-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Kar0la replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ja tak daleko.:sad: No nic opiję chociaż wirtualnie.:drink1: A póki co czekamy, aż Klusia pojedzie.:lol: -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Kar0la replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany poryczałam się jak dziecko. Szoda, że odszedł tak szybko, ale przynajmniej zdążył poczuć co to miłość i dom. Odszedł spokojny. Lisku [']. -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ja także tego nie rozumiem. Ona jest taka śliczna. -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Kar0la replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kluska niech powoli "pakuje walizki". Strasznie się cieszę.:multi: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Super dzięki. No to teraz tylko czekamy na operację i dobre wieści.:lol: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Łapku wytrzymaj jeszcze trochę. -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
A tutaj cisza.....:-( -
Lucky rośnie i niedługo przestanie byc szczeniaczkiem, a wtedy może być jeszcze trudniej o dom. :roll: Wygimnastykowany to on jest baaardzo i ogromnie ruchliwy. Ciężko mu było zrobić zdjęcie, bo ciągle biegał.:lol: On ma cudowny charakter. Jest bardzo wesoły, pojętny, grzeczny, mało szczeka. Wszyscy bez wyjątku go bardzo lubią. A trzymają go wszyscy co byli, pani Hania, ja, mój TZ, córka właścicielki hoteliku.:evil_lol: Mój TZ głaskał go cały czas, rzucał mu patyczki. To jego ulubieniec.:cool3: Właśnie mi powiedział, że jak będę wstawiać Luckiego do ogłoszeń z nowymi zdjęciami to żebym go dobrze opisała, jaki on mądry i wogóle.:crazyeye:
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Kar0la replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha słodką czekoladkę? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
Kar0la replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Oj widzę, że szykują się zmiany. Cudownie.:multi: -
Uwaga Lucky nadchodzi.:lol: Taki ze mnie słodziak. :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/4abd41bb79b6d83b.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/4b45fc45a53f9b65.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/20c8fe0f1d80f604.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/b00fd0965afa2c88.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/bc02224128f3d0f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/8edd66f7035fb929.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/89/7eec72348c5b1977.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/6ee77e32a164d59b.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/b30809fb6a9b3b4f.jpg[/IMG]
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
Kar0la replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
O rany tylko nie to, następne bezdomne psy.:placz: Aga bardzo pradwopodobne, że to bracia. Rany jakie to wszystko dołujące. Jedna bida znajdzie domek a na jej miejsce przychodzą 4 inne.:placz: -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dziewczyna, która była zainteresowana Almą jest z Lublina. Odezwała się wczoraj po południu a dzisiaj cisza.:roll: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z lekarzem. A więc rana na grzbiecie wygląda lepiej. Pies ma się dobrze, nawet próbuje stawać na tej zwichniętej łapie. Jutro się kończy obserwacja i operacja może się odbyć w środę, a najpóźniej w czwartek..:Cool!: No i trzebaby przelać pieniądze. :roll: