Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. banerek śliczny, a Juryś jedzie:multi:
  2. [quote name='tanitka']no i super, teraz tylko nowy dom potrzebny!!:lol:[/quote] i to najlepszy wyżełkowy domek!!! [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9582/c60.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4641/c61v.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5994/c62j.jpg[/IMG]
  3. podrzucam dziewczynki szukamy dla nich obu dt, choćby platnego
  4. Wyżełek zaszczepiony na wściekliznę, ma już swoją książeczkę. Fiprexu nie było, jutro mu kupię w innej lecznicy. Dla Tanitki:Rose:
  5. [quote name='SARA.dierra']poprosiłam kogoś o banerek, ale nie wiem jak w tej chwili wygląda sytuacja Jurasia[/quote] banerek, kciuki, dobra energia jak najbardziej potrzebne. jeszcze troszeczkę
  6. doczytam jeszcze o tych kroplach bacha, bo to trochę skomplikowane. znalazłam na [URL="http://www.allegro.pl/item660319001_krople_bacha_dla_psa_w_nowym_domu_od_specjalisty.html"]allegro[/URL] - buteleczka kosztuje 30zł [SIZE=1] Łapcia dziękuje i macha krzywą łapką:hand:[/SIZE]
  7. [quote name='esperanza']Może DAP by im pomógł, albo krople Bacha? Są też posłania antystatyczne, tylko to wszystko kosztuje :-([/quote] nie znam tych leków:oops:
  8. Moluś bardzo boi się burzy:-( [SIZE=1](wczorajszej burzy to i ja się bałam)[/SIZE] zwija się w kuleczkę i nie rusza zupełnie, tylko w oczach ma przerażenie. nawet paroweczki nie chce jeść, niczym nie można odwrócić jego uwagi. moje dziewczyny ze strachu cały czas się kręcą, dyszą, szukają różnych miejsc, gdzie można się schować. a Moruś lezy w jednym miejscu.
  9. spokojnie dziewczyny:cool3: cierpliwości;)
  10. bidulka, potrzebny jej troskliwy Dt, by mogła dojść do siebie
  11. [quote name='tanitka']poszło na najpilniejsze potrzeby!:lol:[/quote] Bardzo dziękujemy:multi: Wyżełek przesyła całusy
  12. [quote name='tanitka']wspomogę Cię proszę podaj listę wydatków i na prw. nr konta:lol:[/quote] o rany:loveu: wielkie dzięki,wysyłam pw
  13. [quote name='idusiek']Zapomniałam napisac Romek miał USG ( 95 zł nas kosztowało) i wyszło, że jajko siedzi w pachwinie. Ma trochę powiększoną wątrobę i kilka małych torbielików przy prostacie, ale jak na swój wiek to organy w dobrej formie ;) Jajko trzeba wyciąć, bo na razie wyglada ok, ale może zamienic się w raka a tego nie chcemy, tym bardziej, ze on ma narośl na pupie, która pęka i krwawi czasami i to niestety może być rak :-([/quote] to kiedy kastracja?
  14. kastracja, szczepienia, za chwilę nowy fiprex by się przydały, tyle, że mnie na to nie stać, moi znajomi też mają kłopoty finansowe, a na bazarki nic nie mam, ze 2 lata temu wyprzedałam wszystko:razz:
  15. niech żałują [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/153/428223aef1634a57.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/153/76e7017e11991dc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/149/fc0286b4965e363e.jpg[/IMG][/URL] Wyżełek nie przepada jednak za innymi samcami - gdy jest w kojcu, nie pozwala zbliżać się do swojego kojca, pierwszy wszczyna awantury. na spacerach nikogo nie spotykamy,więc nie wiem jak wyglądać by mogło spotkanie oko w oko z innym psem. suczki toleruje bez problemu.
  16. zmieniłam tytuł, bo nikt tu nie zagląda.im żałośniejszy tytuł, tym więcej osób na wątku:roll:
  17. u nas też nie da rady Morek by go zeżarł:roll:
  18. [quote name='idusiek']ronja i nikt zupelnie nie dzwonił? :roll:[/quote] ani jeden ktoś:-(
  19. [quote name='tanitka']piękny pies i widac, że w dobrej już formie:lol:[/quote] tylko domku brak:-(
  20. lewe oko jest zmętnione, białe, na fotkach wygląda to dużo lepiej niż w rzeczywistości, choć uważam, że jest poprawa po kroplach. w ogóle Wyżełek jest super, cieszy się strasznie na nasz widok, jest spragniony czułości i kontaktu z człowiekiem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/150/01e92bd6e8211816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/146/0d454dec8e37d2d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/146/33422726689be6d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/150/a18e4f63671d219b.jpg[/IMG][/URL]
  21. Wyżełek - wyjątkowy pies [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/150/a285e4ba8922ba5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/150/b2c17bc14e563fec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/145/bed7fcf27cf43585.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/2045012bf70d0aa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/150/461f596eae8fdca6.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='malagos']Idusiek, czy Romek nadal szuka domu? :cool3: :roll: ;) :multi:[/quote] dobre pytanie:evil_lol:
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/149/d4fb52020995d68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/149/4364f6ab6a9b690d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/ed30e6ccacc0fa14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/a9f6f4f5a62d95a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/149/ce31130e8bb74c1f.jpg[/IMG][/URL]
  24. Wyżełek uczył się dziś komendy "do mnie" i całkiem fajnie mu szło. Warowania zupełnie za to łapie, ciągle chce podawać łapę:roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/149/93a9fa1368712389.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/3087b4d95030cc9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/d3e6786d9e96ed28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/9bb4ec2ede6ef1f9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...