Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Moja była odrobaczana standardowo u hodowcy i u nas, a mimo to dopiero po badaniu kału okazało się, ża ma robale, ale takie, których standardowy środek nie rusza, i musi być zastosowany środek "do zadań specjalnych". Gdyby nie to badanie, to żylibyśmy w nieświadomości, a pies byłby coraz słabszy :(
  2. W Pszczynie znaleziono maleńkiego 1-tygodniowego kotka i proszą o każdą pomoc, szukają karmiącej kotki...
  3. Z mojego bazarku przekazałam na konto Budrysek 10 zł tylko, tylko jedna książka się sprzedała :( Na zmniejszenie długu Niko. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym wpłaty, jak dojdzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207057-KONIEC-Książki-na-dług-Niko-do-10.05.-do-22.00/page2[/URL]
  4. Na pszczyńskim portalu jest ogłoszenie: [B]Znalazłem[/B] Pszczyna Znalazłem kotka (ok. 1 tygodnia). Poszukuje karmiącej kotki. Wszystkich mogących mi pomóc proszę o pilny kontakt pod nr tel:723569484 Lub wysłanie wiadomości pod email:[email protected]
  5. Jeszcze nie wszystkie deklaracje stałe wpłynęły na konto. Może ktoś jednorazową wpłatą poratuje suńkę?
  6. Ale przystojniak! I taki los... Nie znoszę ludzi!
  7. Mnie też skojarzyła się z rodezjanem. Ślicznotka :)
  8. A Kaja czeka na wpłaty na hotelik... Może ktoś jeszcze dołoży grosik?
  9. Umieściłam kota na swoim blogu, zaglądają tam "kociarze", może akurat...
  10. Bidulka, taka kupka strachu :( Przepiękne ma umaszczenie.
  11. Jestem na zaproszenie, ale bez żadnego nowego pomysłu.
  12. Biedna Kaja... Że też Bozia nie dała mi domku z ogródkiem, w którym zmieściłoby się kilka szczęśliwych psiaków :(
  13. Cieszę się ogromnie!!! Już zdjęłam ślicznotkę z bloga.
  14. Umieściłam Kaję na swoim blogu, ale nie liczę na cud. Mało osób tam zagląda.
  15. Umieściłam rudą na swoim blogu, ale nie wierzę, żeby to coś pomogło :( Mało osób tam zagląda...
  16. [quote name='otita']Nie wiem jak zmienić tytuł bazarku!!! :niewiem:[/QUOTE] Musisz najpierw edytować pierwszy post (ikonka na dole postu), i raz jeszcze kliknąć "zaawansowana edycja". Wtedy można zmienić tytuł.
  17. Chcę na swoim blogu na bocznym pasku zrobić taki mini kącik adopcyjny i cudnego liska tam umieszczę :)
  18. [quote name='monika083']chyba 13 zl /doba, czyli ok 400zl /msc potrzeba[/QUOTE] Czyli na czerwiec musimy uzbierać jeszcze 215 zł :roll:
  19. Ile potrzeba na miesiąc na hotelik? Bo chyba nie znalazłam na wątku...
  20. Tak sobie pomyślałam, żeby umieścić Kaję na bocznym pasku mojego bloga, takie jakby ogłoszenie... Sądzicie, że to dobry pomysł? :oops: Czy raczej nie ma sensu, bo tam niewiele osób zagląda? Chyba nikt nie dzwonił w sprawie Kaji z ogłoszeń, a kasy mamy mało... Co będzie dalej z Kają? :-(
×
×
  • Create New...