-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/884/m44j.jpg[/IMG] wgrywają się filmy, ale bardzo bardzo wolno... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Maja cały czas próbuje;) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9156/m39h.jpg[/IMG] Miś został patykowym królem [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3655/m40k.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7556/m41u.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4378/m42od.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/491/m43z.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ewa, czekamy na Was:multi::multi::multi: a Miś ma się coraz lepiej. nie jest już taką ciapą jak na początku, broni swojego patyka przed Mają, a Maja nawet czuje respekt. obszczekuje intruzów. dał się nawet dziś trochę wyczesać z tej wygolonej strony, wychodzą z niego tony podszerstka. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5213/m35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5202/m36.jpg[/IMG] czeka na rzut swojego patyka [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1414/m37.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9764/m38m.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kaluchny ma kojec przy naszym domu, siedziałaś przy stole koło jego kojca - to pies, którego uwielbiam, choć jest strasznym Dziadem tak naprawdę -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ewa, zapraszamy serdecznie :multi::) [SIZE=1] [SIZE=1]Gdybyś jednak nie dała rady, mogę jakoś poprosić kolegę z pracy, by karmę odebrał ps. Gusia powiedziała że Dziad Kaluchny jest brzydki i gruby:mad: [/SIZE] [/SIZE] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie mam fizycznie wyników Misia, bo jak wracałam z pracy jeszcze ich nie było. dzwoniłam i jest lepiej, stan zapalny ustępuje, ale szczawiany i kamienie nadal są. karma jak najbardziej potrzebna, bo antybiotyk kończymy dziś - Misiek bierze już dziesiąty dzień. rozmawiałam o tym jego ciągłym sikaniu - jest to raczej wina tych kamieni, które powodują parcie na pęcherz. Jeżeli nie będzie poprawy, zrobimy usg prostaty. Pytałam również o kastrację - między jedną a drugą narkozą musi być min 6 tyg odstępu, więc kastrację Misia możemy umawiać za jakieś 2-3 tygodnie. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
jak tylko nie będzie lało... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, mogę Ci wszystkie fotki wysłać na maila, jeżeli to ma Ci ułatwić ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mnie się wydaje, że mniej sika, ale może patrzę na niego życzeniowo. mocz cały czas leci cienkim strumyczkiem, albo wcale, choć Miś się nastawia do sikania. mam wrażenie, że samego moczu jest mniej, albo wolniej schodzi. nasza wetka powiedziała, że antybiotyk może nie pomóc, dlatego wskazana jest również ta karma, by wspomóc rozbijanie kamieni. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
dziś byłam u weta przy okazji mojej Rudzi i kupiłam Misiowi kiltix jutro wiozę mocz przed robotą [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8288/77330747.jpg[/IMG] o karmę pytałam - Renal na szczawiany wskazany jak najbardziej -
miałam Buni kupić fiprex jutro, ale mam obrożę Bolfo Bayera od przyjaciółki Ewy Marty do wykorzystania dla któregoś tymczasowicza. Dostanie ją Bunia, jak skończy się działanie poprzednich kropelek około 20 maja. Obróżka ta zabezpiecza przeciw kleszczom na 10 tygodni.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja raz kupiłam kiltix na allegro - mimo takiego samego opakowania, obroża była krótsza i mniej intensywnie pachniała niż te od mojego weta. dlatego kupuję u weta. po kiltixach znajduję martwe niewbite kleszcze tylko na miom Karmelku. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
u mnie tylko Bunia i Miś mają fiprexy. reszta w kiltixach i faktycznie nic nie łapie. ale u Buni kleszcza nie znalazlam. kiltix to 58zł - dużo. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
właśnie wymacałam Misiowi kolejnego kleszcza - pod brodą. kurcze, tydzień temu był zafiprexowany. muszę go jutro po jasnemu dokładnie posprawdzać -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
ronja replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby kuracja przyniosła ulgę Idolkowi. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
u mnie cała reszta też wyczesywanie nic nie daje -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
u Juryśka bez zmian. wesoły, kochany, gotowy do zabawy. jako jeden z nielicznych nie zaczął jeszcze linieć... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fotek nie było;) dziś Bartek kupił u weta 4 antybiotyki w zastrzyku dla Misia (wt - pt) koszt 19zł [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6214/84454114.jpg[/IMG] -
Tak, Doda pojechała wczoraj. Więc Poluś ma teraz Buńkę i Maję - bardziej szaleje z Mają, bo Bunia woli się w tym czasie do mnie poprzytulać.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
radzi sobie dobrze, tylko opatrunek spadł całkiem. Simbik nieszczęsliwy, bo w kołnierzu znowu chodzi. musi do czasu wygojenia ranek po drutach. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gusia była - Misio wycałowany, Gusia wycałowana.