-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Do dr Garncarza pojedziemy 15.06 (wtorek) na godz. 20.30 niestety, nie będzie możliwości wykonania zabiegu za jednym razem, gdyby był konieczny oczywiście. płacić można przelewem - dostanę fakturę na fundację do zapłaty przelewem. Sonię dla bezpieczeństwa przewieziemy w kontenerze - transporterze (mamy taki sam transporter, w jakim Sonia do nas przyjechała). Tak chyba będzie najlepiej, bo boję się, że Sonia niesiona na rękach z samochodu, spanikuje i będzie chciała np się wyrwać. W transporterze zaniesiemy ją do samego gabinetu. No i tu nieśmiała prośba o pomoc - transporter z Sonią ciężki, Bartek sam nie może tyle dźwigać ze względów zdrowotnych. ja mu wiele nie pomogę. przydałyby się jakieś silne ręce, które pomogą nam przenieść transporter z Sonią do lecznicy i potem z lecznicy do samochodu. Irenko, a jak mam rozliczyć paliwo? musimy pojechać samochodem Bartka, do niego wejdzie transporter. samochód pali 13,5 l benzyny - sporo. do lecznicy od nas pewnie ze 30km, jak nie więcej. czy mam wziąć fakturę na paliwo?
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
super, Izabelin ode mnie rzut beretem:) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Nikt nie zadzwonił? To ja już nie wiem, jak go trzeba ogłaszać... :sad:[/QUOTE] nikt:( a to taki kochane psisko [video=youtube;6yM7gSb5dpA]http://www.youtube.com/watch?v=6yM7gSb5dpA[/video] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek dziś [video=youtube;CLcMZirxujo]http://www.youtube.com/watch?v=CLcMZirxujo[/video] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurylko [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4917/j118.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/66/j119.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2411/j120j.jpg[/IMG] niestety nikt nie dzwoni po Juryśka:( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś wczoraj obszczekiwał intruzów zza płotu. Pierwszy raz, tak zaciekle bronił naszego ogródka;) na szczęście daje łatwo się odwołać. Miś dziś :) Miś nie lubi upałów. Siknie trochę i kładzie się pod naszym domem. [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7941/m67j.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
upał? nie szkodzi ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8652/m133.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/9711/m137.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7743/m135.jpg[/IMG] od jakiegoś czasu uczymy Maję aportowania piłki. gumowe zabawki oddaje bez problemu do aportu (patyka nie odda za żadne skarby). ślicznie wraca z zabawką, siada na komendę i oddaje piłeczkę [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8976/m134w.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6827/m136k.jpg[/IMG] (ta czarna kropeczka z białą obwódką po prawej stronie na górze, to Miś:) ) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jeźdzę 3 razy w roku szkolnym, niestety... ale za to mogę odebrać sobie dni wolne... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
oby tylko kołnierz wytrzymał;) Misiowi szwy zdejmiemy w piątek. 10 dni mija co prawda w sobotę, ale ja jadę z moimi uczniami na weekend i Bartek będzie sam z psiakami -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta'] Siedzimy sobie w niedziele przy stoliku, pijemy herbatę i nagle Marta woła "Misiu, Misiu, zejdź..." Okazało się że maleńki piesio stanął swoją zgrabną łapka na nogę Marty:-) Jedno jest pewne - odczuła to boleśnie:-)[/QUOTE] to nie pierwszy raz;) Miś od wczoraj ma nową zabawę - gania nas i wali kołnierzem w nogi... -
to prawda, pod względem socjalizacji, Sonia już "prawie" jest normalnym psem. nauczyła się "dawać buzi" - co prawda jak ja tak mówię, ucieka. ale jak Bartek ją woła, podchodzi daje się całować i sama też daje buziaki (początki były trudne:) Sonia nie znosiła dawania buziaków, widać było, że jest to dla niej okropne) chodzenie na smyczy to całkowita porażka. Sonia boi się smyczy, by coś od niej uzyskać, smycz trzeba odpiąć, bo inaczej się nie ruszy. maleńkim kroczkiem na przód jest to, że gdy ma smycz, przemieszcza się kiedy sama chce. wcześniej siedziała skulona i obrażona w swoim kąciku. siedziała i nie ruszała się, dopóki nie odpięliśmy smyczy.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ale Maję odwiedzają, zachwycają się, w rozmowie mówią o niej jak o swoim psie, że bedą jej to i tamto gotować, że kupią jej niebieską obróżkę, że przyjada po nią i wielka d-a. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
a może to chodzi o to, że Maja jest wesoła, lgnie do ludzi i nie jest "bidą potrzebującą pomocy, domu na już"? może do jej allegro wkleić zdjęcie ze schronu z łańcuchem, jaka była smutna i chwytająca za serce? Maja umie się sprzedać, każdego kocha, z każdym się bawi, daje buziaki. i nikt jej nie chce. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zadzwoniłam wczoraj do Pani, miałyśmy się umówić na wizytę. Niestety, Państwo nie są zdecydowani, pojawiły się wątpliwości, wyjazd męża, potem ich, potem jeszcze jeden, przeprowadzka, nie wiedzą czy to dobry moment na psa... Mają zadzwonić za kilka dni. Nie ma szczęścia nasza Majeczka zupełnie :([/QUOTE] kurcze, ja tego zupełnie nie rozumiem. to już nie pierwszy raz, ludzie oglądający Maję są nią zachwyceni, a potem nagle nie mają warunków na psa i nie chcą brać Mai, by jej nie unieszczęsliwaić:( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Chodzi na 4, biega raczej na 3 i jak się kokosi na plechach w trawie i wstanie za szybko, piszczy niestety -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misiak jest the best:) za jakiś tydzień skończy się renal Misia. moim zdaniem mniej sika - nie wiem czy to zasługa renala, czy kastracja też wpłynęła. Miś je dużo, ja mu jeszcze tego renala namaczam (bo ma mieć luźne kupy, by go nie bolało) i dodaję makaronu lub ryżu i trochę puszki. moim zdaniem Miś mało przytył. zważę go przy okazji zdjęcia szwów. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
poza ogrodzeniem to my nikogo nie puszczamy luzem:) ja jestem matką nadopiekuńczą;) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Była Ewa Marta - psiaki wykochane i odkarmione:) Ellig, bardzo dziękuję za karmę dla Majeczki i mojej Ciućki. Jeśli się nie pogniewasz, Ciućka podzieli się karmą z Kairem, moim ukochanym tymczasowiczem. -
odwiedzam ja - przepraszam za obsuwę, już przelewam moją deklarację:oops: papierowe plakaty - czemu nie? Rufusek, jak i mój Poluś - nie mają szczęsśia chłopaki, choć niczego im nie brakuje, są w pełni adopcyjni, zdrowi i śliczni. A telefony milczą:shake:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zapomniałam. byłam dziś u weta i zapłaciłam dług Misia 229zl (200zł kastracja, 29zł antybiotyk + kołnierz na wynos) [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2921/rachp.jpg[/IMG]