Ja też już rozmawiałam z Panią. Umówiłyśmy się na poniedziałek. Przez telefon Pani bardzo sympatyczna. Mam nadzieję, że będzie dobrze. :lol:
Dodam tylko, że znam okolicę w której Pani mieszka i są tam całkiem fajne tereny dla takiego psa jak Misiek. Mimo, że to typowe blokowisko to jest tam dosyć spokojnie, dużo zieleni i spory teren do biegania, (oczywiście jak się już zaaklimatyzuje).