-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
i z Polutkiem [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3709/98789804.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6349/pb1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4793/pb2o.jpg[/IMG]
-
u Buni wszystko dobrze:) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4837/57663224.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3338/98183459.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5488/72842208.jpg[/IMG]
-
poslanko jest grube, myslę, że jak Emi je trochę poużywa to się trochę rozejdzie, bo jest zbite. generalnie Emi się mieści;)
-
a teraz trochę radosnej Emi:)
-
Doszlo łóżeczko dla Emi - bardzo dziękuję w imieniu zadowolonej Emi rachunek za łózeczko rachunek za karmę i smakołyki
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
z karmą Emi, przyjechały prezenty:) to dla Misia wszystko? smakołyki raczej dla niego, boję się dać Mai już jakiegokolwiek śmierdziucha, bo potem cały dzień Maja cierpi. Maja dostanie zabawki (a różowa duża piłeczka będzie Misia na zawsze;) gdziekolwiek by poszedł do adopcji, pójdzie z piłeczką) -
przyszła karma dla Emi, dziękuję rachunek wstawię później do rozliczeń
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie dzwonił jeszcze. a co to za pan? [SIZE=1]ja bym wolała Gusię...[/SIZE] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zapomniałam naskarżyć na Misia:loveu: rano się spieszyłam i na śniadanie dostał swoje suche (ale bez wkladki w postaci ryżu, puszki lub mięsa). jak wypuszczałam go przy Gosi, widziałam przewróconą miskę i trochę ziarenek wysypanych. potem jak dostawal swój obiad z wkladką, zauważyłam, że całe śniadanie wsypał pod podłogę w kojcu... taki zrobił się Królewicz:loveu: Gusia, będziesz musiała mu chyba gotować:razz: -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gosia, prześliczne zdjęcia. z takimi fotami, musi znaleźć dom, nie ma innego wyjścia:) -
dla mnie to ona wygląda tak samo. jak patrzę na nią codziennie rano, ściska mnie w sercu...
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
biega na 3, ale coraz częsciej podpiera się tą połamaną -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fotki z biegu super:) Miś wygląda na trochę nierozgarniętego;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Były odwiedziny, Maja szalała ze swoją piłką, ale poprzytulać na chwilę też się dała :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
za to u Misia pusto nie jest:) była dziś u nas Tora&Faro. wyprzytulała Misia (Miś zresztą sam się wyprzytulał ze wszystkimi ;) ) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
ronja replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa, dziękuję za puszki dla Emi. -
u Emi bez większych zmian. kupa po suchym lepsza, ale jeszcze nie taka jak trzeba. apetyt wilczy. Ewa, dziękuję za puszki i karmę dla Emi.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja też się przyzwyczaiłam. taki kawał czasu Simbik jest z nami... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Czy Simbi ma być Wielkopolanką???[/QUOTE] czas pokaże;) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Ronja napisz coś więcej![/QUOTE] zadzwoniła pani z Poznania, która szuka przyjaciela w typie onka - dostała kilka ofert onkowych, w tym Simbi. przeczytała wątek i chyba zakochała się w naszej dziewczynce;) długo rozmawiałyśmy i ja zastrzeżeń żadnych nie mam, ale wizyta przedadopcyjna oczywiście się odbędzie. adopcja miała by być dopiero w połowie września, więc na razie trzeba trzymać kciuki, by sterylka poszła dobrze i by Simbi była gotowa do swojego domu na czas:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną w Poznaniu dla Simbika:) -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ronja replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
no, ale już bliżej niż dalej;) -
a nie da rady puszczać ich zmianowo na podwórku?zmiana miejsca na kolejny tymczas po takim długim czasie - biedny Rufusek:( ja też mam psa tymczasowicza, który nie toleruje innych samców. po prostu nie dopuszczam ich do siebie. jest to może upierdliwe, ale wykonalne. co więcej, jak puszczam Misia, Morek musi iść do klatki, bo inaczej rzuca się na okna balkonowe i wzbudza agresję w pozostałych moich psach - przez takie jego wyskoki, moje suczki się 2 razy pogryzly dosyć poważnie (zanim trafił do nas Morek, moje suki były razem 3 lata i nigdy się nie gryzły). życie z Morkiem nie jest usłane różami (kto u nas byl, wie), ale nigdy nie oddałabym go w inne miejsce.
-
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ronja replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
uszy super. cieszę się, że Rych ma już swoją kanapę:) -
[quote name='Tora&Faro']taka mała rzecz a cieszy:evil_lol: ale faktycznie....to dobry znak:)[/QUOTE] wcale nie taka mała;)