Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. chcialabym zobaczyć jak Maja lata z patykiem w wodzie:) odwiedzę ją na pewno, ale za jakiś czas. teraz szykuję się do odwiedzin mojego Słodyczka Bzdyczka, wielkiej miłości, którego oddalam pól roku temu
  2. o Dziadziułku zwanym Dżi Aj Dżołkiem;)
  3. eeeee, Gusia, sama wiesz jakie to są piosenki, pokroju Didi z noskiem - nie ma się czym chwalic:)
  4. Mysza, Ciebie chyba nie muszę zapraszać;) jesteś permanentnie zaproszona:) zważę Emi we wtorek u weta. nadal karmimy ją 4-5 razy dziennie, porcje są spore, ponad pół kubeczka.
  5. musi być gruba igła, przy cienkiej nie chce lecieć antybiotyk. ostatnio nam się zapychała cienka. zapraszamy:) Pan Wisienko i Emi się ucieszą
  6. Misio leży w cieniu naszego domu na wilgotnej ziemi - tam, gdzie Bartek ciągle podlewa, bo ma wyrosnąć trawa
  7. podskórne. niebolesne. robimy jeszcze Bubie i ona nie płacze, więc nie ma opcji, że źle robimy
  8. wiem:) Emi nie lubi zastrzyków od wczoraj, płacze przy kłuciu. chyba zamienię na tabletki, bo mi jej szkoda bardzo
  9. przeziębiłaś się??? ja mam okropną alergię, leki nic nie dają. pomaga mi tylko wyjazd do Warszawy;)
  10. Misieńko Wisienkowy czyli Pan Wisienko;) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/641/mi3u.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1858/mi4z.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1465/mi5oj.jpg[/IMG]
  11. Gosia, ja mam dla Ciebie karton różności - łyżeczki srebrzone (ślubne) i inne tego typu rupiecie dla Emi lub Trymera lub innego psa
  12. w wydatkach jest jeszcze flawitol za 24zł
  13. zestarzał się i złagodniał. na nas już dawno się nie szczerzył;) zresztą znamy go już na tyle, że wiemy kiedy lepiej odpuścić... jak przychodzą goście, zamykamy go w transporterze, tylko w taki sposób może być z nami, a goście nie zostaną potraktowani jego 4 ząbkami
  14. [quote name='mysza 1']Nie załamuj mnie, kurczę, to jest straszne...[/QUOTE] no jest straszne, bo całe pranie szlag trafił
  15. są jakieś Majeczkowe wieści?
  16. Mysza, ona ma zabawki, w tym maskotki. na razie zupelnie się nie interesuje. kong xl mam od kago (był kupiony dla Tosi). myślę, że na razie Emi ma to co potrzeba:) ma swoje wlasne mięciutkie poslanko i dobre jedzenie - na ten czas to dla niej najważniejsze rzeczy:)
  17. to jak ciocie zaglądają, to pod wieczór porobię fotki Misieńkowi, który został przechrzczony na Pana Wisienkę;) (moje psy i te, z którymi jestem związana emocjonalnie zwykle mają po kilka imion i piosenki)
  18. Misia dziś nikt nie odwiedził:(
  19. [quote name='Randa']ja nie wiedziałam, że Simona nawet kotów nie rusza[/QUOTE] kotów, to nie wiem - nie rusza naszej Dakoci, bo Dakocia rządzi;)
  20. w takie upały psy wychodzą na krótko - nie da się wytrzymać. odbijamy sobie wieczorem:) Emi zrobiła się przylepką, nawet zdjęć jej dziś nie mogłam zrobić, bo jak tylko ją zawołałam, by spojrzała na mnie, już leciała się przytulić. bardzo lubi też, gdy leży na swoim łóżeczku, ja trzymam rękę pod jej głową i ją głaszczę - gdy przestaję paca mnie łapą. zrobiłam jej dziś wielką przyjemność. ponieważ kupy są wzorcowe, postanowiłam zapakować do konga trochę puszki (takiej specjalnej na niestrawności od Ewy Marty). Emi ciumkała jak szalona, aż w drugim pokoju było słychać jej mlaskanie. Jak wróciłyśmy z koszenia trawy, kong był w łóżeczku, chciałam poprawić ręcznik i poduchę (Emi notorycznie wywala poduchę i ręcznik z łóżeczka) i odlożyłam kong - Emi podleciała, chwyciła kong i wpakowała się na swoje łóżeczko.
  21. [quote name='mysza 1'] Lubi także siusiać na schnące pranie :mad: w związku z tym po ustaniu upałów jego jajka staną się wspomnieniem.[/QUOTE] nie wiem czy to zadziała ;) , bo nasz tymczasowy kastrat Poluś również ma taki zwyczaj:cool1:
  22. Jurysiek tak się dziś cieszył, bo miałam ciastka (chcialam Simonkę trochę poszkolić), że mi na plecach wyrysował śliczne ślady swoich pazurków ;) [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2320/48303580.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4532/14252748.jpg[/IMG]
  23. bylam dziś u weta i chciałam umówić sterylkę Simony. nasz pan doktor jedzie na wakacje 23 lipca, wraca 7 sierpnia. sterylka będzie dopiero po 7 sierpnia [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/245/37685108.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5571/66129681.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7355/36902251.jpg[/IMG]
  24. Simonka w pełnej krasie z naszą Dakocią [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3257/28379201.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4575/36860357.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5581/60779653.jpg[/IMG]
  25. Faalka, co u Was słychac? Jak wakacje z Krecikiem?:)
×
×
  • Create New...