Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. reszta jak się imageshack naprawi
  2. [COLOR=White]..............................[/COLOR] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8595/m91.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2558/m92.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7163/m93m.jpg[/IMG] nnn
  3. Maja i Polo - gdyby Polo nie rozruszał Mai, cały czas zajęta byłaby sobą ;) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9814/m87k.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9348/m88.jpg[/IMG] Maja goniąc Pola wydawała bardzo groźne odgłosy:evil_lol: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2512/m89.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8905/m90s.jpg[/IMG]
  4. smycz wywołuje panikę, Sonia na jej widok, ucieka. pozwala jednak sobie ją przypiąć Bartkowi (Bartek na czworakach podchodzi). przypinamy jej od jakiegoś czasu na niezbyt długo tylko w domu. wcześniej gdy miała mieć smycz na stałe przypiętą, nie chciała nawet wychodzić na siku.
  5. ok, postaram się jutro podjechać. porobię też zdjęcia Mai z innym psem (wezmę Polusia, bo ładny i bawić się lubi z każdym). karma się pomału kończy, ale dołoże swoją przez miesiąc, bo jestem na 99% pewna, że Ciuciugowa podżerała po kryjomu karmę Mai...
  6. Didi nie pożyczam, ale mogę wyjątkowo pożyczyć Wam Morka;)
  7. dziewczyny i jeszcze jedno. Maja była ostatnio u weta 18.03, po miesiącu miałyśmy się pokazać. jeśli chodzi o skórę jest super, pięknie pozarastała, zrobiła się miękka i lśniąca. gruczoły bym tylko sprawdziła tak dla pewności.
  8. z kotką zrobię (jak Dakocia będzie łaskawie chciała;) ), dzieci nie posiadam. ale Ewa Marta chyba robiła Mai zdjęcia ze swoim siostrzeńcem - powinny być na wątku.
  9. super, oby przyniosły domek Polusiowi. on tak prosił wczoraj, jak były w ogródku Simbik z Jurysiem, pyszczek przez kraty wystawiał, że na próbę go wypuściłam (wcześniej bezpośrednio nie miał okazji bawić się z Jurylkiem i Simonką i trochę się obawiałam, czy będzie zgoda). Poluś jest niesamowicie zabawowy i przyjacielski. Fajnie, jakby trafił do domu z innym psem.
  10. myślę, że agresja to za duże słowo. Bunia raczej jeżyła się zapobiegawczo. dziewczyny spędziły razem ponad 30 min, oczywiście pod stałą moją kontrolą i do scysji nie doszło.
  11. Bunia z Mają - Bunia początkowo chyba nie miała dobrych zamiarów, jeżyła się na Maję, która totalnie ją ignorowała. Jednak szybko Bunia daje się odwołać - kapuje "bądź grzeczna" [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/152/m83m.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3324/m81t.jpg[/IMG]
  12. i z Bunią (Maja zupełnie nie była zainteresowana Bunią, latała z patykiem i podbiegała do mnie się poprzytulać) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3324/m81t.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/152/m83m.jpg[/IMG]
  13. Maja [COLOR=White]..........[/COLOR] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2575/m86f.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2729/m85p.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/1686/m84.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5748/m82.jpg[/IMG]
  14. Simbi, Poluś i Juryś [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9458/s75.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1015/s74i.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7999/s73v.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5232/s72l.jpg[/IMG]
  15. i jeszcze z Simonką [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9458/s75.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1015/s74i.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7999/s73v.jpg[/IMG]
  16. i ostatnie [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4485/j99.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9828/j100k.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2417/j101.jpg[/IMG]
  17. odpoczynek :) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7770/j96.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7240/j97.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9150/j98p.jpg[/IMG]
  18. Juryś zapoznał się z nowym kolegą i szalał razem z Polusiem [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5881/j91l.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4522/j92v.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8310/j93u.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9526/j94h.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6292/j95q.jpg[/IMG]
  19. Polucha został dziś zapoznany bezpośrednio z niewidomym Jurysiem i Simonką - szalał z nimi tak samo jak z Dodą. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5881/j91l.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4522/j92v.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8310/j93u.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9526/j94h.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6292/j95q.jpg[/IMG]
  20. Juryś dziś... [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5/j88.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2018/j89c.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/310/j90.jpg[/IMG]
  21. śliczne fotki ta [URL="http://www.dogomania.pl/members/2806-Lara"]lara[/URL] [url]http://www.beauceron-pl.net/[/url]
  22. spróbuję, choć portretowe wychodzą najgorzej, bo Juryś się ładuje w obiektyw zwykle.
  23. [quote name='mysza 1']Beauceron chyba, zaraz wygoogluję. Edit: one są krótkowłose trochę podobne. Gosia- zero telefonów :([/QUOTE] mi on też przypomina beaucerona. lara zajmuje się tą rasą, napisz do niej, wsadzi go na beaucerony w potrzebie
×
×
  • Create New...