-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
banerek śliczny, a Juryś jedzie:multi: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']no i super, teraz tylko nowy dom potrzebny!!:lol:[/quote] i to najlepszy wyżełkowy domek!!! [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9582/c60.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4641/c61v.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5994/c62j.jpg[/IMG] -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
co tam u Romka? -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
podrzucam dziewczynki szukamy dla nich obu dt, choćby platnego -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wyżełek zaszczepiony na wściekliznę, ma już swoją książeczkę. Fiprexu nie było, jutro mu kupię w innej lecznicy. Dla Tanitki:Rose: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='SARA.dierra']poprosiłam kogoś o banerek, ale nie wiem jak w tej chwili wygląda sytuacja Jurasia[/quote] banerek, kciuki, dobra energia jak najbardziej potrzebne. jeszcze troszeczkę -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
doczytam jeszcze o tych kroplach bacha, bo to trochę skomplikowane. znalazłam na [URL="http://www.allegro.pl/item660319001_krople_bacha_dla_psa_w_nowym_domu_od_specjalisty.html"]allegro[/URL] - buteleczka kosztuje 30zł [SIZE=1] Łapcia dziękuje i macha krzywą łapką:hand:[/SIZE] -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Może DAP by im pomógł, albo krople Bacha? Są też posłania antystatyczne, tylko to wszystko kosztuje :-([/quote] nie znam tych leków:oops: -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Moluś bardzo boi się burzy:-( [SIZE=1](wczorajszej burzy to i ja się bałam)[/SIZE] zwija się w kuleczkę i nie rusza zupełnie, tylko w oczach ma przerażenie. nawet paroweczki nie chce jeść, niczym nie można odwrócić jego uwagi. moje dziewczyny ze strachu cały czas się kręcą, dyszą, szukają różnych miejsc, gdzie można się schować. a Moruś lezy w jednym miejscu. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
spokojnie dziewczyny:cool3: cierpliwości;) -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bidulka, potrzebny jej troskliwy Dt, by mogła dojść do siebie -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']poszło na najpilniejsze potrzeby!:lol:[/quote] Bardzo dziękujemy:multi: Wyżełek przesyła całusy -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']wspomogę Cię proszę podaj listę wydatków i na prw. nr konta:lol:[/quote] o rany:loveu: wielkie dzięki,wysyłam pw -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Zapomniałam napisac Romek miał USG ( 95 zł nas kosztowało) i wyszło, że jajko siedzi w pachwinie. Ma trochę powiększoną wątrobę i kilka małych torbielików przy prostacie, ale jak na swój wiek to organy w dobrej formie ;) Jajko trzeba wyciąć, bo na razie wyglada ok, ale może zamienic się w raka a tego nie chcemy, tym bardziej, ze on ma narośl na pupie, która pęka i krwawi czasami i to niestety może być rak :-([/quote] to kiedy kastracja? -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
kastracja, szczepienia, za chwilę nowy fiprex by się przydały, tyle, że mnie na to nie stać, moi znajomi też mają kłopoty finansowe, a na bazarki nic nie mam, ze 2 lata temu wyprzedałam wszystko:razz: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
niech żałują [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/153/428223aef1634a57.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/153/76e7017e11991dc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/149/fc0286b4965e363e.jpg[/IMG][/URL] Wyżełek nie przepada jednak za innymi samcami - gdy jest w kojcu, nie pozwala zbliżać się do swojego kojca, pierwszy wszczyna awantury. na spacerach nikogo nie spotykamy,więc nie wiem jak wyglądać by mogło spotkanie oko w oko z innym psem. suczki toleruje bez problemu. -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zmieniłam tytuł, bo nikt tu nie zagląda.im żałośniejszy tytuł, tym więcej osób na wątku:roll: -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
u nas też nie da rady Morek by go zeżarł:roll: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ronja i nikt zupelnie nie dzwonił? :roll:[/quote] ani jeden ktoś:-( -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']piękny pies i widac, że w dobrej już formie:lol:[/quote] tylko domku brak:-( -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
lewe oko jest zmętnione, białe, na fotkach wygląda to dużo lepiej niż w rzeczywistości, choć uważam, że jest poprawa po kroplach. w ogóle Wyżełek jest super, cieszy się strasznie na nasz widok, jest spragniony czułości i kontaktu z człowiekiem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/150/01e92bd6e8211816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/146/0d454dec8e37d2d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/146/33422726689be6d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/150/a18e4f63671d219b.jpg[/IMG][/URL] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wyżełek - wyjątkowy pies [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/150/a285e4ba8922ba5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/150/b2c17bc14e563fec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/145/bed7fcf27cf43585.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/2045012bf70d0aa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/150/461f596eae8fdca6.jpg[/IMG][/URL] -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Idusiek, czy Romek nadal szuka domu? :cool3: :roll: ;) :multi:[/quote] dobre pytanie:evil_lol: -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/149/d4fb52020995d68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/149/4364f6ab6a9b690d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/ed30e6ccacc0fa14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/a9f6f4f5a62d95a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/149/ce31130e8bb74c1f.jpg[/IMG][/URL] -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wyżełek uczył się dziś komendy "do mnie" i całkiem fajnie mu szło. Warowania zupełnie za to łapie, ciągle chce podawać łapę:roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/149/93a9fa1368712389.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/3087b4d95030cc9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/d3e6786d9e96ed28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/9bb4ec2ede6ef1f9.jpg[/IMG][/URL]