-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
ronja replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cieszę się, że wszystko poszło dobrze Ewa:) myślałam o Was od rana -
a potem jak go wypuściliśmy i nasze suczki też poszły polatać, to Kaluchny czekał pod oknem, by go wpuścić. moje psy przyjęły Kaluchnego bez żadnego ale. Morek miał niestety inne zdanie. Był zamknięty w gościnnym kontenerku i warczał na Kaluchnego. Szkoda, bo Kaluchny mógłby się przeprowadzić do nas na stałe, a tak będzie tylko gościnnie, jak Morek będzie zamykany
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Wcześniej stonka1125 napisała "oczka jak lusterka" - bardzo mi to zadziałało na wyobraźnię. Stosujecie obrazowe, poetyckie porównania... ;)[/QUOTE] to porównanie żywcem z dr Garncarza;) hop! na tych fotkach Juryś smutny, specjalnie nic nie mówiłam, by się nie cieszył, tylko ciastkiem go nęciłam -
Metro jest za darmo, tylko trzeba się wstrzelić. podobno najlepiej puszczać ogłoszenie przed 14, przyczaję się w pon, może mi się uda
-
portrety Buni [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/876/b55.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4121/b58x.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8697/b57m.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7128/b56d.jpg[/IMG]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryśkowe oczka się zmieniają, robią się białe jak karmelki - dr Garncarz rok temu mówił, że tak będzie... posiwiał też na mordce [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9637/j121.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/254/j122d.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1251/j124s.jpg[/IMG] szaleje z Bubelotką [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5195/j123.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simonka dostała, cholera jasna, cieczki:( miała być sterylizowana za tydzień. -
Polutek jakoś tak spoważniał na psiej twarzy, ale zabawowo nadal jest taki sam:) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9642/p128i.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3066/p129.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8577/p130k.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1908/p131.jpg[/IMG] Evelin, Poluś zgubił swoją obróżkę przeciwkleszczową:( naprawdę nie wiemy kiedy i gdzie. u nas w ogródku nie ma nigdzie, pewnie w lesie musiał zgubić. na razie go zafiprexuję.
-
dziś Fin był w Metrze dzwonił ktoś?
-
nie chcę przechwalić, ale jest malutki przełom w relacji Sonia i smycz;) Sonia już normalnie porusza się, gdy smycz ma przypiętą, podchodzi do jedzenia i na zawołanie Bartka. ale sam widok smyczy nadal ją przeraża. Dziś pierwszy raz puściliśmy ją na dwór ze smyczą i jest ok :) (co prawda nie chciała wrocić do domu na smyczy, Bartek odpiął i wróciła) miny nie ma zadowolonej ;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
myślę, że Miś byłby szczęśliwy w czyimś ogródku, niekoniecznie na kanapie. on lubi wykopać sobie dołek i się położyć w wilgotnym piasku. lubi zalegać na trawie i lubi sobie poszczekać na rowery i inne psy za ogrodzeniem. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś zrobił się nieco bardziej wyrozumiały dla Mai - pozwala jej zabierać zabawki i nie warczy już na nią. Ładnie się bawią, są zgodni. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8827/m83i.jpg[/IMG] ząbki:loveu: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1686/m84.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4249/m85m.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś i Maja [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3294/m80n.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9242/m81.jpg[/IMG] padnięty Miś :) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1130/m82p.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
zabawy z Misiem:loveu: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1845/98943321.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1186/37198593.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3990/44524759.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8744/50155891.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja z jakiegoś spaceru (teraz jest w parze z niewidomym Jurysiem) [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4348/m140.jpg[/IMG] i z dziś reszta zdjęć [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/671/m138a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5468/m139.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o miednicę to jest chyba lepiej, bo Miś z turlania w trawie wstaje już bez pisku. biega nadal na 3 łapach niestety. do tego jest świetnym stróżem;) wzbudza respekt jak się piłuje przy bramie. nabrał już psiej radości życia, zaczął na mnie skubaniec skakać - staram się mu na to nie pozwalać, ale różnie bywa... czesanie już z mniejszymi oporami. lubi czesanie po klatce piersiowej, jak przestaję na chwilę, by zdjąć włosy ze szczotki, obrywam jego łapą:) portki ma niewyczasane jeszcze, ale chyba mam tam wrażliwe, bo mi ucieka strasznie, gdy zaczynam go tam czesać. generalnie czeszemy się od miesiąca niemal codziennie i końca nie widać -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
ronja replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zdjęcia śliczne trzymam kciuki za poniedziałek - musi się udać. Idolek to dziarski staruszek (Ewa, mojej Rudzi weci dawali 5% szansy na przeżycie operacji i się udało:) ) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
przepraszam, że dopiero teraz, karma dotarła - kurier poczekał (na następny raz, ja mogę sama odebrać karmę z Kar-ma.pl bo mam ich po drodze do domu)