udało się, wstawię póżniej troszkę. choć większość zdjęć to np koniec ogona, bo Spike jest baaaardzo żywym psem
i jeszcze jedno: Spike to okropny brzydal - wyciągnął się, ma długie nogi, wygląda jak szczurek:roll: patrząc jednak na sam pyszczek - to Spike jest ładny.tyle, ze nieproporcjonalny
p. Beata nie może się go nachwalić jaki on mądry