Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. Nikt bidulku do Ciebie nie zgląda.:shake: Pani Hania przekazała mi takie informacje. To bardzo spokojny piesek. Siedzi sobie w małej klateczce, śpi i może raz dziennie chodzi na spacerki, króciutkie nie dlatego, że nie może ale dlatego że ze zwierzętarni nie można za bardzo wyprowadzać a w innym miejscu nie ma dla niego miejsca. Psiak ma krótki oddech. Wetka powiedziała, żeby nie uzywać słowa astma a niewydolność krążeniowo oddechowa.Ktoś kto by go adoptował powinien skonsultować się z innym lekarzem. Czy ktoś da szansę pieskowi?
  2. Czy ktoś ma kawałek niepotrzebnego linoleum? Przydałoby się Neris, żeby wyłożyć podłogę w miejscu, gdzie będzie urzędował Łapek dopóki biedaczek nie nauczy się utrzymywać czystości.:roll:
  3. [quote name='oktawia6']----------------------------------------------------------------------- faktycznie Wirka jest podobna do Twojej suni jak siostra-banerek jak Wirki:roll: a.....może :oops: Wirusia mogłaby by być :oops: koleżanką/bliźniaczką Twojej suńki KarOla?:oops:[/QUOTE] Mogłaby być tylko, żeby je obie jeszcze ktoś zechciał.:roll:
  4. Transport załatwiony, ponieważ Jo37 nie da rady po niego podjechać trzeba było pokombinować inaczej. Pewna dobra dusza zgodziła się zawieźć Łapka, jednak ponieważ osoba ta pomaga wielu psiakom wypadało by zwrócić koszty transportu tj. około 100 zł. To tyle jeśli chodzi o transport. Jednak mam inną wiadomość. Jutro rano Łapek pojedzie z Łodzi do Warszawy do ......Psiego Losu.:cool3:. Kochany pan Janusz zgodził się, aby Jego lekarze obejrzeli psa przed dalszą podróżą. Panie Januszu bardzo, bardzo dziękuję. :Rose::buzi: A w środę, któraś z cioteczek warszawskich najprawdopodobniej zawiezie Łapka do Neris. :sweetCyb: A więc jutro około południa Łapek wyruszy w podróż swojego życia.:laola:
  5. Rozmawiałam z lekarzem. A więc tak. Łapek ma się bardzo dobrze jak na sytuację w jakiej się znajduje.:sweetCyb: Z medycznego punktu widzenia jest OK, ale stan psychiczny psa jest kiepski... On pilnie potrzebuje domu. Łapek miał także poprawiany kikut łapy amputowanej w schronisku, ponieważ zaczęła wychodzić kość i łapę trzeba było amputować wyżej:ekmm:. Z tej drugiej łapy miał usuniętą główkę kości udowej tak jak to było planowane. W tej chwili ta łapa go już tak nie boli i musi tylko ćwiczyć mięśnie. Biedaczek wiele przeszedł, ale ma wielką wolę życia, on ......zaczyna stawać na tej operowanej łapie :cunao:. Z lecznicy można go zabrać w każdej chwili. Najprawdopodobniej będzie to jutro. Lecę ustalać kwestię transportu. jest jeszcze jedna sprawa, ale o tym później.:cool3:
  6. Jak Kluska pojedzie do domu to na dogo zapanuje ogólne pijaństwo.:evil_lol:
  7. [quote name='GreenEvil']dobre pytanie. juz sprawdzam :) rita - 140,00 pzdr GreenEvil :multi: :multi: :multi:
  8. A czy jakakolwiek kasa na leczenie Rity juz wpłynęła?
  9. [quote name='netti1']jak to zrobic?mam jechac do schronu i co dalej??[/QUOTE] Trzeba poprosić wetkę o pobranie zeskrobiny. Potem zawieźć próbkę do badania np. do Lecznicy Bernard, tam mają laboratorium. Badanie zeskrobiny kosztuje chyba 23 zł. Dokładnie nie pamiętam. Wynik jest na następny dzień. Jak będzie wynik to przynajmniej będzie wiadomo na co go leczyć, chociaż w schronisku wiadomo jak to wygląda. W tej chwili mogą go leczyć tylko w ciemno.
  10. Alma się przypomina. Domku, gdzie jesteś. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2586/almaimurzynlr6.jpg[/IMG]
  11. O rany. Ja go tydzień temu nie zauważyłam. :-(Trzeba pobrać zeskrobine do badania.
  12. Allegro jest i kilka innych ogłoszeń, ale zero odzewu, nawet nikt nie zapytał... Wiem, że cioteczka Supergoga ma szczęśliwą rękę. Może wstawi ją tam, gdzie jeszcze ona wstawia. Zapytam.
  13. Potwierdzam, że Akucha pisze piękne teksty. :B-fly: Rituniu a co tam u ciebie?
  14. Gabi znowu wygląda tak, a będzie jeszcze gorzej....
  15. Dagett był w tym samym schronisku.... Piesku wytrzymaj!!! Kto pomoże bardzo potrzebującemu psu???
  16. Lucky nadal czeka na dom. Nikomu się słodziak nie podoba?:puppydog:
  17. Akucha dzięki.:Rose: Prawdę mówiąc nie wiem do kogo przelać pieniądze, bo nie wiem jeszcze jak wyjdzie z transportem. Wyjaśni się w jutro. Dziękuję także Maupie4 za obiecane 50 zł.:Rose:
  18. Fakt to utrudnia adopcję, ale cały jeszcze mam nadzieję...
  19. A ja przypominam, że mieszkańcy Piesgo Losu czekają na nowe domy.
  20. Brązowa nie poddawaj się cuda się zdarzają!!
  21. O matko ona mi przypomina Gabi z mojego banerka, ten sam typ, totalna depresja, 6 letnia suka od 3 lat w schronisku, nawet pyszczek mają podobnie posiwiały i te przeraźliwie smutne oczy na widok których pęka serce....:placz: One wyglądaja ja siostry... Suńko wytrzymaj!!
  22. Przypominam, że Rita cały czas szuka domu...Komu taką ślicznotkę?
  23. Ano i tacy się zdarzają, pewnie myślał, że dostanie flaszkę za informacje o psie (którego nie ma).:mad:
×
×
  • Create New...