O rany ciotki a co Wy za bidę znowu wynalazłyście.:crazyeye: Tylko nie 6!!
Jego trzeba wyciągnąć, on jest mocno owczarkowaty więc domek powinien się znaleźć. Dobrze by było powiedzić w schronie, że jest domek, bo inaczej marnie to widzę. A ta wystraszona bidulka z tyłu....:placz: