-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='niemand89']No to ja mam pytanie: jakie warunki musimy spełniać jako potencjalny nowy dom dla Łapka? Proszę o jak najwięcej informacji, bo niestety mieszkam daleko [między Poznaniem a Wrocławiem] więc nie mam możliwości "obejrzenia" psinki na miejscu i zapytania o szczegóły :([/QUOTE] Przede wszystkim musicie sobie zdawać sprawę, że to będzie pies specjalnej troski. W tej chwili jeszcze nie mamy pewności czy Łapek na pewno bedzie chodził. Łapa jest w tej chwili jeszcze zasłaba, by to jednoznacznie określić. Pies ma szansę na chodzenie, jednak trzeba także rozważyć taka ewentualnośc, że w nagorszym wypadku będzie jeździł na wózeczku. Nie wiem czy jesteście zdecydowani na adopcję takiego psa.:roll: Obecnie czekamy na wygojenie ran i postępy w używaniu łapy. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Czaruś jest szalony :lol:, aż cały chodz, jak go do wózka wsadzają...[/QUOTE] A jak się ślicznie uśmiechał.:loveu: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
No właśnie Łapka też nakręcili a nie pokazali.....szkoda.....:placz: Może chociaż Czarusiowi się uda.:cool2: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści, ale jeszcze trzeba poczekać na wyniki leczenia...Niemand89 trzymam kciuki :thumbs: [COLOR="Red"][B]A wszystkim cioteczkom oznajmiam, że nasz Łapek będzie dzisiaj gwiazdą telewizyjną, pojawi się w Teleexpressie wraz z Czarusiem z Psiego Losu.[/B][/COLOR] Trzymajcie kciuki.:thumbs: O 17.00 zapraszam przed telewizory. -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
Kar0la replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img344.imageshack.us/img344/8833/wirka5mn8.png[/IMG][/URL] aha:oops: rozumiem KarOla-myślałam, że suńka bliżniaczka Wirki jest u Ciebie-czyli one obie w potrzebie:-([/QUOTE] Niestety Gabi czeka na dom w schronisku....ja już mam w domu dwie suki, zreszta sąsiadki z boksu obok Gabi....choćbym bardzo chciała więcej wziąźć nie dam rady... One są takie podobne i takie nieszczęśliwe. Wirka może Tobie sie poszczęści. -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Kar0la replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Rany nadal nic nie ruszyło w sprawie Bratanka.....:roll: DLACZEGO nikt nie chce takiego wspaniałego psa?????? -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Nikt nie pyta o Almę.... -
Masz rację lecznica na Kopernika też jest dobra, ale nie mam pojęcia czy mają tam szpital. Może tak.:roll: Katya chętnie mogę wybrać się z Tobą do schroniska tylko nie wiem kiedy to będzie. Ja niestety ze względów rodzinnych rzadko bywam w schronisku. Częściej jeździ tam Moriaaa. Ale jeśli kiedyś uda nam się zgrać to chętnie się tam z Tobą wybiorę, chociaż to bardzo przygnębiający widok....:-(
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Kar0la replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Łapku ślicznoto mam nadzieję, że już się trochę odstresowałeś....:roll: -
[quote name='Ulaa']Czy ta choroba jest zarażliwa dla innych psów? Jak on dogaduje się z sukami (dużymi) i otami?[/QUOTE] Jeszcze nie wiemy co to za choroba. Ma mieć dopiero badania zeskrobiny. Jeśli to jednak grzybica, nużyca lub świerzb to niestety jest to zaraźliwe dla innych zwierząt. Do psów jest łagodny, był pogryziony już 6 razy, dlatego też min. tak wygląda... Z kotami nie wiem ja sie dogaduje.
-
[quote name='Marka']O boszszsz, nastepny... :shake: Pocieszajace jest tylko to, ze ten jest w troche lepszym stanie niz Nero... (ten pies ma duze ubytki siersci, ale sama skora nie wydaje sie bardzo zaatakowana - na zdjeciach ma ladny kolor?) No nic, psu ewidentnie nalezy sie dobra diagnoza i dlugie leczenie (podawanie lekarstw, jesli to grzybica, zastrzykow i smarowanie - jesli nuzyca, itp.). Wiec podstawowe pytanie: czy to schronisko to zrobi? czy oni maja tam swojego weta? czy on jest na miejscu? bo jesli nie i pracownicy mieliby sie psem opiekowac - to raczej z doswiadczenia czarno to widze... Wtedy tylko umieszczenie psa w jakiejs klinice (warszawska SGGW to doskonala, ale droga klinika, a jeszcze drozsza dla schronisk, ktore nie maja z SGGW podpisanej umowy na wspolprace...) Moze lepiej zebrac srodki na leczenie i znalezc w Lodzi klinike, ktora przyjmie psa do siebie na kilka tygodni? Bo co do domow tymczasowych - generalnie z nimi trudno, a do tego pies z choroba skory - ludzie bardzo sie tego boja...[/QUOTE] W schronisku jest wet, ale wiadomo jak wygląda leczenie schroniskowe....:roll: Nasza łódzka Gabi miała grzybicę ucha, zrobiłam badanie zeskrobiny i zawiozłam wynik do schroniska. Dostawała zastrzyki, ale smarowniem uszu zajmowała się pani Hania, nasza kochana wolontariuszka. Wet nie będzie tego pilował. Gabi wyzdrowiała dzięki systematycznej opiece pani Hani. Jednak p. Hania niedługo wyjeżdża a zresztą ona nie jest w schronisku cały dzień. Ona sama nie da rady opiekować się psem. W Łodzi z takich lepszych lecznic ze szpitalem są dwie "As" i "Sowa", ale nie wiem czy będą chcieli tyle czasu trzymać psa i do tego z chorobą skóry...:roll:
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
Kar0la replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Bez zmian.... -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Kar0la replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za chęć pomocy. Poproszę jeszcze cioteczkę Supergogę, żeby wystawiła ją do jeszcze kilku ogłoszeń. -
Łódź-Chory,ONkowaty szczeniaczek...JUŻ W DOMKU WE FRANCJI!!!
Kar0la replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Super wieści. :cool2: A Pituś jest śliczny.:loveu: -
Netti1 musi zmienić tytuł wątku i napisać, że potrzebna pomoc finansowa. Ale leczenie psa w schronisku jest troche bezcelowe....nikt nie będzie regularnie smarował czy psiakł ran...a czy zbierzemy tyle kasy, żeby go zabrać dojakiejś lecznicy na długotrwałe leczenie?? Wiem, że z Nero się udało więc i z tym psem trzeba spróbować. [COLOR="Red"]DOGOMANIACY POMOC FINANSOWA POTRZEBNA!!![/COLOR]:modla::modla::modla:
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Kar0la replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety ja już wypytałam wszystkich znajomych i nieznajomych. Ja sama chętnie bym ja wzięła na tymczas, ale niestety nie dam rady. W poniedziałek dowiedziałam się od przyjaciółki, że jej ojcu właśnie odszedł pies. Poprosiłam, żeby spytała tatę czy nie zechciałby przygarnąc Gabi, ale on w tej chwili nie chce kolejnego psa. Ma jeszcze jednego psa. Mam nadzieję, że może za jakiś czas się namyśli, ale Gabi nie ma tyle czasu....niewiadomo ile to potrwa i czy na pewno się zdecyduje na Gabi.... Jasteś na tym forum zarejestrowana? Gabi trzeba wstawiać, gdzie się da!!! Ona jest znowu bardzo zrezygnowana...