Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. A ja tak daleko.:sad: No nic opiję chociaż wirtualnie.:drink1: A póki co czekamy, aż Klusia pojedzie.:lol:
  2. O rany poryczałam się jak dziecko. Szoda, że odszedł tak szybko, ale przynajmniej zdążył poczuć co to miłość i dom. Odszedł spokojny. Lisku ['].
  3. Nie ja robiłam te zdjęcia. Nie moja wina, że mnie ucieli. Widocznie Lucky był ciekawszy. :roll:Ta dziewczyna na zdjęciach to właście córka właścicielki. Lucky domu szuka nieustająco.
  4. Ja także tego nie rozumiem. Ona jest taka śliczna.
  5. Oby pan dotrzymał słowa. Następna bida już w nowym domu.:lol:
  6. Kluska niech powoli "pakuje walizki". Strasznie się cieszę.:multi:
  7. Super dzięki. No to teraz tylko czekamy na operację i dobre wieści.:lol:
  8. Akucha ja to te czarne nogi, reszty nie widać.:evil_lol: Na allegro wystawiłam go ja na konto TZ-ta.:diabloti: TZ nie chce się zgadzać na wystawianie psów na jego konto, no ale na Luckiego się zgodził. :cool3:
  9. Łapku wytrzymaj jeszcze trochę.
  10. Lucky rośnie i niedługo przestanie byc szczeniaczkiem, a wtedy może być jeszcze trudniej o dom. :roll: Wygimnastykowany to on jest baaardzo i ogromnie ruchliwy. Ciężko mu było zrobić zdjęcie, bo ciągle biegał.:lol: On ma cudowny charakter. Jest bardzo wesoły, pojętny, grzeczny, mało szczeka. Wszyscy bez wyjątku go bardzo lubią. A trzymają go wszyscy co byli, pani Hania, ja, mój TZ, córka właścicielki hoteliku.:evil_lol: Mój TZ głaskał go cały czas, rzucał mu patyczki. To jego ulubieniec.:cool3: Właśnie mi powiedział, że jak będę wstawiać Luckiego do ogłoszeń z nowymi zdjęciami to żebym go dobrze opisała, jaki on mądry i wogóle.:crazyeye:
  11. Oj widzę, że szykują się zmiany. Cudownie.:multi:
  12. Dzięki. Wczoraj pani Hania zapłaciła za następnych kilka dni. Jak będą potrzebne to dam znać.
  13. Rany jaka bidulka. Aż się włos na głowie jeży jak sobie pomyślę, że ona tam leżała od wczoraj bez żadnej pomocy.:smhair2:
  14. [quote name='Dabrowka']Przystojniak z Luckiego :) A co to za jamniczka przy nim? ;)[/QUOTE] A to jedna z przebywających tam koleżanek.:cool3:
  15. Uwaga Lucky nadchodzi.:lol: Taki ze mnie słodziak. :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/4abd41bb79b6d83b.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/4b45fc45a53f9b65.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/20c8fe0f1d80f604.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/b00fd0965afa2c88.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/bc02224128f3d0f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/8edd66f7035fb929.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/89/7eec72348c5b1977.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/126/6ee77e32a164d59b.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/b30809fb6a9b3b4f.jpg[/IMG]
  16. Czyli ma 12 latek. Kto da Ricie na starość domek z mięciutką kanapą?
  17. O rany tylko nie to, następne bezdomne psy.:placz: Aga bardzo pradwopodobne, że to bracia. Rany jakie to wszystko dołujące. Jedna bida znajdzie domek a na jej miejsce przychodzą 4 inne.:placz:
  18. Dziewczyna, która była zainteresowana Almą jest z Lublina. Odezwała się wczoraj po południu a dzisiaj cisza.:roll:
  19. Rozmawiałam z lekarzem. A więc rana na grzbiecie wygląda lepiej. Pies ma się dobrze, nawet próbuje stawać na tej zwichniętej łapie. Jutro się kończy obserwacja i operacja może się odbyć w środę, a najpóźniej w czwartek..:Cool!: No i trzebaby przelać pieniądze. :roll:
  20. Rituniu zdrowiej bidulko. Dziewczyny :Rose::Rose::Rose: za udaną akcję. No i oczywiście dla pana Janusza. :Rose:
  21. No to nie ma ja stado ryczących bab...ja także ryczę.:placz:
×
×
  • Create New...