Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. hura!!!!!! (jesli już mozna się cieszyć:) )
  2. pozdrowię od Was dziś paskudniaka jednego:)
  3. a co je?te enzymy są w tablrtkach?i tak do końca zycia??? kurde, nikt go nie zaadoptuje:(
  4. nie wiem, zaraz dopytam
  5. p. Jadwiga ma dobrego, zaufanego weta - zrobił badania krwi próbe wątrobową i tak wyszło. nie wiem jak to się leczy, czy on w ogóle ma szansę na zycię?skoro traci na wadze, to jest kiepsko bardzo:(
  6. ja nie mogę jechać, za daleko dla mnie
  7. Martwię się o Grzybka. Dostałam maila od p. Jadwigi "Po konsultacjach z wetami nie mam dobrych wiadomości o zdrowiu Roana. Ma ciężką niewydolność wątroby i trzustki. Pocieszające jest to, że mimo kiepskich wyników krwi, nie stwierdzono marskości, co wiązałoby się z wodobrzuszem. Dostaje leki wspomagające wątrobęi hormony trzustkowe. Jeszcze porozmawiam z wetem, ponieważ niepokoi mnie jego brak apetytu. Jednak to nie jest kwestja smaku karmy. Tydzień temu go ważyłam: 24 kg. Pies tej wielkości i budowy powinien ważyć co najmniej 40! Dowiedziałam się, że przy schorzeniu Roana zachodzi utrata masy mięśniowej, ponieważ organizm nie syntezuje białka tak jak powinien..."
  8. Dostałam maila od p. Jadwigi:( Po konsultacjach z wetami nie mam dobrych wiadomości o zdrowiu Roana. Ma ciężką niewydolność wątroby i trzustki. Pocieszające jest to, że mimo kiepskich wyników krwi, nie stwierdzono marskości, co wiązałoby się z wodobrzuszem. Dostaje leki wspomagające wątrobęi hormony trzustkowe. Jeszcze porozmawiam z wetem, ponieważ niepokoi mnie jego brak apetytu. Jednak to nie jest kwestja smaku karmy. Tydzień temu go ważyłam: 24 kg. Pies tej wielkości i budowy powinien ważyć co najmniej 40! Dowiedziałam się, że przy schorzeniu Roana zachodzi utrata masy mięśniowej, ponieważ organizm nie syntezuje białka tak jak powinien...
  9. szczerze mówiąc ja też czuję respekt przed świnkami - są dla mnie nieodgadnione. Kłódzia jest dzikuska, nie lubi brania na rece, trzeba się nieźle nagimnastykować by ją wyciągnąć z klatki. na rękach się trzęsie, potem jej przechodzi. Rózyczka pierwszego dnia dała zrobić ze sobą wszystko, gruchała głaskana. dnia nastepnego już złapać się nie chciała dać, ugryzła mnie, odczekałam trochę zaczęłam ją głaskać pogruchała, jak podrapałam ją pod brodą to znowu mnie dziabnęła. a najgorsze zrobiła potem - tak uciekała przed naszymi rękoma, ze wskoczyła do paśniczka przyczepionego pod sufitem klatki, zaklinowała się, baliśmy się, że się zgniecie, powywalaliśmy trochę sianka i wyskoczyła. z psem to przynajmniej wiadomo o co chodzi... a Bródzieńka jak wymiotuje to zawsze na nasze łóżko, tak jak dzis rano...
  10. dziękuję ogromnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. raz już składałam zeznania na policji w sprawie wyłudzacza na allegro, który zbierał min na psa z naszego schronu. dziewczyny z Łodzi też w tej sprawie składały zeznania, bo fotki ich psów też były wykorzystane. uważam,że wszystkie osoby, które brały udział w tym bazarku powinny sprawę zgłosić na policję. jak na razie amiczka tylko się korzy przed wszystkimi, opłakuje wielką karę i ... dalej kręci. czytając jej wypowiedzi widzę jak siedzi z kolezankami przed komputerem i głośno się smieje z nas, naiwniaczek
  12. ta farsa już mnie poraża, jesli dostanę na pw dane Amiczki, pójdę złożyć doniesienie na policję. licytowałam 4 obróżki. jesli ktoś też licytował, niech tak zrobi, bo inaczej sprawa rozejdzie się po kościach. muszę też mieć dowód - przywrócenie bazarku obrózkowego, bym mogła na policji podać linka
  13. hihi biedna Kiciucha, po co szlajała się po nocy????? Bródzienka jest podła, wszystko niszczy, rozpycha się na łóżku, nie daje spokoju Pysi i Ciuciugowej - lista przewinień jest dłuuuuuga
  14. zająć się mogę ja - przywieziecie klatkę i zaopiekuję się najlepiej jak będę umiała:)
  15. małe szybciej pędzą - widzę po Bródzieńce, Karmelek na ogól nie biega, więc tak szybko nie mknął na szczęscie
  16. ale ja b. lubię p. Beatę, naprawdę!!
  17. z tym uciekaniem, to ja też mam problem. wczoraj na wsi Karmelek pod siatką się przeczołgał i poleciał, nawet sie nie obejrzał, Bartek ledwo go dogonił:( może one tak mają we krwi...
  18. a my się powiększylismy o drugą świneczkę morską:multi: Różyczka jest z allegro, ma rok i jest super!! grucha głaskana i nie ucieka tak jak Kłódzia
×
×
  • Create New...