Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. cieszę się, że wszystko poszło dobrze Ewa:) myślałam o Was od rana
  2. dziadyga kojcowy dziś rano obszczał nam zasłony:mad:
  3. Ewa, on ładował się na kanapy jakby cale zycie na nich spędził;) w domu był bardzo śmiały, ciekawski, wszędzie wsadzał swój kulfon, łaził po całym domu
  4. a potem jak go wypuściliśmy i nasze suczki też poszły polatać, to Kaluchny czekał pod oknem, by go wpuścić. moje psy przyjęły Kaluchnego bez żadnego ale. Morek miał niestety inne zdanie. Był zamknięty w gościnnym kontenerku i warczał na Kaluchnego. Szkoda, bo Kaluchny mógłby się przeprowadzić do nas na stałe, a tak będzie tylko gościnnie, jak Morek będzie zamykany
  5. niespodzianka:) Kair wreszcie się przełamał i wszedł do domu. Może dlatego się odważył, że wszedł balkonem z moimi suczkami. W każdym razie wszedł i bardzo mu się spodobało. Latał, niuchał, wskakiwał na kanapy, bawił się psimi zabawkami, łaził za mną krok w krok nawet do łazienki.
  6. [quote name='hop!']Wcześniej stonka1125 napisała "oczka jak lusterka" - bardzo mi to zadziałało na wyobraźnię. Stosujecie obrazowe, poetyckie porównania... ;)[/QUOTE] to porównanie żywcem z dr Garncarza;) hop! na tych fotkach Juryś smutny, specjalnie nic nie mówiłam, by się nie cieszył, tylko ciastkiem go nęciłam
  7. Metro jest za darmo, tylko trzeba się wstrzelić. podobno najlepiej puszczać ogłoszenie przed 14, przyczaję się w pon, może mi się uda
  8. portrety Buni [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/876/b55.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4121/b58x.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8697/b57m.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7128/b56d.jpg[/IMG]
  9. Juryśkowe oczka się zmieniają, robią się białe jak karmelki - dr Garncarz rok temu mówił, że tak będzie... posiwiał też na mordce [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9637/j121.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/254/j122d.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1251/j124s.jpg[/IMG] szaleje z Bubelotką [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5195/j123.jpg[/IMG]
  10. Simonka dostała, cholera jasna, cieczki:( miała być sterylizowana za tydzień.
  11. Polutek jakoś tak spoważniał na psiej twarzy, ale zabawowo nadal jest taki sam:) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9642/p128i.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3066/p129.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8577/p130k.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1908/p131.jpg[/IMG] Evelin, Poluś zgubił swoją obróżkę przeciwkleszczową:( naprawdę nie wiemy kiedy i gdzie. u nas w ogródku nie ma nigdzie, pewnie w lesie musiał zgubić. na razie go zafiprexuję.
  12. dziś Fin był w Metrze dzwonił ktoś?
  13. Bartkowi pozwala się głaskać i brzuszek pokazuje nawet na dworzu
  14. nie chcę przechwalić, ale jest malutki przełom w relacji Sonia i smycz;) Sonia już normalnie porusza się, gdy smycz ma przypiętą, podchodzi do jedzenia i na zawołanie Bartka. ale sam widok smyczy nadal ją przeraża. Dziś pierwszy raz puściliśmy ją na dwór ze smyczą i jest ok :) (co prawda nie chciała wrocić do domu na smyczy, Bartek odpiął i wróciła) miny nie ma zadowolonej ;)
  15. myślę, że Miś byłby szczęśliwy w czyimś ogródku, niekoniecznie na kanapie. on lubi wykopać sobie dołek i się położyć w wilgotnym piasku. lubi zalegać na trawie i lubi sobie poszczekać na rowery i inne psy za ogrodzeniem.
  16. Miś zrobił się nieco bardziej wyrozumiały dla Mai - pozwala jej zabierać zabawki i nie warczy już na nią. Ładnie się bawią, są zgodni. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8827/m83i.jpg[/IMG] ząbki:loveu: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1686/m84.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4249/m85m.jpg[/IMG]
  17. Miś i Maja [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3294/m80n.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9242/m81.jpg[/IMG] padnięty Miś :) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1130/m82p.jpg[/IMG]
  18. zabawy z Misiem:loveu: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1845/98943321.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1186/37198593.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3990/44524759.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8744/50155891.jpg[/IMG]
  19. Maja z jakiegoś spaceru (teraz jest w parze z niewidomym Jurysiem) [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4348/m140.jpg[/IMG] i z dziś reszta zdjęć [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/671/m138a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5468/m139.jpg[/IMG]
  20. jeśli chodzi o miednicę to jest chyba lepiej, bo Miś z turlania w trawie wstaje już bez pisku. biega nadal na 3 łapach niestety. do tego jest świetnym stróżem;) wzbudza respekt jak się piłuje przy bramie. nabrał już psiej radości życia, zaczął na mnie skubaniec skakać - staram się mu na to nie pozwalać, ale różnie bywa... czesanie już z mniejszymi oporami. lubi czesanie po klatce piersiowej, jak przestaję na chwilę, by zdjąć włosy ze szczotki, obrywam jego łapą:) portki ma niewyczasane jeszcze, ale chyba mam tam wrażliwe, bo mi ucieka strasznie, gdy zaczynam go tam czesać. generalnie czeszemy się od miesiąca niemal codziennie i końca nie widać
  21. zdjęcia śliczne trzymam kciuki za poniedziałek - musi się udać. Idolek to dziarski staruszek (Ewa, mojej Rudzi weci dawali 5% szansy na przeżycie operacji i się udało:) )
  22. Sonia zachowuje się "normalnie". jest obrażona od kilku dni za noszenie smyczy całymi dniami. nie widzę, by podróż wywołała w niej traumę, której się spodziewaliśmy większą traumę jak widać, powoduje smycz niestety
  23. myślę, że dr Garncarz jest takim autorytetem, że można być spokojnym, skoro nie zalecił zabiegu;) (zabieg to wymrażanie tej gulki w 190 stopniach w znieczuleniu ogólnym)
  24. spokojnie, gulka nie podrażnia oka, więc zabieg nie jest potrzebny wg doktora. być może ta gulka nigdy nie urośnie, więc nie ma potrzeby robić teraz badań. nowotwór powieki - to chodzi o ciało obce, a nie, że jest rozumiany powszechnie rak
  25. przepraszam, że dopiero teraz, karma dotarła - kurier poczekał (na następny raz, ja mogę sama odebrać karmę z Kar-ma.pl bo mam ich po drodze do domu)
×
×
  • Create New...