewa K 10 zł. - grzenka 111,70 zł. - spadek Tinki 100 zł. - konto katowickie 10 zł. - grzenka 10 zł. - Ewa K. 15 zl. - migama [B]Wypłaty:[/B] - 40 zł. - transport z Gliwic do Katowic - 330 zł. - hotelowanie maj-czerwiec - 70 zł. - weterynarz - 45 zł. - obroża [B]SALDO KOŃCOWE: 126,7 zł.[/B]
-
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Red][B]DORCIA NIE MA PRAWIE ŻADNYCH DEKLARACJI, BŁAGAMY O WSPARCIE ABY NIE TRAFIŁA NA ULICĘ! [/B][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange] DORA[/COLOR][/B][/SIZE] Tak naprawdę nie trudno mi o tej suce napisać opowiadanie wielkości na kilkanaście stron, ale oszczędzę tego. Losy moje i Doris splotły się 3 lata temu. Dokładnie[B] 7 listopada 2007 roku.[/B] Zdarzyło się to dość przypadkiem, byłam wtedy początkującą dogomaniaczką, bez doświadczenia jako dom tymczasowy... Pewnego wieczoru szlajając się po dragomani, w nieznanych mi przyczynach - chyba z nudów, przeglądałam psiaczki z pewnego śląskiego schroniska i trafiłam na wychudłego, pogryzionego owczarka niemieckiego - Dżeka. Szybka decyzja... Koleżanka wezmie go do siebie... ufff... odbiór - 7 listopada... No i pojechałyśmy po kawalera do schroniska, a gdy wchodziłyśmy... została przywieziona [B]DORIS + 7 [/B];) Liczba 7 oznaczała jej liczny przychówek... Szybka decyzja... Wszystkie 9 jadą z nami... [B]No i tak trafił do nas na DT.[/B] [B]DORCIA szybko trafiła do DS w Bytomiu.[/B] Została jednak oddana 'bo się znudziła', czego nikt nie mógł przewidzieć, bo byli to ZAUFANI LUDZIE, a okazali się być takimi niedouczonymi tępakami. Następnie trafiła[B] do adopcji (w Kaliszu!) z której wróciła 20.09.2008 roku[/B], bo ponoć agresywna do dziecka.... [B] I kolejna adopcja 30.05.2009 roku[/B] i[B] teraz po roku się jej pozbywaj[/B]ą .... [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/9b87b2470f4751camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/0893e9019b4a1cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/03038fdc933d7823med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Juz mam ostateczny werdykt i wyglada to tak: 100 zł. - skarbonka przekazuje na Froda (niestety nie znam wątku psiaka, dostałam taką decyzję) 100 zł. - dostanie Tineczka decyzją Maruda666 100 zł. - dostanie Dorcia, która wraca po roku adopcji: http://www.dogomania.pl/threads/184852-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-Daj-szanse-pupilowi-)-do-22.05! wątku jeszcze brak. Myślę, że to sprawiedliwy podział... -
Potrzebny DS dla dwu-miesięcznego szczeniaka - MAŁY MA JUŻ DOM !!!
BoUnTy replied to henikar's topic in Już w nowym domu
[quote name='henikar']Niestety nie ma imienia. Pani woła na niego MAŁY.[/QUOTE] To już coś, prawie jak imie ;> -
Porzucona,niepełnosprawna sunia.Juz w nowym domu, hurral
BoUnTy replied to monika55's topic in Już w nowym domu
I wystarczyło chcieć... Cioteczki, jesteście wielkie! -
Porzucona,niepełnosprawna sunia.Juz w nowym domu, hurral
BoUnTy replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Misia poogłaszana na prawie 80 portalach (chyba, że techniczne przyczyny nie pozwoliły, czyli +-5 stron) -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ta sunia została uśpiona, nie potrafiła wytrzymać bólu, nie można było już jej inaczej pomóc :([/QUOTE] niestety.... -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
tak, wszystkie psy z maciejkowic sa na stronie. Prosilabym bardzo ogłoszenie głownie szczeniaków Lusi i Coli, bo ten remont dachu to nie warunki na szczyle. -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Hmm...muszę pogadać z TZ-em;D Pozatym w ten piątek przyjeżdżają do mnie bracia z Warszawy na weekend.Chude,ale silne chłopy.Postaram się coś zorganizować na sobotę.Tylko potrzebowałabym dokładny adres gdzie to jest,wzięłabym chłopów i nawigację pod pachę i przyjechalibyśmy.[/QUOTE] Chorzów - Maciejkowice ul. Antoniów 1 Na naszej stronie kontakt do Jarka z nim się umawiaj, powołaj się na mnie gdyby coś ;) -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Jasne, że warto. Teraz fundacja organziuje zbiorkę tuszów i tonerów do drukarek (zurzytych). Avila potrzeba nam męskich ak do pomocy, przy budowie ogrodzenia, może znasz kogoś kto nieodpłatnie chociaż 2\1 dzień bylby w stanie pomóc? -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Avilia prosze polecaj też szczeniaki z fundacji S.O.S dla zwierząt. Niestety mamy roboty na maciejach - to nie warunki dla 6 tygodniowych szczyli :( Nasza strona [url]www.fundacjasosdlazwierzat.org[/url] Telefon w zakładce kontakt do Jarka Motaka, ew. jak nie bedzie pod ręką to do mnie 600 044 591 byłabym bardzo wdzięczna -
*TESIA* - malutkie, drobniutkie, pinczerkowate psie dziecko - MA DOM!!
BoUnTy replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Pani napisała mi, że znalezli Tesię na portalu [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] Dzięki Bounty!! a tak szczerze mówiąc, to ja robiłam wiele razy tam ogłoszenia i wydawało mi się, że nie jest to jakies popularne miejsce, w sumie tylko 1 zdjecie można umieścic No proszę, trzeba próbować - nigdy nie wiadomo, gdzie ktos zaglądnie[/QUOTE] Ja też sie nie spodziewała, a widzisz... ;) Nie wazne skąd, ważne, że coś się dzieje ;) Oby malutkiej się powiodło ;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
BoUnTy replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='migama']Nie potrafie wkleic zdjcia, ale czy mówimy o suni z postu 2177???[/QUOTE] Nie, Gremlinka to ruda pekinka. -
Potrzebny DS dla dwu-miesięcznego szczeniaka - MAŁY MA JUŻ DOM !!!
BoUnTy replied to henikar's topic in Już w nowym domu
pięknosci ;> -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Myślę,ze Avila nie unisła sie dumą.Porostu była tak szcześliwa,że piesek znalazł dom,ze tak wielki problem dla niej ,rozwiazał sie w tak krótkim czasie,że nie miała śmiałosci brac jeszcze pieniędzy.Ja ją doskonale rozumiem..........[/QUOTE] Javeno to 'unosić sie dumą' to można potraktować jako taki cudzyslów. Ja tez za większosc adopcji nie biorę pieniedzy, ale jak ktoś proponuje to informuje, że można wpłacić datek, ktory zostanie przekazany na rzecz np. fundacji xxx. Kolejne psiaki bez szansy mogą być wtedy uszczęśliwione... -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Avila na przyszłosc jak ktoś Ci proponuje zapłate za psa, To zgadzaj się, z zastrzeżeniem, że piniadze sa na cel charytatywny i zostana przekazane na innego psiaczka, i że jest to nie zapłata tylko datek dobrowolny. pieniążki sa bardzo potrzebne - tyle jest tych bid, a dogomaniacy już swoje portfele wyczyścili. W tym temacie nie ma co unosić się dumą ;) -
*TESIA* - malutkie, drobniutkie, pinczerkowate psie dziecko - MA DOM!!
BoUnTy replied to fizia's topic in Już w nowym domu
czyli z mojego ogłoszenie najwyraźniej ;) Trzymam kciukasy i cieszę się, że moje ogłoszenia coś dają :P Podbudowujące ;) Oby to był TEN domek ;> -
*TESIA* - malutkie, drobniutkie, pinczerkowate psie dziecko - MA DOM!!
BoUnTy replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ja także trzymam! Fiziu, myślisz, że Państwo natknęli się na moje ogłoszenie? Mogłabyś zapytać, gdzie znaleźli Tosie? ;) -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Zobaczymy jaka bedzie decyzja skarbonki, albo pójdzie na skarbonkę, albo na inną bidę... -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
BoUnTy replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie pomoge, sama musz szukać DT dla suki, która wraca z nieudanej adopcji, a z która jestem związana 3 lata. Przykro mi... -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
No bo nie ma co sie dziać, temat uważam za zamknięty. Zdaniem wpłacających kwota miała by przekazana w połowie na Tinkę, w połowie na Sabę, jednak Saba znalazła dom, także będe wysyłać PW do skarbonki i zobaczymy co z drugą połową wpłat... -
*TESIA* - malutkie, drobniutkie, pinczerkowate psie dziecko - MA DOM!!
BoUnTy replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy to z moich ogłoszeń ]:-> Trzymam kciuki ;)