Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/160/a12220412be759ed.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/13ebe8574f664dc3.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/160/fddfac9ccadc0666.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/156/45b57b9d63e56ed1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/8ae0cdf479068c31.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jurysiowe fotki w ogródku tu gdzie już zna, puszczamy go bez smyczy. ciężko zrobić mu fajne zdjęcia, bo garnie się do nas, skacze, rozdaje buziaki:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/160/cd30cef3b0d1faa8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/160/c048246319108ee5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/e9a97fc09a0c4207.jpg[/IMG][/URL] pędzi na wołanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/2bbaf57cf488d0c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/cbaf1b45a6d2cfa6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='*Gajowa*']Ciekawe co u Zuzieńki :-o Lara czy masz wiadomości z zuzinego domku ?[/quote] ja też dziś o Zuzi myślałam
  4. 4 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/160/0813a63b7e2278e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/160/c64d5078f3917739.jpg[/IMG][/URL] nieśmiałe zabawy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/159/828a5d6bde5f6218.jpg[/IMG][/URL] ta miska ma 1,5 litra, suczki są maleńkie, na zdjęciach wyglądają na większe [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/155/8399b403c5381e5a.jpg[/IMG][/URL]
  5. suczkom cięzko zrobić ładne zdjęcia -ogródkowe wszystkie są w ruchu, kojcowe są niefajne. na razie takie wybrałam najlepsze tak biega 3 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/159/e996a6e938874295.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/160/63ce81291d8ff0ac.jpg[/IMG][/URL][/U] tak się cieszy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/160/c74e9d2b7751a2f1.jpg[/IMG][/URL] odpoczywa po gonitwach [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/134feff4c97cc015.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='agat21'] Gdzie przyjmuje dr Garncarz?[/quote] ul. Grupy AK "Północ" 2 lok. U10 (dojazd od Bluszczańskiej) Juryś to naprawdę bezproblemowy pies, grzeczny, nie szczeka bez potrzeby, nic nie niszczy, uwielbia ludzi. czy oprócz allegro ma jakieś ogłoszenia? jutro zrobimy mu ładniejsze zdjęcia w lesie
  7. fajny banerek kikut trójeczki już zagojony, suńki są wesołe, biegają po ogródku, 4 ładnie wraca na zawolanie do kojca, 3 lubi zwiedzać, ale wołana też wraca. Brał łapki w niczym jej nie przeszkadza. Pomalutku uczymy się chodzić na smyczy, 4 wczoraj dała się wyglaskać i troszkę wyskubać, bo linieje. Potrzeba jak najwięcej ogłoszeń
  8. konto stonki chyba Juryś ma grzybka w uszach z rodzaju Malassezia. Dostał krople Surolan, mamy czyścić uszy. Po skończeniu opakowania Suronalu mamy iść na kontrolę. wydatki to 10zł badanie wymazu 31zł suronal [B] [/B]
  9. [quote name='Ajula']czyli oczek nie da się naprawić :-([/quote] poczekajmy na diagnozę dr Garcarza mój wet w tej kwestii nie był optymistą, ale na razie nie ma ostatecznej diagnozy. do dr Garncarza jedziemy 13 lipca na 19.45 może ktoś z W-wy chciałby poznać Juranda? :cool3:
  10. [quote name='gameta'] No i przyszłam pytać, czego potrzeba...[/quote] najbardziej, to kochającego domu
  11. Suczki są ze sobą bardzo związane, muszą iść razem do adopcji. Czwórka płakała, gdy zabrałam Trojkę do weterynarza, po powrocie była niesamowita radość. Przez weta Trojka została oceniona na 2 lata. Nie potrafią chodzić na smyczy, przywierają ze strachu. Ogólnie są grzeczne, kochane i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto je pokocha.
  12. [quote name='stonka1125']jestem ciekawa jak mu obcinali paznokietki z tym jego adhd:evil_lol: diabeł jeden jest tak ruchliwy,że zwariować można,wystarczy ze człowiek jest blisko a jego ogarnia szaleństwo,a to skakanie na ludzi to jest nawyk schroniskowy(tak myslę:razz:),bo schroniskowce pół życia na kraty skaczą żeby tylko je dotknąć a potem to już na człowieka skaczą z przyzwyczajenia,moja płatka sie oduczyła ale alta i luna nadal to mają,to mija ale nie tak na hura:lol: [SIZE=4]ronju i mężu ronji kocham was[/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B]wyszudrajcie od nas te 23 i pół kilograma!!![/B][/quote] zdziwiłabyś się, bo Juryś był bardzo grzeczny u weta,pazury dal obciąc, w uszach grzebać bez szemrania. w samochodzie trochę próbowal do suczki się dostac, ktorą miałam na kolanach, ale warknęła na niego i grzecznie się położył. skacze faktycznie, dosyć boleśnie:evil_lol:, ja mam pełno siniaków. mąż ciągle chodzi do Jurysiowego pokoiku, dziś byli o 4 rano na pierwszym spacerze. kupa już jest ladna, więc od jutra będą obiady gotowane - profilaktycznie dostawał suche, by uniknąć sensacji.
  13. ja też dziekuję za szansę dla Jurysia, to strasznie fajny pies:loveu: bylismy dziś u naszego weta. Juryś w całkiem dobrej formie, waży 23,05kg, pazury obcięte, z uszu pobrano wymaz do badania (podejrzenie grzybka:roll:), serduszko osłuchowo w porządku. kastrację umówię po wizycie u dr Garcarza. nasz wet zagladał w Jurysiowe oczy, oczka nie reagują na światło. Juryś został oceniony na ok. 8 lat wyniki uszek jutro, mąz podjedzie po leki. dziś nic nie zaplaciliśmy w lecznicy (zwykle płaci się 20zl od wizyty, nasz pan doktor zawsze daje duże zniżki dla naszych podopiecznych), jutro tylko za badanie wymazu i leki - nie wiem ile. za transport do weta (w sumie 22km) 7zł, ale bedzie 3,50zł, koszty dzielimy na pół, bo jechała z nami jeszcze suczka na 3 lapkach z Ostrowi, która dziś przyjechała do nas.
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/153/941367a66fc59b6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/153/98c7c12e686ec105.jpg[/IMG][/URL]
  15. suczki są u mnie na dt. Roboczo bedą nazywaly się Trójka i Czwórka Trójka - kochana, delikatna, daje się głaskać, przytulać, pokazuje brzuszek do glaskania. jest mniejsza od Czwórki i takiej jakby bardziej krępej budowy. Jest wysterylizowana. Kikutek po amputacji troszkę krwawi, jest starty, kładąc się po prostu go obciera. Zabiorę ją dziś do weta i zapytam jak to zabezpieczyć, by się wygoiło. Czwórka - troszkę wyższa, szczuplejszej budowy, niechętnie podchodzi, glaskać się daje w przelocie, ale nie jest agresywna. Nabierze zaufania szybko. Jest wysterylizowana. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/157/52eb1fa800bc668f.jpg[/IMG][/URL] Czwórka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/158/f09d911a203edc46.jpg[/IMG][/URL] Trójka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/153/27856bb3972f5e49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/153/be606ea3ca3c9c56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/153/a17d879600a171d8.jpg[/IMG][/URL]
  16. mój mąz dziś więcej czasu spędził z Jurysiem niż ze mną:mad: [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1963/80947208.jpg[/IMG]
  17. [quote name='idusiek']Czyli łyżew serce skradł? ;)[/quote] skradł i to bardzo, to taki typ, ze łamie najtwardsze serca:roll: widziałam dziś Wyżełka na żywo przez kamerkę internetową, widziałam jak tulił się do swojego pana, wiem, że trafił najlepiej jak mógł. ale wzruszylłam się strasznie. cudownie móc widzieć go szczęśliwego, bezpiecznego, śpiącego przy nogach Pani. Wyżełek będzie teraz Aresem.
  18. [quote name='tanitka']są jakieś wieści?:razz: dobrze mu tam?[/quote] nowy Wyżełkowy Pan zarejestrował się na dogomanii, więc może będą informacje z pierwszej ręki. Wyżełek boi się wychodzić z mieszkania, państwo mieszkają na 2 piętrze, więc chyba przerażają go schody. a ja ciągle patrzę na pusty Wyżełkowy kojec i smutno mi trochę, ale wiem, że ma teraz dużo lepiej, jest kochany, otoczony troską i to jest najważniejsze.
  19. [quote name='ronja']Juryś ma się dobrze, tylko sika jak najęty, co godzinę wychodzi na siku, załapał już chyba, że nie wolno sikać w pokoju. Jest cichy, zaczął szczekać tylko jak mój mąż pojechał do sklepu. cieszy się strasznie na nas, wchodzi już przednimi łapkami na kanapę, by się poprzytulać, ale generalnie preferuje spanie na posłaniu na podłodze.[/quote] małe sprostowanie:evil_lol: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4857/87680204.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3006/61509009.jpg[/IMG] chyba już wiadomo, czyje serce skradł Juryś????
  20. Juryś ma się dobrze, tylko sika jak najęty, co godzinę wychodzi na siku, załapał już chyba, że nie wolno sikać w pokoju. Jest cichy, zaczął szczekać tylko jak mój mąż pojechał do sklepu. cieszy się strasznie na nas, wchodzi już przednimi łapkami na kanapę, by się poprzytulać, ale generalnie preferuje spanie na posłaniu na podłodze.
  21. [quote name='tanitka']ojej jak sie cieszę!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: i to w Otwocku niedaleko mnie:lol: Ronja w imieniu wyżełkowatych serdecznie Ci dziękuję za opiekę nad nim i Twoim znajomym, ze go z tej drogi zabrali. Uratowaliście go!!![/quote] to była dla mnie wielka przyjemność, tak grzecznego psa nigdy nie miałam jeszcze:p zazdroszczę nowym państwu tak wyjątkowego psa
  22. [quote name='tanitka']pięknieje u Ciebie! trzymam kciuki!!![/quote] plan się powiódł:multi: pan zakochał się i nie miał żadnych wątpliwości:evil_lol: Wyżełek zamieszkał w Otwocku u ludzi, którzy 2 lata temu pożegnali po 18 latach swojego wyżełka. Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzali ten wątek. pomagali i wspierali mnie :lol: tytuł zmienię jutro, zeby jeszcze nie zapeszać
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/c944537f0effe440.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/156/a4babd39fad5f1c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/156/ee864805521a4add.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/156/c1bb7f2e80b3c2cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/156/46f61581ccc503ef.jpg[/IMG][/URL]
  24. jest trochę zdezorientowany i zagubiony, ale radzi sobie świetnie, za głosem porusza się bezbłędnie. mój mąż kilka razy był z nim już w lesie i Jurys już sam skręca w ścieżkę z łąki do naszego domu. wącha, sika jak najęty. potrzeba mu trochę czasu. w pon pojadę z nim do naszego weta, bo straszne pazury, szczegolnie w tylnych łapach piąte pazury zakręcają się. zaraz wkleję fotki
  25. [quote name='zuzlikowa']Wspaniale!:loveu: Ronju... kiedy?[/quote] Już:multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/156/fe58b2655fdd3622.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...