Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. i z Polutkiem [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3709/98789804.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6349/pb1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4793/pb2o.jpg[/IMG]
  2. u Buni wszystko dobrze:) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4837/57663224.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3338/98183459.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5488/72842208.jpg[/IMG]
  3. poslanko jest grube, myslę, że jak Emi je trochę poużywa to się trochę rozejdzie, bo jest zbite. generalnie Emi się mieści;)
  4. a teraz trochę radosnej Emi:)
  5. Doszlo łóżeczko dla Emi - bardzo dziękuję w imieniu zadowolonej Emi rachunek za łózeczko rachunek za karmę i smakołyki
  6. z karmą Emi, przyjechały prezenty:) to dla Misia wszystko? smakołyki raczej dla niego, boję się dać Mai już jakiegokolwiek śmierdziucha, bo potem cały dzień Maja cierpi. Maja dostanie zabawki (a różowa duża piłeczka będzie Misia na zawsze;) gdziekolwiek by poszedł do adopcji, pójdzie z piłeczką)
  7. przyszła karma dla Emi, dziękuję rachunek wstawię później do rozliczeń
  8. nie dzwonił jeszcze. a co to za pan? [SIZE=1]ja bym wolała Gusię...[/SIZE]
  9. zapomniałam naskarżyć na Misia:loveu: rano się spieszyłam i na śniadanie dostał swoje suche (ale bez wkladki w postaci ryżu, puszki lub mięsa). jak wypuszczałam go przy Gosi, widziałam przewróconą miskę i trochę ziarenek wysypanych. potem jak dostawal swój obiad z wkladką, zauważyłam, że całe śniadanie wsypał pod podłogę w kojcu... taki zrobił się Królewicz:loveu: Gusia, będziesz musiała mu chyba gotować:razz:
  10. Gosia, prześliczne zdjęcia. z takimi fotami, musi znaleźć dom, nie ma innego wyjścia:)
  11. dla mnie to ona wygląda tak samo. jak patrzę na nią codziennie rano, ściska mnie w sercu...
  12. biega na 3, ale coraz częsciej podpiera się tą połamaną
  13. fotki z biegu super:) Miś wygląda na trochę nierozgarniętego;)
  14. Były odwiedziny, Maja szalała ze swoją piłką, ale poprzytulać na chwilę też się dała :)
  15. za to u Misia pusto nie jest:) była dziś u nas Tora&Faro. wyprzytulała Misia (Miś zresztą sam się wyprzytulał ze wszystkimi ;) )
  16. u Emi bez większych zmian. kupa po suchym lepsza, ale jeszcze nie taka jak trzeba. apetyt wilczy. Ewa, dziękuję za puszki i karmę dla Emi.
  17. ja też się przyzwyczaiłam. taki kawał czasu Simbik jest z nami...
  18. [quote name='Randa']Czy Simbi ma być Wielkopolanką???[/QUOTE] czas pokaże;)
  19. [quote name='Randa']Ronja napisz coś więcej![/QUOTE] zadzwoniła pani z Poznania, która szuka przyjaciela w typie onka - dostała kilka ofert onkowych, w tym Simbi. przeczytała wątek i chyba zakochała się w naszej dziewczynce;) długo rozmawiałyśmy i ja zastrzeżeń żadnych nie mam, ale wizyta przedadopcyjna oczywiście się odbędzie. adopcja miała by być dopiero w połowie września, więc na razie trzeba trzymać kciuki, by sterylka poszła dobrze i by Simbi była gotowa do swojego domu na czas:)
  20. szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną w Poznaniu dla Simbika:)
  21. no, ale już bliżej niż dalej;)
  22. a nie da rady puszczać ich zmianowo na podwórku?zmiana miejsca na kolejny tymczas po takim długim czasie - biedny Rufusek:( ja też mam psa tymczasowicza, który nie toleruje innych samców. po prostu nie dopuszczam ich do siebie. jest to może upierdliwe, ale wykonalne. co więcej, jak puszczam Misia, Morek musi iść do klatki, bo inaczej rzuca się na okna balkonowe i wzbudza agresję w pozostałych moich psach - przez takie jego wyskoki, moje suczki się 2 razy pogryzly dosyć poważnie (zanim trafił do nas Morek, moje suki były razem 3 lata i nigdy się nie gryzły). życie z Morkiem nie jest usłane różami (kto u nas byl, wie), ale nigdy nie oddałabym go w inne miejsce.
  23. uszy super. cieszę się, że Rych ma już swoją kanapę:)
  24. [quote name='Tora&Faro']taka mała rzecz a cieszy:evil_lol: ale faktycznie....to dobry znak:)[/QUOTE] wcale nie taka mała;)
×
×
  • Create New...