Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [COLOR=White]................................[/COLOR] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/628/37211686.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1720/36197011.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2503/78768601.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Tora&Faro']Ile lat może mieć Miś?[/QUOTE] na tyle, na ile się czuje;) czyli z 9 miesięcy:) [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4180/10901840.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6774/16609367.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9172/82052096.jpg[/IMG]
  3. jadąc do W-wy wstąpię do weta, zapytam o te witaminy i kupię u weta. jak u nich nie będzie, to kupię w zoologu. będę na bemowie tylko. krem i naszyjnik mogą poczekać do Waszej następnej wizyty:) na razie Emi dostaje Can-vit i rybę suszoną. ugotuję jej dziś też siemię lniane.
  4. Ewa, jak już będziesz miała siłę i tu zajrzysz, to zobacz, jaki Dziułek zrobił się rozkoszniak. on dziś rano spał ze mną, opierał boczek o moją rękę. Dziułek też jest trochę Twój... potem już szalał z zabawkami. i wcale nie chciał od nas wyjść:)
  5. [quote name='gusia0106'] Rozumiem, że kupa w boksie....? si ;) byłam w sklepie 2 wsie dalej, ale wołowiny nie było. kupiłam jej 2 ćwiartki z kurczaka, pół kilo żołądków i pół kilo serc i 2 kg ryżu. Będę w Warszawie w piątek, to zrobię porządne zakupy dla Emi.
  6. Emi zrobiła w nocy wielką kupę, kolor już ok, ale nadal leje się z niej rzadkie. Apetyt ma, zaraz jadę po zakupy dla niej
  7. ja sobie właśnie myślalam o tym, że zastanawiam się nad kolorem łózeczka, a Ewa tak cierpi...
  8. [quote name='mysza 1']To kupuję 90x65. Jaki kolor sobie zyczysz? Wybieraj ;) pomarańczowy:) seledynowy też ładny
  9. Mysza, to posłanko w biedronki to klasyczna kołdra zlożona na cztery - wyszła z tego wielkość poduszki, a Emi i tak zajmuje tylko kawałeczek
  10. Ewa, walczyłaś o niego wszystkimi swoimi siłami. Przytulam Cię mocno. Panią Eulalię również. Nic mądrego nie potrafię napisać. Jestem z Tobą
  11. Emi reaguje na komendy - robi siad i idzie na legowisko:crazyeye:
  12. [quote name='mysza 1']I będzie puchata jak Misio:loveu:[/QUOTE] tylko kiedy?????
  13. Mysza już dobre nowiny przekazała:) prosiłam o wysłanie mi wyników na maila. na razie nie ma. Emi ma tylko zaniżone erytrocyty, reszta ok. wątroba, nerki w normie. będę jej gotować i dawać witaminy i suszoną rybę, która ładnie odbuduje jej sierść.
  14. dzwoniłam do lecznicy, wyniki będą za 3 godziny, bo krew "się robi". Mysza zapomniałam Ci powiedzieć przez tel - prób tarczycowych nie bedzie, bo one same tego nie robią. na tarczycę trzeba wysłać do laboratorium drugą probkę. na razie zobaczmy co wyjdzie z podstawowych badań. Emi szczeka w domu;) nie podoba jej się chyba
  15. [quote name='ilon_n']UUU, to spora kobietka. Myślałam o jednym domku dla Niej, ale tam szukają delikatnej, małej suni - zadzwonię jednakże, nie zaszkodzi. Dzięki Ronja za skopiowanie fotek. Niestety nie mam możliwości przetrawić cały wątek a wdepnęłam tu dopiero wczoraj wieczorem. To dla pewności zapytam jeszcze w biegu o sterylkę? - rozumiem, że jest już po, bo gdzieś w pierwszym poście widziałam opłatę za ubranko po sterylce .. warto by było wyodrębnić gdzieś w pierwszym wszystkie zabiegi jakie Bunia ma zaliczone. resztę już sobie powoli doczytam ..[/QUOTE] Bunia jest delikatna i wrażliwa:) może by się nadawala;) jeżeli potrzebujesz jej najładniejsze zdjęcia, podaj maila, wyślę Ci, bo mam bardzo dużo jej zdjęć. jest przyjacielska do psów, suk i kotów. akceptuje każdego czlowieka, ale niepewna jest w stosunku do mężczyzn. początkowo posikiwała na widok mojego męża. od kiedy mieszka z Polusiem, zrobiła się odważniejsza.
  16. Emi ma się dobrze (o ile dobrze można się mieć w takim stanie) rano ją odrobaczyłam, po 2 godzinach zjadła i teraz siejemy trawę przed domem;) Emi rzuca się na jedzenie. Miskę z jedzeniem postawiłam na stole w ogrodzie, by trochę przestygło, Emi wskoczyła na stół i zaczęła jeść łapczywie:shake: je też dużo trawy. kupę znalazłam w trawie (tylko ona mogła taką zrobić) - konsystencja nadal lejąca, ale kolor już bardziej w brąz wchodzący niż w biały. od wczoraj do kurczaka dodaję jej puszkę intestinala - je.
  17. [quote name='ilon_n'] a dopytam dokładniej: jakiego rozmiaru jest Bunia? słowo "średnia" to mało obrazuje .. może jakaś fotka z człowiekiem obok się znajdzie??[/QUOTE] fotki są na wątku - kopiuję [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5640/b12b.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/416/b14na.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/87/b24ri.jpg[/IMG]
  18. Jurysiek korzysta z ładnej pogody;) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3319/j125.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7563/j126.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8475/j127.jpg[/IMG]
  19. [quote name='mysza 1']Ja chyba Misia Gusi wyadoptuję tylko ciii, nic Jej nie mówmy na razie :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] dobra:jumpie:
  20. podejrzana ta cieczka Simonki. już jakby się skończyła... być może zaczęła się wcześniej niż my zauważyliśmy. rozmawialiśmy z wetem, od końca cieczki trzeba odczekać ok 4 tygodnie. cieczka trwa też 4 tygodnie, a u naszej Simonki wg naszych obliczeń wyszlo, że 2 tygodnie. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4839/s98p.jpg[/IMG] jakaś taka gruba się zrobiła. już zaczęłam się bać, że jakimś cudem zaszła w ciążę, ale to nie możliwie, bo miała kontakt jedynie z kastratami. fakt, żeostatnio trochę więcej je, dojada po Jurysiu, który zostawia suchą karmę. Ale żeby aż tak się upaść???? [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6083/s99t.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8778/s100.jpg[/IMG]
  21. Jak chyba każdego, widok Emi poraża... Za to Gusi podobał się bardzo Miś, został wycalowany i wyprzytulany;) Maja nie miała czasu się przytulić, bo latała z piłką i piszczała nią niemiłosiernie
  22. Dziś za to Miś sobie odbił przy Gusi;) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5830/m90t.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...