-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']jakby coś knuł :)[/QUOTE] [quote name='LadyBell']w takim razie mocno trzymamy kciuki!! :) w metrze była ta fotka: [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/6143x151571x800m800.jpg[/IMG][/QUOTE] to już wiem, co knuł Jurys - jakby tu do swojego domku pójść -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dakocia się nie dawała, została zapędzona pod nasze drzwi balkonowe i Wiśnia próbował ją capnąć, ale nie miał jak, bo ona się broniła ostro. na szczęscie, zauważyłam w porę (szykowałam Wiśni obiad) i Dakocię wpuścilam do domu, a Wiśnia dostał opierdziel - prawdziwy opierdziel, uszy stulił po sobie i do kojca poszedł, prosto do budy. czyli czuł się winny;) a drugi kot to moje marzenie (może by tym razem mnie pokochał;)) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
był jeden telefon:) sensowny i bardzo obiecujący. zobaczymy co z tego będzie. zaprosiłam panią do nas, ma dać znać kiedy przyjedzie. cieszyć się nie można, bo może pani już więcej nie zadzwoni. kciuki trzymać trzeba, by pani przyjechała, bo jak już przyjedzie, wsiąknie na amen:) tak jak wszyscy, którzy nas odwiedzają. pani z Warszawy, z Natolina. hop! jaka fotka była w Metrze? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misio vel Wiśnia Wisienkowa waży 34,9kg;) Gusia, przyjedźcie do nas w weekend, niech Rafał jeszcze raz się przekona, ze Wiśnia jest największą kochaną ciapą pod słońcem. Tylko kotów nie lubi - wczoraj było starcie nr 2 - Wiśnia już nieco szybszy, więc powiało grozą;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki hop! może w końcu się uda Juryskowi -
nie miała:( od piątku pani się nie odezwala a Emi ma się dobrze. dziś pogoda dała nam odetchnąć:)
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
śliczne fotki, Gosia, dzięki:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ale asystował przy naszej mgiełce - na którymś zdjęciu z maila przygląda nam się z rozbawieniem na pysku;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
prawdziwa Wiśnia :) [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5840/newimg0925.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja czekam na Wisienkowe fotki:) -
moja Didi królewna - prześliczna:loveu:
-
piękne zdjęcie - dwie moje niezdary kochane:loveu: Emi dziś pierwszy raz biegała:multi: ps. Gosia, jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny:p
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Ewa, jesteś dzielna kocia ciotka:) -
super, czekamy
-
gorąco i upał [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/308/b63rc.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2483/b64.jpg[/IMG] i sposoby radzenia sobie z upałem;) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5334/b65p.jpg[/IMG] (tam jest jama wykopana przez moje psy, niestety, Bunia jest trochę przyszeroka;)) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9660/b66h.jpg[/IMG] w cieniu domu też przyjemnie [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5581/b67j.jpg[/IMG]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fajny, a skąd on? -
Emi ma też dużo szczęscia, że tyle osób się o nią martwi i troszczy. w weekend przyjedzie do Emi Dominika z FB (dzięki go-ja:)), która chce kupić karmę dla Emi:loveu:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
u nas nareszcie pada:multi: cały dzień było tak [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3081/m91f.jpg[/IMG] piłeczka oczywiście w zasięgu łapy:evil_lol: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8616/m92l.jpg[/IMG] -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
ronja replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kama, u mnie jest 3kg Twojej Eucanuby -
Emi ma wiele zalet :) kochana, grzeczna, posłuszna, przyjacielska, zupełnie nieagresywna, nie brudzi w domu, grzecznie spi na swoim poslanku, robi siad jak się ją poprosi, nie grymasi przy jedzeniu;) a dziś poszerzyłam jej obróżkę, bo już taka napięta była:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ojej, jak brzydko. Pocieszające jest to, ze jak wypierzesz to szybko wyschnie w taką pogodę.:evil_lol: Kurde, kastrat i takie coś.[/QUOTE] poducha strasznie śmierdziała nowością - pewnie dlatego:) [COLOR=Gray]nie gniewam się na Wiśnię:p[/COLOR] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś głownie lezy na mokrym piachu - stale podlewanym, na ktorym ma wyrosnąć trawa, ale jakoś jej się nie udaje;) chciałam również naskarżyć na Misia, że mi obszczał nowo zakupiony leżak z wypasioną poduchą - poducha została już ochrzczona:mad: -
a ja jakoś się boję, nie mogę się przyzwyczaić, że Pola nie ma. Bunia, z którą ostatnio mieszkał chyba tęskni - popiskuje, a nigdy wcześniej tego nie robiła. w każdym razie z podpisu jeszcze go nie zdejmuję;)
-
ciągle zapominam napisać - Emi jest bardzo przyjacielska do innych psów. Wczoraj niechcący spotkala się w ogródku z moją Ciućką i Sonią. Naszą kociczką również nie jest zainteresowana w ogóle.