-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Sonia się rozkręca,aż za bardzo ;) - na wiosnę wszystkie nasze psy ciągle dostają głupawy - Sonieczce się chyba udzieliło. W ogródku lata jak szalona, kopie gigantyczne doły i wraca utytłana w piachu i bardzo z siebie zadowolona. Wczoraj była u nas Kago, Sonia na wyciągniętą rękę (bez ciastek) podeszła merdając ogonem, pozwoliła się chwilę pogłaskać. Potem wzięła sobie zabawkę, którą wypatroszyła na naszym łóżku. Generalnie jest w dobrym nastroju. Przy stole nie dziaduje, ale zawsze noskiem sprawdza śmiesznie zadzierając głowę co my jemy.
-
Kago przekazała mi śliczną czerwoną obróżkę, szelki, kropelki na kleszcze i karmę
-
[quote name='Ilka21']Bunia proszę sie pilnowac nowej ciotki[/QUOTE] ciotki to ona się pilnuje, ale ewidentnie boi się mojego męża. gdy uciekała przed nim, a ja jej przecięłam drogę, ale bedąc sporo w tyle wiedzialam już, ze nie dam rady jej dogonić, po prostu zawołałam, kucnęłam i ona wróciła do mnie bez zastanowienia. ponieważ jest strasznie cięzka, nie dałam rady przejść z nią na rękach więcej niż 2 kroków. Bartek nadbiegł, ale gdy się zbliżal, ona się spinala i gotowa była wyrwać mi się. Dopiero się uspokoiła, gdy Bartek podchodził do nas na czworakach i bardzo wolno. Bidulka, posiusiała się ze strachu, gdy on wziął ją na ręce. W końcu założyłam zaciskowo jej smycz i normalnie wróciłyśmy do domu.
-
na smyczy chodzi ok, trzyma się nogi. je suchą karmę. mieliśmy chwile grozy, bo na spacerze puściła obroża, gdy Bunia czegoś się wystraszyła i zaplątała w krzaki. Dała nogę, na szczęscie udalo nam się ją dogonić. Zawołana wróciła. Ma już inną obrożę i będzie wyprowadzana w szelkach na 2 smyczach.
-
Bunia u nas. Jest słodka, kochana, delikatna. Fotki jutro.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
spacerki z patykami będa? a dziecko w jakim wieku? nie bedą jej spuszczać ze smyczy? i kupią adresówkę? -
chyba powygasały ogłoszenia
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja jest bardzo nieszczęśliwa w domu;) a pani z Krakowa? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[COLOR=White]....................... [/COLOR][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3259/m71c.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5735/m70l.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6676/m69n.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
psia dziewczynka [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/970/m74.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8365/m73c.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5926/m72e.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
:ghost_2:ja nic nie odprawiam;) 0X chcę, by Maja miała najlepszy domek - taki, który ją pokocha, będzie o nią dbał, zapewni jej spacery i milion patyków... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ola z Jackiem milczą? -
słodziak, pomóc nie mam jak niestety
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
wysłałam mailem najładniejsze fotki Mai, napisałam,że transport do dogadania i że odpowiedzialne za Maję są Gusia i Mysza - bo to one decydują -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig'][B]Toffikowa pyta o Maję [/B][/QUOTE] odpisałam... -
Maja jest pod W-wą. Jest mądra, pięknie chodzi na smyczy, zna wiele komend, uczy się szybko i z wielką radością. Przyjacielska do innych zwierząt. Pies ideał. wysterylizowana. podaj mi swojego maila, wyślę Ci więcej fotek
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
u nas dziś z fotek nici - szaro-buro, a ja nie mogę się ruszyć tak się objadłam... zapomniałam napisac, że od kilku dni Maja chodzi na spacery w parze z rotkowatą Dodą (z Bartkiem, ja wyprowadzam osobno) - jest jak najbardziej ok -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Majeczka ok, poza jednodniowym rozwolnieniem. dałam jej do wczorajszego obiadu oleju z ryb zakupionego na bazarku (podobno wpływa na sierść - chciałam, by Maja była jeszcze śliczniejsza). dziś już jest ok. fotki jutro:)