Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='alekso']uwielbiam patrzeć na ich wspólne zdjęcia :)[/QUOTE] Poluś rozkręca każda nieśmiałą dziewczynę:) to taki nasz psi terapeuta
  2. dziś po południu pojedziemy do weta poza tym, nie jestem pewna, ale chyba Emi zaczęła się cieczka. jest kilka plamek krwi, obejrzalam Emi - nie ma żadnych ran ani skaleczeń...
  3. Hop! jak Ty ładnie piszesz o Juryśku, teraz i poprzednio. Krótko, zwięźle, ale z czułością. Wielkie dzięki!!! Zdjęcie smutne, może w końcu ktoś zadzwoni
  4. Misia wichura nie porwała:razz: idę mu zanieść obiad (puszeczka od cioci Tora&Faro:loveu:)
  5. kurcze, tylko czym? nic takiego nie mam w domu, a u nas mega burza, wichura. przed chwilą altana sąsiada wylądowała na naszych samochodach. drzwi wyrwał wiatr, moje psy w burze pouciekały. na szczęscie już sytacja opanowana, ale nie mam jak pojechać teraz do apteki.
  6. Maja zaprezentowała wszystkie swoje patyki oraz zabawki:evil_lol: ale państwu to się podobalo
  7. ja trzymam:) państwo bardzo ciepli, dużo mówili o swoim psie, pokazywali mi zdjęcia. zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. [COLOR=Silver]i mogę do nich dzwonić pytać co u Mai i mogę pojechać w odwiedziny (oczywiście za jakiś czas):razz:[/COLOR]
  8. apetyt dopisuje, Emi puszcza śmierdzące bąki, ale gdy ją wypuszczam kupy nie robi, bo zamiast tego cieszy się do mnie. zostawiłam ją na chwilę samą w ogródku. uczę ją czystości, chwalę za siusiu i wypuszczam dosłownie co chwila, by nie zdązyła zrobić w domu. Emi od wczoraj się drapie po brzuchu. ta skóra tam jest przez cały czas fatalna. nie wiem może zaczynają się goić pogryzienia po pchłach. drapie się tylko po brzuszku. w piątek pojadę z nią do weta, chcę ją zważyć, pokazać czy ciut lepiej wygląda i wziąć aniprazol i coś na kleszcze. jutro będę z innym psem u weta, to jeszcze podpytam o to drapanie.
  9. i jeszcze 2 fotki [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7277/mi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6405/mi2o.jpg[/IMG]
  10. [quote name='mysza 1']Gdzie jest filmik z Misiem? :eviltong:[/QUOTE] aaaaaaa, zapomniałam:oops: ale już się poprawiam:p [video=youtube;TPdunsCAOVs]http://www.youtube.com/watch?v=TPdunsCAOVs[/video]
  11. [quote name='AGA35']wygląda super!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] bo to jest bardzo zgrana para:) niestety trochę rozrabiali - nadgryzione poslanko zabralam, miski wymieniłam na metalowe:)
  12. Bartek pieszczotliwie nazywa go kołkiem:) jest w tym trochę racji, ale mi to nie przeszkadza - ma to swoje dobre strony, bo Dziuła jest zawsze uśmiechnięty. za piszczące zabawki da się pokroić. szkoda tylko, że je zakopuje i ciągle mu giną
  13. Randa, poza Tobą, Evelin i mną nikt nawet tu nie zagląda. Nie wiem czemu Polutek ma takiego pecha:(
  14. Sonia znowu nie lubi aparatu. cięzko jej zrobić fajne zdjęcia. Za to Bartek nauczył ją siadania:) tak jak nasze psy, by dostać ciasteczko, czy patyczek, czy swoją miskę musi usiąść. długo to trwalo, ale teraz Sonia siada. postaram się to nagrać, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. buziaki Sonia-Bartek są na porządku dziennym. Sonia na słowa "Daj buziaczka" podchodzi do pochylonego Bartka i liże go po twarzy...
  15. pycholek (tfu tfu) nie zrobił dziś ani jednej kupy w domu. na dworzu zrobiła jedną rzadkawą. więc jest postęp. malutki, ale jest.
  16. Bubelka nie ma swojego wątku. Fakt, że jest nieurodziwa, ale charakter ma fajny. Szkoda tylko, że tego nie widać na fotkach:( Wczoraj Bubelka nie dawala żyć Gosi i Przemkowi tak się przymilała.
  17. [quote name='mysza 1']Ona jest niemożliwa, zawsze to atut, pies umie się sobą zająć. A sznurek taki długi przyszedł?[/QUOTE] tak, sznurek jest, ale zostawiłam go dla Emi, bo w ogródku mamy do zabawy taki mega wielki, który kupiłam z myślą o Misiu, ale on tylko piłeczkę lubi. on nigdy wcześniej nie chciał bawić się zabawkami, a teraz sam się nakręca piłeczką, podskakuje jak konik, turla się z piłką w zębach:loveu:. mam filmik. wgram wieczorem [quote name='Tora&Faro']To dosyć blisko...super:) ...jakąś piłeczkę jej zostaw, niech pokaże Pani jak pięknie aportuje:loveu:, bo jak nie to i tak pewnie znajdzie sobie patola w rozmiarze XXL i jeszcze się Pani wystraszy;) PS wysłałam Ci fotki Bubelki:)[/QUOTE] dzięki za fotki:loveu: [SIZE=1][COLOR=Silver]a tak w ogóle pójdzie Maja, pójdzie Miś i ja zostanę całkiem sama:-(:razz:[/COLOR][/SIZE][COLOR=Silver] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Silver]to moje dwa ukochane psiaki[/COLOR][/SIZE]
  18. Coraz częsciej zgadzam się z Bartkiem, że Dziułek to wieczny dzieciak, że jest trochę nie-ten-tego;) Bawił się piłką u nas w domu i potem tę piłeczkę zabrał i się nią bawił w ogrodku, a potem w zamknięty w kojcu. nagle zaczął strasznie wyć, Bartek poleciał go wypuścić (czasem tak wyje jak mu się kupę chce - pomyśleliśmy, że tak zajął się piłką, że zapomniał się załatwić). Wypuszczony Kaluchny próbował wejść pod swój kojec, gdy Bartek tam zajrzał, okazało się piłeczka wpadła pod podłogę i dlatego Dziułek płakał :) moja zwariowana Dziadziuła
  19. [quote name='Tora&Faro']A Pani jest z Wa-wy? byłoby super gdyby Maja została gdzieś w zasięgu ręki....[/QUOTE] z Serocka;) muszę chyba pochować wszystkie zabawki, by Maję nie rozpraszały przy wizycie...
  20. [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5319/mm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7663/18506006.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/696/mm1sd.jpg[/IMG] (Bubka uwielbia Misia, jak tylko dosięga, liże go po pyszczku i chce się bawić - niestety to nie jest size Misia;) )
  21. Pani Dzwoniła. Jutro jesteśmy umówione na 12 [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9789/95937881.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5159/89076739.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2130/94566417.jpg[/IMG]
  22. super, trzymam kciuki zaraz będą fotki Mai z nowym prezentem, który przypadł do gustu również Bubce. Maja pierdoła bała się zabrać piłeczkę Bubie. Misiowi się nie boi...
  23. Poluś z Bunią [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3709/98789804.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6349/pb1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4793/pb2o.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2618/19070477.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...