Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. Potrzebny transport dla psa po operacji. Kto może pomóc? Nikt nie jedzie z Łodzi do Warszawy?:-( Dzwoniłam do lecznicy. Łapek będzie miał dzisiaj operację.:multi: Pies czuje się podobno nieźle. Niestety będzie miał także coś robione przy tym amputowanym kikucie. :roll: Trzymajcie kciuki. Łapku trzymaj się. :thumbs:
  2. Dobrze, że na Figunia domek czeka.:multi: Alma dla ciebie też domek znajdziemy.
  3. [quote name='Jo37']Mam złą wiadomość - niestety musicie szukać transportu dla psiaka . Dzisiaj rozwalili mi samochód i nie wiem na kiedy mi go zrobią . Przykro mi bardzo .[/QUOTE] O kurcze no to fatalnie. Będzie problem.:-( Z tego co wiem to Tanitka do Łodzi jedzie jutro.:roll:
  4. Ulka będziemy dbać o Mrówkę.
  5. Dokładnie. :evil_lol: A myślałam, że tylko ja mam omamy.;)
  6. Oj tak domek by sie przydał. Komu młodego, wesołego, małego pieseczka?
  7. Agnieszko zgadnij kogo mi ta suczka przypomina:cool3:, no może nie jest taka okrąglutka i jest młodsza, ale....
  8. Mam nadzieję, że jutro operacja się odbędzie bez problemów.:roll:
  9. No i dzwoniłam i dzisiaj operacji nie było. :shake: Została przesunięta na jutro, :puppydog:ponieważ przez te wolne dni nazbierało się sporo zabiegów i musieli nadrobić zaległości. :-? A ja widać bezdomny pies musi swoje odczekać.:angryy: Będę dzwonić jutro około 9.
  10. Z tego co kojarzę to na Paluchu działają Gamoń, Morisowa i chyba Tanitka.
  11. Mam dzwonić około godz. 15.:nerwy:
  12. Byłam w niedzielę u Gabi. Martwię się o nią...jak mnie zobaczyła to się ucieszyła, podbiegła do krat, podawała łapki i piszczała, ale jak zobaczyła, że jej nie zabiorę to....poszła do swojego kąta, położyła się i zastanawiała się czy znowu do mnie podejść....była bardzo smutna i zrezygnowana, podeszła do mnie jeszcze dwa razy, ale już bez entuzjazmu....:sadCyber:bardzo się o nią martwię, obawiam się, że stanie się to samo co kiedyś...ona znowu przestanie walczyć....:placz:jest starsznie smutna....a te jej błagalne, smutne oczy:bigcry:....ona jest bardzo drobniutka, taka chudzina, na zdjęciach wygląda na większą....co to zrobić? Tak bardzo bym chciała jej pomóc. Na allegro miała 400 wejść i ani jednego zapytania, a to taka fajna sunia....
  13. No to trzymamy. Oj żeby się malutkiej poszczęściło.:kciuki: W sprawie mamusi pytania ucichły...:sadCyber:
  14. Super. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: A jak wyniki badań? Wiadomo coś?
  15. Lucky pokaż się. Może cię ktoś pokocha.
  16. To musi być wybawienie. Innej opcji nie ma.
  17. Kto da ciepły kącik uroczej staruszce w potrzebie?
  18. Taaaaa. No to skreślamy.:roll:
  19. Dziewczyny, a może trzeba zaznaczyć w tytule, że potrzebne pieniądze na leczenie?
×
×
  • Create New...