[quote name='erka']Szkoda wielka ,że Osa nie odpowiedziała odnośnie pekinka wcześniej, bo wczoraj by była osoba wracająca po świetach z Kielc do Wa-wy, a teraz na razie nie mamy nikogo.[/QUOTE]
Ano szkoda. Dziewczyny jakby co kontaktujcie się z Osą bezpośrednio. Ja idę na kilka dni do szpitala, więc nie będzie mnie na dogo. Niestety nie pomogę.