-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
[quote name='alekso']uwielbiam patrzeć na ich wspólne zdjęcia :)[/QUOTE] Poluś rozkręca każda nieśmiałą dziewczynę:) to taki nasz psi terapeuta
-
dziś po południu pojedziemy do weta poza tym, nie jestem pewna, ale chyba Emi zaczęła się cieczka. jest kilka plamek krwi, obejrzalam Emi - nie ma żadnych ran ani skaleczeń...
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Hop! jak Ty ładnie piszesz o Juryśku, teraz i poprzednio. Krótko, zwięźle, ale z czułością. Wielkie dzięki!!! Zdjęcie smutne, może w końcu ktoś zadzwoni -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
no niestety nikt -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misia wichura nie porwała:razz: idę mu zanieść obiad (puszeczka od cioci Tora&Faro:loveu:) -
kurcze, tylko czym? nic takiego nie mam w domu, a u nas mega burza, wichura. przed chwilą altana sąsiada wylądowała na naszych samochodach. drzwi wyrwał wiatr, moje psy w burze pouciekały. na szczęscie już sytacja opanowana, ale nie mam jak pojechać teraz do apteki.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja zaprezentowała wszystkie swoje patyki oraz zabawki:evil_lol: ale państwu to się podobalo -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ja trzymam:) państwo bardzo ciepli, dużo mówili o swoim psie, pokazywali mi zdjęcia. zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. [COLOR=Silver]i mogę do nich dzwonić pytać co u Mai i mogę pojechać w odwiedziny (oczywiście za jakiś czas):razz:[/COLOR] -
apetyt dopisuje, Emi puszcza śmierdzące bąki, ale gdy ją wypuszczam kupy nie robi, bo zamiast tego cieszy się do mnie. zostawiłam ją na chwilę samą w ogródku. uczę ją czystości, chwalę za siusiu i wypuszczam dosłownie co chwila, by nie zdązyła zrobić w domu. Emi od wczoraj się drapie po brzuchu. ta skóra tam jest przez cały czas fatalna. nie wiem może zaczynają się goić pogryzienia po pchłach. drapie się tylko po brzuszku. w piątek pojadę z nią do weta, chcę ją zważyć, pokazać czy ciut lepiej wygląda i wziąć aniprazol i coś na kleszcze. jutro będę z innym psem u weta, to jeszcze podpytam o to drapanie.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
i jeszcze 2 fotki [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7277/mi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6405/mi2o.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gdzie jest filmik z Misiem? :eviltong:[/QUOTE] aaaaaaa, zapomniałam:oops: ale już się poprawiam:p [video=youtube;TPdunsCAOVs]http://www.youtube.com/watch?v=TPdunsCAOVs[/video] -
[quote name='AGA35']wygląda super!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] bo to jest bardzo zgrana para:) niestety trochę rozrabiali - nadgryzione poslanko zabralam, miski wymieniłam na metalowe:)
-
Randa, poza Tobą, Evelin i mną nikt nawet tu nie zagląda. Nie wiem czemu Polutek ma takiego pecha:(
-
Sonia znowu nie lubi aparatu. cięzko jej zrobić fajne zdjęcia. Za to Bartek nauczył ją siadania:) tak jak nasze psy, by dostać ciasteczko, czy patyczek, czy swoją miskę musi usiąść. długo to trwalo, ale teraz Sonia siada. postaram się to nagrać, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. buziaki Sonia-Bartek są na porządku dziennym. Sonia na słowa "Daj buziaczka" podchodzi do pochylonego Bartka i liże go po twarzy...
-
pycholek (tfu tfu) nie zrobił dziś ani jednej kupy w domu. na dworzu zrobiła jedną rzadkawą. więc jest postęp. malutki, ale jest.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bubelka nie ma swojego wątku. Fakt, że jest nieurodziwa, ale charakter ma fajny. Szkoda tylko, że tego nie widać na fotkach:( Wczoraj Bubelka nie dawala żyć Gosi i Przemkowi tak się przymilała. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ona jest niemożliwa, zawsze to atut, pies umie się sobą zająć. A sznurek taki długi przyszedł?[/QUOTE] tak, sznurek jest, ale zostawiłam go dla Emi, bo w ogródku mamy do zabawy taki mega wielki, który kupiłam z myślą o Misiu, ale on tylko piłeczkę lubi. on nigdy wcześniej nie chciał bawić się zabawkami, a teraz sam się nakręca piłeczką, podskakuje jak konik, turla się z piłką w zębach:loveu:. mam filmik. wgram wieczorem [quote name='Tora&Faro']To dosyć blisko...super:) ...jakąś piłeczkę jej zostaw, niech pokaże Pani jak pięknie aportuje:loveu:, bo jak nie to i tak pewnie znajdzie sobie patola w rozmiarze XXL i jeszcze się Pani wystraszy;) PS wysłałam Ci fotki Bubelki:)[/QUOTE] dzięki za fotki:loveu: [SIZE=1][COLOR=Silver]a tak w ogóle pójdzie Maja, pójdzie Miś i ja zostanę całkiem sama:-(:razz:[/COLOR][/SIZE][COLOR=Silver] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Silver]to moje dwa ukochane psiaki[/COLOR][/SIZE] -
Coraz częsciej zgadzam się z Bartkiem, że Dziułek to wieczny dzieciak, że jest trochę nie-ten-tego;) Bawił się piłką u nas w domu i potem tę piłeczkę zabrał i się nią bawił w ogrodku, a potem w zamknięty w kojcu. nagle zaczął strasznie wyć, Bartek poleciał go wypuścić (czasem tak wyje jak mu się kupę chce - pomyśleliśmy, że tak zajął się piłką, że zapomniał się załatwić). Wypuszczony Kaluchny próbował wejść pod swój kojec, gdy Bartek tam zajrzał, okazało się piłeczka wpadła pod podłogę i dlatego Dziułek płakał :) moja zwariowana Dziadziuła
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']A Pani jest z Wa-wy? byłoby super gdyby Maja została gdzieś w zasięgu ręki....[/QUOTE] z Serocka;) muszę chyba pochować wszystkie zabawki, by Maję nie rozpraszały przy wizycie... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5319/mm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7663/18506006.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/696/mm1sd.jpg[/IMG] (Bubka uwielbia Misia, jak tylko dosięga, liże go po pyszczku i chce się bawić - niestety to nie jest size Misia;) ) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Pani Dzwoniła. Jutro jesteśmy umówione na 12 [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9789/95937881.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5159/89076739.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2130/94566417.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
super, trzymam kciuki zaraz będą fotki Mai z nowym prezentem, który przypadł do gustu również Bubce. Maja pierdoła bała się zabrać piłeczkę Bubie. Misiowi się nie boi... -
Poluś z Bunią [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3709/98789804.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6349/pb1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4793/pb2o.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2618/19070477.jpg[/IMG]