-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mam sprawdzony dom dla jamnika. Czy moze w S-cu coś jest takiego? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
BoUnTy replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Mam sprawdzony dom dla jamnika, macie moze jakiegoś? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A ja się nie odzywam, bo to bardzo dobry pomysł ;) Ogłoszeń nigdy nie za wiele. Sprostowałam tylko sprawę allegro. ;) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Laro allegro proszę zostaw mnie, ja zrobię reszcie kotów. Po prostu nad allegro ja trzymam piecze, i potem zrobiłoby sie zamieszanie, dobrze? -
[quote name='megii1']W listopadzie odeszła jej sunia, nie pamiętam rasy ale sporawa. Pani chciała adoptować starszą suczkę bo jak powiedziała,nie chciałaby żeby Tinka ją przeżyła. [/QUOTE] Rasa Gończy Polski ;P [CENTER] [B]A ja bym w tym miejscu chciała podziękować wszystkim wpłacającym na Tinkę, oraz wspaniałej Megii1, która dołożyła wszelkich starań, żeby Tinka miała szansę na odrobinę miłości w tym swoim psim życiu! [/B] [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1593.gif[/IMG] [/CENTER] Miałabym ogromną prośbę do wpłacających, o nie cofanie jeszcze deklaracji - chcę mieć pewność, że Tinka już pozostanie w tym domku także narazie nie chce dysponować jej kontem inaczej niż dotychczas. Później jeśli wszystko będzie dobrze, wspólnie zastanowimy się na jakiego psiaczka przekazać kwotę potinkową.
-
Porzucona,niepełnosprawna sunia.Juz w nowym domu, hurral
BoUnTy replied to monika55's topic in Już w nowym domu
W sprawie przeautorowania wątku napiszcie do Pianki ;) Ona działa ekspresowo ;) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='__Lara'][B] Bounty, Kisiaraf,[/B] ja wszystkie psiaki fundacyjne chce na tych stronach ogłosić, to strony śląskie ogłoszeniowe. Będę to robić sukcesywnie, zaczęłam od Łatka. [B] Bounty[/B], nr Jarka to: 722 394 522...???[/QUOTE] Dzięki Laro ;* Tak to numer do Jarka -
[quote name='maciaszek']Na pewno mogę polecić hotelik u Agi Czarkowianki pod Tarnowskimi Górami. Jeśli chodzi cenę to dokładnie powie Ci Kisiaraf, bo ona prowadziła finanse Estera :). Znalazłam 2 zdjęcia Dory. Robione w momencie zabierania jej ze schroniska: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/321/8bcf3ccec91602e7.jpg[/IMG][/URL] I chyba z kaliskiego ds: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/321/6280a1f494350d8f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Do Agi jej nie oddam. Nie mam o niej pozytywnego zdania, szczególnie po tym w jakim stanie psy fundacyjne do nas od niej wróciły :/ AAAA Kasiu jesteś wspaniała! Serdeczne dzięki za zdjecia ;* Dorcia ma zaklepany DT w Serocku u megii - megii ufam, można płacić 'z dołu', a płacimy sumę 11zł/doba - czyli nie jest źle. Co do transportu bede się umawiać z Figu...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='JOMA'][CENTER][SIZE=5][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I][COLOR=red]Akcja Adopcyjna w M1 - Czeladź !!!![/COLOR][/I][/B][/URL][/SIZE] [COLOR=Red][I][B][SIZE=5]22.05.2010 r - sobota[/SIZE][/B][/I][/COLOR] [/CENTER] [B] w godzinach 11.00. - 18.00. tradycyjnie potrzebujemy wolontariuszy do kwestowania, rozdawania ulotek i opieki nad psami[/B] ponieważ ilość zwierząt ograniczona na akcji będą tylko zwierzęta fundacyjne spotykamy się w pasażu - na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, w którym dokładnie miejscu ale to w końcu nie Silesia i jakoś się znajdziemy[B] [COLOR=Red] [/COLOR][/B][COLOR=Red][B]ZAPRASZAMY ![/B][/COLOR][/QUOTE] Jomo czy wiadomo już jakie psiaki fundacyjne pojadą? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ogłoszeń nigdy nie za dużo. Kochani apeluje o pomoc w ogłaszaniu szczyli Lusi i Coli. Proszę o wsparcie! Teraz jest na Maciejach remont dachu, nie ma miejsca na szczyle. Jest za duże zagęszczenie! -
Tak, nie chce jej tak daleko wysyłać, ale ufam temu hotelowi, a z tutejszymi nie mam dobrych doświadczeń, chyba, że ktoś może 'coś' polecić? wiek: 5 lat stosunek do psów: pozytywny/neutralny stosunek do kotów: pozytywny stosunek do dzieci: niemowlaki - zaborczy, warczy, gdy ktoś podchodzi do łóżeczka. Do starszych dzieci [2 i więcej lat] pozytywny A przynajmniej tak bylo u nas...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dzięki Laruś! Ogłoszeniowicze pamiętajcie, aby kontakt do psów maciejowskich podawać na Jarka! -
Grzenko uwierz, że robię co mogę :( Tutaj bazarek na Dore - zajmuje się nim, mimo iż mam teraz maturę i egzaminy... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-%29-Daj-szanse-pupilowi-%29-do-22.05[/url]! Prosze reklamujcie bazarek! To będzie ogromna pomoc!