-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
samopoczucie bez zmian, cieszy się do człowieka. śpi w domu, w ogródku węszy za jedzeniem i też kładzie się w cieniu jak pozałatwia swoje sprawy;) . gdy do niej zaglądam po cichutku, zawsze leży na biedronkach. jak mnie zobaczy podchodzi do drzwiczek i na nie skacze. kontaktowa jest. dla mnie najważniejsze, że kupa zaczyna być kupą:multi:
-
kupa lepsza, zdecydowanie (choć do ideału jeszcze daleko) - szkoda tylko, że znowu w domu...
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
fot nie bylo:evil_lol: i raczej na takie rozbierane fotki nie liczcie;) -
Byłam dziś u weta. W związku z tymi wodnistymi kupami Emi miała pól dnia głodówki. Jest na suchym. I tak ma być, póki kupy się nie unormują. Jeżeli w ciągu 3 dni kupy nie polepszą się, trzeba będzie podawać antybiotyk. Te kupy mogą być wynikiem zarobalenia lub skrajengo wygłodzenia. Jelita po prostu nie pracują, wszystko przez nią przelatuje. Dziś po suchym w domu czysto, ale po doświadczeniach wczorajszego dnia, po jedzeniu wychodzi na długo.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Rudasków u nas pod dostatek:) nawet kocia jest ruda -
nasi weci powiedzieli, że ona musiała dużo razy rodzić, stąd te sutki takie. skóra na brzuchu paskudna. taka chropowata, że aż nieprzyjemna w dotyku. Emi przez te suche kości ma też wiele odgniotek i przełysień Mysza, Emi zjadła namoczoną suchą karmę.
-
kończy się karma Buni, zostało już bardzo niewiele
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wczoraj byliśmy u weta z naszym Karmelczakiem, ale rozmawialiśmy o Simbiku. wetka nas uspokoiła, że cieczka może trwać 3 tygodnie, a my może nie zauważyliśmy wcześniej, że dostała. odczekać teraz trzeba 3-4 tygodnie. więc pod koniec lipca Simonkę ciachamy i niech idzie dziewczynka na swoje. dziś była niemożliwa:razz: przeszkadzała mi w opalaniu, lizała mnie po twarzy, waliła lapą i uciekała robiąc kółka jak w psiej głupawce przystało:evil_lol: będzie mi brakowało kochanej Simonki -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś mnie dziś gnębił:evil_lol: pierwszy raz dziś opalałam się na karimacie i Juryś (Simona również) zdziwił się, że jestem tak nisko. pchał sie na mnie, spychał mnie. jak się nie dawałam zepchnąc, to uwalał się na mnie. normalnie zwariował. zamiast iść do cienia, jak inne psy, opalał się ze mną:razz:. -
z dobrych rzeczy, skóra Emi już tak nie śmierdzi. wyczesuję ją codziennie i przy pyszczku robi się miękka (tu gdzie jest jasne futerko).
-
[quote name='mysza 1']Bidulka, kurde, martwi mnie ta kupa. A dużo ich robi w ciągu dnia czy już normalnie?[/QUOTE] dziś robi ich mega dużo:-( wcześniej były ze 2 w ciągu dnia, ale za to ogromne. te są nieduże, ale ja już dziś 4 sprzątałam. po każdym posiłku, nie zdążę nawet jej wypuścić i już jest wstrętna wodnista śmierdząca kupa. od jutra wprowadzamy suche, mam nadzieję "zagęścić" trochę kupę. mięso będzie jadła raz dziennie.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Jasne...zawsze:):):) Jak się Gusia w weekend nie wybierze to chętnie podjadę:)[/QUOTE] to super:) ja mam jakieś torebki i nowe filiżanki w takim pudle jak na kapelusze -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gosia, tylko jak Ci je dac? ja teraz sporadycznie w W-wie. może masz ochotę odwiedzić Mają, Misia i Emi? -
siemię lniane dodaję do jedzenia, ale moja wetka odradzała na razie
-
u Emi bez zmian niestety kupa wodnista mnie rozczula widok jak ona je - sama do siebie merda wtedy ogonem przez cały czas jedzenia
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja mam rzeczy na bazarki - nie dałam Ci wszystkiego -
ja zrobiłam swój przelew, mam nadzieję, że doszło, bo mi się parę razy strona wieszała
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Śliczna jest ta psina z puszystym ogonkiem.[/QUOTE] ta psina to Poluś, od października u mnie. nikt po niego nie dzwoni, a jest super do innych psów, suk, kotów, ludzi dużych i małych :( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś w upały chowa się w cieniu naszego domu, albo idzie do swojego kojca, bo tam ma cień i osłonięte. w taki upał wszystkie psiaki śnięte (oprócz Mai, bo ta to ma niespożytą energię), ja też śnięta, bo pilnuję wszystkich siedząc na ławce -
Byłam dziś u weta ze swoimi psami i odebrałam wyniki krwi, bo jakoś mail od mojej wetki zaginął w drodze Kupiłam jej witaminy - Falwitol, ma brać po 3 tabletki dziennie. Za 3 tygodnie mam ją ponownie odrobaczyć. Karmić raczej mięsem, dużo mięsa, mniej wypełniacza (może być kurczak, może być wołowina). Może też być suche, ale dobre, kaloryczne (intestinal może być), ale nie mieszać, póki kupy się nie ustabilizują. flawitol 24zł Co do skóry i całej reszty na razie odpuszczamy - Emi musi nabrać ciała - przy takim wychudzeniu i tak nic z nią robić nie można, bo jest za słaba. Pojadę z nią do weta pokazać się za te 3 tygodnie (o ile nie będzie potrzeby wcześniej).
-
[quote name='Buster']Zaglądamy do Królewny w południe. Jak samopoczucie sunieczki?[/QUOTE] Samopoczucie bez zmian. Emi dużo śpi. Wychodzi na krótko, kilka razy dziennie. Jest straszny upał, nie chcę jej przegrzać, a w domu jest przyjemny chłód. Emi boi się podniesionego głosu. Dziś znowu chciała wejść na stół, klasnęłam i krzyknęłam nie wolno, aż bidulka się położyła - tak się rozpłaszczyła:-(
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ładne allegro, aż mi się płakać zachciało, bo zapomniałam jaki Miś byl biedny kiedyś. -
Były sobie kociaki trzy ..rudy, rudobiały i tricolor
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
kociaki super, szczególnie biało-rudy -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
padł wentylator w moim laptopie. jutro postaram się go jakoś uruchomić, bo w nim mam Misia i Mai rozliczenia -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja, Miś i jedna różowa piłka;) [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1720/36197011.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2503/78768601.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8370/ma1q.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/3711/ma2m.jpg[/IMG]