-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Doda mnie przewróciła, a Poluś wyjadał ciasteczka... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3012/p87.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6817/p88n.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2548/p89.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9434/p90t.jpg[/IMG]
-
grzeczne pieski:) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2619/p85.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1764/p86.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9982/p91s.jpg[/IMG]
-
Polusiowe... [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6876/p82v.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8161/p84.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1471/p83i.jpg[/IMG]
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi nauczyla się siadać:crazyeye:. Nie wiem jak to się stało, dziś nagle na komendę siad usiadła, wcześniej patrzyła tylko nam nie jak na wariata. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1933/s50f.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2624/s49.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1710/s51z.jpg[/IMG] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
niech się szczęsci Puckowi... miał chłopak szczęście, że na swojej drodze spotkał Randę -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
słoń już nie ma glowy;) teraz na topie jest renifer -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Bzdylek ma się dobrze:) mam stały kontakt z nową rodziną Bzdylka Bzdylek trochę nie lubi zostawać sam i popłakuje, wskakuje też na szafki kuchenne wklejam zalegle fotki [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6186/11322489.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7076/89564930.jpg[/IMG] i najnowsza z Naruciakiem [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6127/23892710.jpg[/IMG] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
a jak bylam dziś u Pucki, to jeszcze nie było... pewnie, że lubię świnskie kalendarze;) odbiorę dopiero za 2 tyg, bo jestem w pracy jeszcze tylko 2 dni -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
pani się nie odezwala:( zrobiłam może sobie i Wam niepotrzebne nadzieje,ale tak się ucieszylam, że dzwonią nie tylko oszołomy, że uwierzyłam, że się uda. pewnie, że bedziemy płakać jak Juryś odjedzie - jego nie da się nie kochać, ale jemu nalezy się przede wszystkim własny dom -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Pucek nie będzie chciał zostawić ciotki Randy, mogę się zalożyć, że będzie się szykował do wyjścia razem z Randą:) ps. Evelin, Randa, zostawiłam u Pucki dla Was przesyłkę:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
łapa Simbi w porządku, może jak spała jakoś źle na tej łapie się ułożyła. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś mieszka teraz pod Warszawą - jest z nami od 4 lipca pewnie, że jak domek będzie dobry i odpowiedzialny wg Stonki i Gochy - to choćby był na drugim końcu Polski, Juryś pojedzie. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
nie zapytałam:oops: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła dziś sensowna dziewczyna o Jurysia. Ma jeszcze zadzwonić, bo chciała skonsultować się ze swoim chłopakiem. Pytała o to, czy Juryś przyzwyczai się do nowej przestrzeni i czy może zostawać sam w domu - jej pytania świadczą o tym, że poważnie podchodzi do adopcji. Zgodziła się na wizytę przedadopcyjną. Dla mnie jedyny minus, że daleko - w Katowicach, a chciałabym by Juryś "był pod ręką", bym zawsze mogła zobaczyć, czy u niego wszystko w porządku. Juryś, co będę podkreślać zawsze i wszędzie, jest wyjątkowy i musi trafić tylko do wyjątkowego domu. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
na razie Simbi ma spokój od weta i od samochodu (zresztą w Bartka samochodzie pękła chłodnica), pokażemy się dopiero za 6 tyg. w ogóle dr nie założył jej opatrunku, kazał tylko przemywać. ja tam nie wiem czy to tak może być goło. dziś z nocy obudził nas pisk - Bartek poleciał, Simbi piszczała - nie wiem co sobie zrobiła, łapa cała, wszystko w porządku. może sobie uraziła te druty? ja jej chyba założę opatrunek jednak. wczoraj Simbik rozwaliła kołnierz, wracając z nocnego spaceru walnęła w futrynę. posklejałam, ale jak długo to wytrzyma, nie wiem -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
no to Simbi ten sam typ co Czata... w sumie to ona bardzo dlugo dostawała antybiotyk, na pewno jest wyjalowiona. może jej minie za jakiś czas. ja po prostu nie caluję jej :) to, że zjada kupy nie znaczy, że jest w moich oczach gorsza, lubię ją, bo jest fajna sucz, ma super charakter i tego się trzeba trzymać:) a jakąś wadę mieć musi, bo nie ma ideałów;) -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
o rany, ale historia!! ktoś wykradl psy? otworzył bramę i zabrał Pucka vel Frędzelka? szczerze mówiąc, to mi szkoda, bo u Randy już się zadomowił, wiadomo, że byłby bezpieczny. a jak znowu ktoś Pucka wykradnie i będzie chcial skrzywdzić? -
można spróbować szukać im domu razem, ale chyba to znacznie trudniejsze...
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
widać, tak jest, że kto komu pisany to się nie wywinie:) super, że Toli się udało, z gryzienia wyrośnie a co w brygadzie Pucka? jak Miś? [SIZE=1] ps. a moja Didi ma padaczkę - 1,5 tygodnia temu były 2 ataki - podłoże nieznane, morfologia, biochemia, neurologicznie wszystko dobrze,dziś rano był kolejny atak:( ledwo Rudzia wyszła, teraz Didi:([/SIZE] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Simbik Bimbik - Długoryjek. A jak tam Rumen tabs pomaga ?[/QUOTE] nie pomaga:shake: Simbik tylko szuka okazji, by zjeść kupę. Robi to już praktycznie na naszych oczach. Ja już nie mam do niej siły. Niech sobie je, próbowałam już wszystkiego... -
[COLOR=White]............................... [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7761/p78t.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6283/p79.jpg[/IMG] [COLOR=Black]Poluś sam [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7597/p80q.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6393/p81o.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR]
-
Poluś lata;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4119/p75a.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6695/p74s.jpg[/IMG] oni tak się kotłują non stop jak wypuszczam Dodę samą, leci pod kojec Pola i czeka grzecznie na niego. sama nie chce, Polo sam też nie chce [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/971/p76y.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7089/p77.jpg[/IMG]
-
Poluś i jego narzeczona [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5804/p70.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/566/p71n.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7766/p72.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3613/p73j.jpg[/IMG]
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi zaczęła linieć - dziś wyczesałam ją porządnie, ale stała tylko z grzeczności:) [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1636/s47.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbik Bimbik [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4210/s43.jpg[/IMG] lubi ciacha [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5594/s44u.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1499/s45t.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3141/s48.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4907/s46bpv.jpg[/IMG]