-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
:) mała_czarna pomogła przytrzymać Maję, która dziś była wyjątkowo spokojna:razz: -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja dostała też super łóżeczko - ogromne, że ja z chęcią bym się tam umościła:) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2336/m19u.jpg[/IMG] Chyba z racji nowego posłanka, Maja dostała głupawy i zaczęła bawić się sznurkiem - odgłosy przy tym faktycznie wydaje niezłe [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2483/m20a.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3876/m21u.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
mój mąż dziś przejeżdzał koło Ewy i odebrał rzeczy - bardzo dziękuję Ellig za tyle darów. Ewa, dziękuję Ci, że przekazałaś je dla moich podopiecznych:loveu: jesteście bardzo kochane Karmy jest pojemnik 15kg i to co się nie zmieściło. Ewa pozwoliła mi tę karmę przeznaczyć również dla Jurysia [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9800/maja1.jpg[/IMG] (na zdjęciu moja Didi i Dakocia, która również dostała karmę - bardzo dziękuję) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Morek jest niezły:) bawi się jak szczeniak a komu podesłałaś Jurysia? co to za domek? trzymam kciuki, by tym razem się udało i Jurysio grzał dupkę na swojej własnej kanapie -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Pan Moluszka.... [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6493/morek21.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7208/morek23.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1678/morek24.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7323/morek25.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7596/morek26.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś pozdrawia swoje solidne ciotki:) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4981/j73.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5581/j74.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4938/j75.jpg[/IMG] ps. stonka, list dotarł? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ja też dziękuję Ellig i Ewie (bo zawsze o mnie pamięta):loveu: karma dla szczeniąt może być jak najbardziej - ja jej teraz zmieszałam acanę z karmą dla szczeniąt, którą Ewa, przywiozłaś kiedyś dla Słodyczaka. Maja dziś rano na spacerze znalazła patyk - ale była szczęsliwa!!!! przeciągałyśmy się i jak puszczałam od razu się nastawiała bym znowu złapała. szkoda, że nie miałam aparatu. w domu ma zabawki, ale przez chwilę tylko bawiła się sznurkiem. -
ja deklaruję skromne 20zł od marca (wpłacić mogę już - Ewa, podasz mi konto?)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Może:) ale jak Wam wygodniej ja się dopasowuję;) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Mysza, możemy rozliczyć się za leczenie Mai też pod koniec miesiąca, chyba, że mi wypadną niespodziewane wydatki, to wtedy dam znać wcześniej. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
za tymczas rozliczam zawsze z dołu pod koniec miesiąca za leczenie zalożyłam do tej pory 57,60zł MAJA Wpłaty: 50zł ksiądz 150zł mysza Razem: 200zl Wydatki: 2.02 - 77zł wet 8.02 - 27zł wet 10.02 - 25zł wet+7zł dojazd 12.02 – 49,60zł +10zł dojazd 16.02 – 20zł +10 dojazd 18.02 – 22zł +10zł dojazd Razem: 257,60zł -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziś były czyszczone gruczoły, czopek i antybiotyk. Dostałam też antybiotyk w zastrzyku do podania w niedzielę. Gruczoły lepsze, ale jest jeszcze wydzielina z krwią. Następna wizyta we wtorek. Naszego doktora nie było, więc usg też nie. Weta pewnie spotkamy we wtorek (on jest rano i po 17, a we wtorek mogę pojechać tylko przed pracą), ale nie wiem czy wyrobimy się, bo na 12 muszę dojechać do pracy. Pamiętam cały czas o tym i jak tylko bedzie taka możliwośc, sprawdzimy czy Maja została wysterylizowana. Dziś zapłaciłam 22zł + 10zł dojazd [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4337/pars.jpg[/IMG] ps. Gusiu, jutro aktualne:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia, zaraz jedziemy do weta. nie wiem czy będzie wet właściciel, bo on robi usg. jeżeli będzie, to poproszę, by sprawdzili Maję. potwierdzę też jutrzejszą sterylkę. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
przesłodka jest.:loveu: uwielbiam ją. dziś była taka radosna, podskakiwala jak szczeniak, podbiegala do mnie, łapałam ją na pyszczek (oczywiście pieszczotliwie:razz:) i ona uciekała. za chwilę wracała sprawdzić, czy może jednak dam ciastko. i tak śmiesznie nastawia dupkę do drapania. ktoś będzie miał z niej pociechę ps. Ewa, a może Ty też przyjedziesz????? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja zwana również Pszczółką [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4470/m13b.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5195/m14u.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3461/m15g.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
pewnie, że możesz, zapraszam:) a tu Maja dziś - ogonek mało jej się nie urwie [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3171/m10r.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9821/m11l.jpg[/IMG] leeeci:) [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5969/m12f.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8859/m16jn.jpg[/IMG] -
Rudo - biały Car poszukuje DT/DS PILNIE!!!!!!!
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
mój lulubiony [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1177/car1iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4899/car2z.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9240/car3x.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4413/car4a.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/i/99601653.jpg/[/IMG] -
rozumiem. oczywiście nie chcę się narzucać, zrobiło mi się żal Diany, a chorych i wymagających pracy psów się nie boimy. ale też chciałabym mniej więcej wiedzieć czy się zdecydujecie, bo dziś dostałam prośbę o tymczasowanie chorej suki z Klembowa i nie wiem co odpowiedzieć jeżeli chodzi o weta, to sami wozimy psy za zwrot kosztów paliwa. mamy też zaufanego weta niedaleko nas i lżejsze przypadki leczymy u niego (lżejsze, w znaczeniu nie wymagające specjalisty - tak naprawdę poza połamaną Simoną, którą składal dr Janicki, nasz wet pomógł przy wszystkich psach)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
no, zapach jest średni;) moja Łapcia i Didi też mają wyciskane gruczoły, reszcie się nie zapycha. przy pierwszym wyciskaniu Mai to był taki smród, że wetki i ja mało nie padłyśmy. ja potem wracalam samochodem z Mają z otwartym oknem:evil_lol: Gusia, zapraszamy serdecznie. Droga główna jest odśniezona, tylko dojazdowa do nas do masakra. wczoraj zakopał się dostawczy sąsiada i 3 godziny zatarasował całą naszą ulicę. Wyciągnął go dopiero traktor -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
gruczoły mogą nawracać, niestety trzeba tego pilnować, by nie doprowadzić do tego co jest teraz -
przeczytałam wątek Diany mieszkam pod W-wą, mysza ma u mnie na tymczasie chorą onkę Maję, tymczasuję też niewidomego Juranda, połamaną Simonę i inne psy. mogę przyjąć Dianę do domu, niestety odpłatnie - koszt to 13-14zł z pełnym wyżywieniem (suche rano, obiady gotuję). Diana mieszkałaby w boksiku w tzw psim pokoju, czyli pokoju mojego męża - to ogrzewany pokój i są tam 4 boksiki. chciałabym wiedzieć jaki jest stan Diany, czy daje radę sama wychodzić i czy załatwia się na zewnątrz. jakiej ewentulanie opieki weterynaryjnej wymaga?