Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/884/m44j.jpg[/IMG] wgrywają się filmy, ale bardzo bardzo wolno...
  2. Maja cały czas próbuje;) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9156/m39h.jpg[/IMG] Miś został patykowym królem [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3655/m40k.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7556/m41u.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4378/m42od.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/491/m43z.jpg[/IMG]
  3. Ewa, czekamy na Was:multi::multi::multi: a Miś ma się coraz lepiej. nie jest już taką ciapą jak na początku, broni swojego patyka przed Mają, a Maja nawet czuje respekt. obszczekuje intruzów. dał się nawet dziś trochę wyczesać z tej wygolonej strony, wychodzą z niego tony podszerstka. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5213/m35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5202/m36.jpg[/IMG] czeka na rzut swojego patyka [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1414/m37.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9764/m38m.jpg[/IMG]
  4. Kaluchny ma kojec przy naszym domu, siedziałaś przy stole koło jego kojca - to pies, którego uwielbiam, choć jest strasznym Dziadem tak naprawdę
  5. Ewa, zapraszamy serdecznie :multi::) [SIZE=1] [SIZE=1]Gdybyś jednak nie dała rady, mogę jakoś poprosić kolegę z pracy, by karmę odebrał ps. Gusia powiedziała że Dziad Kaluchny jest brzydki i gruby:mad: [/SIZE] [/SIZE]
  6. nie mam fizycznie wyników Misia, bo jak wracałam z pracy jeszcze ich nie było. dzwoniłam i jest lepiej, stan zapalny ustępuje, ale szczawiany i kamienie nadal są. karma jak najbardziej potrzebna, bo antybiotyk kończymy dziś - Misiek bierze już dziesiąty dzień. rozmawiałam o tym jego ciągłym sikaniu - jest to raczej wina tych kamieni, które powodują parcie na pęcherz. Jeżeli nie będzie poprawy, zrobimy usg prostaty. Pytałam również o kastrację - między jedną a drugą narkozą musi być min 6 tyg odstępu, więc kastrację Misia możemy umawiać za jakieś 2-3 tygodnie.
  7. jak tylko nie będzie lało...
  8. Mysza, mogę Ci wszystkie fotki wysłać na maila, jeżeli to ma Ci ułatwić ;)
  9. ja też się cieszę, oby dziewczynka szybko doszła do siebie
  10. mnie się wydaje, że mniej sika, ale może patrzę na niego życzeniowo. mocz cały czas leci cienkim strumyczkiem, albo wcale, choć Miś się nastawia do sikania. mam wrażenie, że samego moczu jest mniej, albo wolniej schodzi. nasza wetka powiedziała, że antybiotyk może nie pomóc, dlatego wskazana jest również ta karma, by wspomóc rozbijanie kamieni.
  11. dziś byłam u weta przy okazji mojej Rudzi i kupiłam Misiowi kiltix jutro wiozę mocz przed robotą [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8288/77330747.jpg[/IMG] o karmę pytałam - Renal na szczawiany wskazany jak najbardziej
  12. miałam Buni kupić fiprex jutro, ale mam obrożę Bolfo Bayera od przyjaciółki Ewy Marty do wykorzystania dla któregoś tymczasowicza. Dostanie ją Bunia, jak skończy się działanie poprzednich kropelek około 20 maja. Obróżka ta zabezpiecza przeciw kleszczom na 10 tygodni.
  13. ja raz kupiłam kiltix na allegro - mimo takiego samego opakowania, obroża była krótsza i mniej intensywnie pachniała niż te od mojego weta. dlatego kupuję u weta. po kiltixach znajduję martwe niewbite kleszcze tylko na miom Karmelku.
  14. u mnie tylko Bunia i Miś mają fiprexy. reszta w kiltixach i faktycznie nic nie łapie. ale u Buni kleszcza nie znalazlam. kiltix to 58zł - dużo.
  15. właśnie wymacałam Misiowi kolejnego kleszcza - pod brodą. kurcze, tydzień temu był zafiprexowany. muszę go jutro po jasnemu dokładnie posprawdzać
  16. smutna, bo czuła, że coś kombinujemy. gdy biega z Kairem, czy moimi dziewczynami, ma uśmiechnięty pysio. gdy jeszcze Bartek się pojawia - pełnia szczęscia. kończy się ona w momencie, gdy ja pojawiam się z aparatem...
  17. wcześniej kilka stron są lepsze zdjęcia, moim zdaniem. może tamte się bardziej nadadzą? Sonia lubi koty:)
  18. Irenko, zaraz wkleję fotki. Nie są rewelacyjne, bo Sonia była sama - zawsze ma towarzystwo, więc czuła się nieswojo. No i jej ulubionym miejscem jest teraz cień mojego samochodu, więc niestety jest w tle.
  19. oby kuracja przyniosła ulgę Idolkowi.
  20. u mnie cała reszta też wyczesywanie nic nie daje
  21. u Juryśka bez zmian. wesoły, kochany, gotowy do zabawy. jako jeden z nielicznych nie zaczął jeszcze linieć...
  22. fotek nie było;) dziś Bartek kupił u weta 4 antybiotyki w zastrzyku dla Misia (wt - pt) koszt 19zł [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6214/84454114.jpg[/IMG]
  23. Tak, Doda pojechała wczoraj. Więc Poluś ma teraz Buńkę i Maję - bardziej szaleje z Mają, bo Bunia woli się w tym czasie do mnie poprzytulać.
  24. radzi sobie dobrze, tylko opatrunek spadł całkiem. Simbik nieszczęsliwy, bo w kołnierzu znowu chodzi. musi do czasu wygojenia ranek po drutach.
  25. Gusia była - Misio wycałowany, Gusia wycałowana.
×
×
  • Create New...