Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Doda mnie przewróciła, a Poluś wyjadał ciasteczka... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3012/p87.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6817/p88n.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2548/p89.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9434/p90t.jpg[/IMG]
  2. grzeczne pieski:) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2619/p85.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1764/p86.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9982/p91s.jpg[/IMG]
  3. Polusiowe... [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6876/p82v.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8161/p84.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1471/p83i.jpg[/IMG]
  4. Simbi nauczyla się siadać:crazyeye:. Nie wiem jak to się stało, dziś nagle na komendę siad usiadła, wcześniej patrzyła tylko nam nie jak na wariata. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1933/s50f.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2624/s49.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1710/s51z.jpg[/IMG]
  5. niech się szczęsci Puckowi... miał chłopak szczęście, że na swojej drodze spotkał Randę
  6. słoń już nie ma glowy;) teraz na topie jest renifer
  7. Bzdylek ma się dobrze:) mam stały kontakt z nową rodziną Bzdylka Bzdylek trochę nie lubi zostawać sam i popłakuje, wskakuje też na szafki kuchenne wklejam zalegle fotki [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6186/11322489.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7076/89564930.jpg[/IMG] i najnowsza z Naruciakiem [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6127/23892710.jpg[/IMG]
  8. a jak bylam dziś u Pucki, to jeszcze nie było... pewnie, że lubię świnskie kalendarze;) odbiorę dopiero za 2 tyg, bo jestem w pracy jeszcze tylko 2 dni
  9. pani się nie odezwala:( zrobiłam może sobie i Wam niepotrzebne nadzieje,ale tak się ucieszylam, że dzwonią nie tylko oszołomy, że uwierzyłam, że się uda. pewnie, że bedziemy płakać jak Juryś odjedzie - jego nie da się nie kochać, ale jemu nalezy się przede wszystkim własny dom
  10. Pucek nie będzie chciał zostawić ciotki Randy, mogę się zalożyć, że będzie się szykował do wyjścia razem z Randą:) ps. Evelin, Randa, zostawiłam u Pucki dla Was przesyłkę:)
  11. łapa Simbi w porządku, może jak spała jakoś źle na tej łapie się ułożyła.
  12. Juryś mieszka teraz pod Warszawą - jest z nami od 4 lipca pewnie, że jak domek będzie dobry i odpowiedzialny wg Stonki i Gochy - to choćby był na drugim końcu Polski, Juryś pojedzie.
  13. Dzwoniła dziś sensowna dziewczyna o Jurysia. Ma jeszcze zadzwonić, bo chciała skonsultować się ze swoim chłopakiem. Pytała o to, czy Juryś przyzwyczai się do nowej przestrzeni i czy może zostawać sam w domu - jej pytania świadczą o tym, że poważnie podchodzi do adopcji. Zgodziła się na wizytę przedadopcyjną. Dla mnie jedyny minus, że daleko - w Katowicach, a chciałabym by Juryś "był pod ręką", bym zawsze mogła zobaczyć, czy u niego wszystko w porządku. Juryś, co będę podkreślać zawsze i wszędzie, jest wyjątkowy i musi trafić tylko do wyjątkowego domu.
  14. na razie Simbi ma spokój od weta i od samochodu (zresztą w Bartka samochodzie pękła chłodnica), pokażemy się dopiero za 6 tyg. w ogóle dr nie założył jej opatrunku, kazał tylko przemywać. ja tam nie wiem czy to tak może być goło. dziś z nocy obudził nas pisk - Bartek poleciał, Simbi piszczała - nie wiem co sobie zrobiła, łapa cała, wszystko w porządku. może sobie uraziła te druty? ja jej chyba założę opatrunek jednak. wczoraj Simbik rozwaliła kołnierz, wracając z nocnego spaceru walnęła w futrynę. posklejałam, ale jak długo to wytrzyma, nie wiem
  15. no to Simbi ten sam typ co Czata... w sumie to ona bardzo dlugo dostawała antybiotyk, na pewno jest wyjalowiona. może jej minie za jakiś czas. ja po prostu nie caluję jej :) to, że zjada kupy nie znaczy, że jest w moich oczach gorsza, lubię ją, bo jest fajna sucz, ma super charakter i tego się trzeba trzymać:) a jakąś wadę mieć musi, bo nie ma ideałów;)
  16. o rany, ale historia!! ktoś wykradl psy? otworzył bramę i zabrał Pucka vel Frędzelka? szczerze mówiąc, to mi szkoda, bo u Randy już się zadomowił, wiadomo, że byłby bezpieczny. a jak znowu ktoś Pucka wykradnie i będzie chcial skrzywdzić?
  17. można spróbować szukać im domu razem, ale chyba to znacznie trudniejsze...
  18. widać, tak jest, że kto komu pisany to się nie wywinie:) super, że Toli się udało, z gryzienia wyrośnie a co w brygadzie Pucka? jak Miś? [SIZE=1] ps. a moja Didi ma padaczkę - 1,5 tygodnia temu były 2 ataki - podłoże nieznane, morfologia, biochemia, neurologicznie wszystko dobrze,dziś rano był kolejny atak:( ledwo Rudzia wyszła, teraz Didi:([/SIZE]
  19. [quote name='Randa']Simbik Bimbik - Długoryjek. A jak tam Rumen tabs pomaga ?[/QUOTE] nie pomaga:shake: Simbik tylko szuka okazji, by zjeść kupę. Robi to już praktycznie na naszych oczach. Ja już nie mam do niej siły. Niech sobie je, próbowałam już wszystkiego...
  20. [COLOR=White]............................... [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7761/p78t.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6283/p79.jpg[/IMG] [COLOR=Black]Poluś sam [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7597/p80q.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6393/p81o.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR]
  21. Poluś lata;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4119/p75a.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6695/p74s.jpg[/IMG] oni tak się kotłują non stop jak wypuszczam Dodę samą, leci pod kojec Pola i czeka grzecznie na niego. sama nie chce, Polo sam też nie chce [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/971/p76y.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7089/p77.jpg[/IMG]
  22. Poluś i jego narzeczona [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5804/p70.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/566/p71n.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7766/p72.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3613/p73j.jpg[/IMG]
  23. Simbi zaczęła linieć - dziś wyczesałam ją porządnie, ale stała tylko z grzeczności:) [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1636/s47.jpg[/IMG]
  24. Simbik Bimbik [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4210/s43.jpg[/IMG] lubi ciacha [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5594/s44u.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1499/s45t.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3141/s48.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4907/s46bpv.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...