-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Ja nie umiem, kiedyś tam sie zrejestrowałam, ale nie umiałam się tam poruszać i usunęłam konto, nie ma mnie na FB. Może ktoś potrafi? Podobno jak kogoś nie ma na FB, to znaczy, że nie istnieje...
-
zapasowy post
-
................................................
-
Kochane jesteście, cioteczki! Zapraszam serdecznie na jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235702-Cavalier-zamiast-kanapy-zimny-kojec-(?p=19970880#post19970880[/URL] Założyłam w pracy, nie czekałam do wieczora.
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Och, dziewczyny, niesamowite jesteście! Co za ulga... A przy okazji zapraszam na wątek kolejnego podopiecznego: http://www.dogomania.pl/forum/threads/235702-Cavalier-zamiast-kanapy-zimny-kojec-(?p=19970880#post19970880 -
W Punkcie Przetrzymań (Pszczyna) przebywa cavalier z chorym okiem. Piesek jest już starszy, podobno około 10 lat. Na razie jest jeszcze na kwarantannie i poza właścicielem nikt nie może go odebrać. Szukałam po lecznicach, czy taki pies jest komuś znany, niestety nie. Nie ma chipa. Brak ogłoszeń zarówno na miejskim portalu, jak i zwykłych "papierowych" na słupach czy w pobliżu sklepów. Wygląda na to, że nikt go nie szuka. Obawiam się, że mógł zostać porzucony ze względu na koszty leczenia - właścicielowi się po prostu "nie opłacało" inwestować w starego psa. Nie wiemy, czy poza okiem coś jeszcze mu dolega - można się spodziewać np. tak popularnego u cavalierów MVD. Niestety, w miejscu, w którym przebywa, nie ma możliwości zdiagnozowania chłopaka. Tam nie ma nawet weta. Punkt jest przepełniony i zgodnie z umową miasto w takich przypadkach wysyła psy do schronu o bardzo nieciekawej renomie. Tam nie będzie miał wielkich szans ani na adopcję, ani nawet na przeżycie. Oto zdjęcia nieszczęśnika: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/6ba50adadd646717med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/d35a759dde5bfd17med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/734f98a74e223a7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/0a2705c02ab88c69med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/c8ea7dd2a2f252f5med.jpg[/IMG][/URL] Pies jest podopiecznym Fundacji Zwierzęca Arkadia: [B] [SIZE=3][SIZE=2]FUNDACJA "ZWIERZĘCA ARKADIA" ul.Sarenek 10B 43-215 Jankowice KRS: 0000425968 REGON: 242995136 [/SIZE][B][SIZE=2]NIP: 6381806280 [/SIZE] [SIZE=2]Nr konta bankowego: BOŚ BANK 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001[/SIZE][/B][SIZE=2] KONTAKT: 798 596 534 / 785 549 189 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=2][URL]http://www.facebook.com/ZwierzecaArkadia[/URL] [/SIZE] [/B]
-
Dziękuję bardzo za odzew :) Pies będzie najprawdopodobniej podopiecznym Fundacji Zwierzęca Arkadia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231250-Fundacja-Zwierzęca-Arkadia-pomóżcie-nam-pomagać-)-ŚLĄSK-PSZCZYNA[/URL] Nie ma jeszcze wątku (założę mu wieczorem, bo teraz w pracy jestem) i jest jeszcze na kwarantannie. Skontaktuję się z Avilią co to transportu (gdyby nie znalazł się DT bliżej) i kosztów leczenia. Ja ze swojej strony mogę zadeklarować bazarki i pomoc finansową - lecz niewielką. Założę wątek i pozapraszam ciotki - coś wymyślimy...
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ta bezsilność mnie wykończy :( Juz nie wiem, co robić :( -
Powiadomione dwa fora cavalierowe, na razie brak jakiejkolwiek oferty pomocy. Gdyby to była sunia, to zabrałabym do siebie (jakoś mama przełknęłaby tę żabę), ale psa nie da rady, mama uznaje tylko sunie. No i mam sunię niesterylizowaną. Ha, parka by była, może pseudo założę :cool3: Byłyby ślicne rasowe sceniacki :)
-
Amstafka Dora ... MA DOM !! Aida miała rację ... cuda się zdarzają !!!
Isiak replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna, taka cudowna sunia, i piękna, i wpatrzona w ludzia, i tak jej serce złamać, pozbyć się jak znudzonej zabawki :( :( Serce pęka, jak się spojrzy w te oczy... -
W pszczyńskim punkcie przetrzymań przebywa starszy caviś z chorym oczkiem. Na razie siedzi jeszcze na kwarantannie w kojcu, jeśli w tym czasie nie zgłosi się po niego właściciel, grozi mu wywózka do mordowni, bo w punkcie jest już przepełnienie. W sobotę oblatałam wszystkie lecznice, pytałam lekarzy, czy nie mają takiego piesia wśród swoich pacjentów, przeszukuję ogłoszenia na miejscowym portalu i szukam po słupach ogłoszeniowych i przed sklepami. Nic. Nikt go nie szuka. Wygląda na to, że został porzucony. Strasznie jest nieszczęśliwy :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/6ba50adadd646717med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2828/c8ea7dd2a2f252f5med.jpg[/IMG][/URL]
-
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Isiak replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Strasznie się boję tej operacji... Zerwane więzadła... U mojej suki to był początek jej końca :( -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Isiak replied to Randa's topic in Już w nowym domu
O matko, straszna sytuacja... Żal i psów, i staruszki... -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Isiak replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na wątku. Piękny pies, jak bardzo musi cierpieć :( -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']O taki śliczny: [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Hirus#5809277628787683250[/URL] Oba psy cudowne, grzeczne poprostu miodzio. Nie wiem czemu takie psy trafiaja do schronu. Jeszcze rozumiem, niszczące, szczekające itd ale takie anioły.[/QUOTE] Boziu, cudowny... -
[quote name='wegielkowa']Jak zabieramy psa od prymitywów, wolimy zmienić imię. Tak na wszelki wypadek.[/QUOTE] Przydreptałam z podpisu savahny. Może głupio zapytam, ale dlaczego zmieniacie psu imię?:oops: Ależ cudny musiał być, jak można tak, Boże mój... I co, nawet mandatu za takie zaniedbanie swołocz nie dostanie? Tak ku przestrodze ich i całej wsi? :angryy: Po kuracji to on będzie zjawiskowym psem, będą się o niego bić :p Zakochałam się w tym pycholu, ech... zresztą ja kocham owczarki już od czasu, kiedy raczkowałam wokoło stołu za taką jedną ogoniastą...
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Dziś ze schroniska zabraliśmy [B]pekinczyka[/B] i jamnika.[/QUOTE] Ojejusiu, pekinek :roll: -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tylko że tam podają wszystkie szczegółowe dane, aktualne szczepienia, książeczka zdrowia, opis charakteru itp., ja nie mam takiej wiedzy... No i kontakt - jak podam do siebie, to jest bez sensu, bo nic o tych kotkach nie wiem. Do bani jestem, na nic się nie przydam :( Justa, czy potrzebne Ci obroże przeciwpchelne/przeciwkleszczowe dla kotów? Są takie dwie na bazarku poz.9 - jak chcesz, to kupię dla kociastych: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235423-Akcesoria-TOZ-i-dla-PRZYJACIÓŁ-ZWIERZĄT-na-umierające-kociaki-z-toz-Police-do-26-11[/URL] -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
Isiak replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek, wrócę później. -
Kochana plaskatka :)
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Ciotki ja obfocę fanty a kto zrobi bazarek?[/QUOTE] ewu, ja służę pomocą przy bazarkach, dawaj :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dostałam na miau taką informację: [B]Witaj[/B] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Piszę w sprawie tego ogłoszenia. Może to niewielka pomoc, ale zapraszam do dodania ogłoszenia do portalu[/FONT][/COLOR][URL="http://kociaczek.com.pl/"]http://kociaczek.com.pl[/URL][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]. Ruszamy właśnie z pozycjonowaniem, reklamą, nowymi funkcjonalnościami i dynamicznym rozwojem, może akurat się uda, kto wie, może warto spróbować, to nic nie kosztuje. Wystarczy szybka, jednorazowa rejestracja i można w pełni korzystać z funkcjonalności serwisu. Odwiedza nas sporo użytkowników, mamy też kanały komunikacji, jak Facebook czy RSS, by jeszcze łatwiej było propagować kocie adopcje. Dla nas każde ogłoszenie jest ważne i każde staramy się jak najlepiej promować.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Warto też zwrócić uwagę na to, że portal jest dedykowany dla kocich adopcji, a co za tym idzie posiada bardzo dobre i dokładne opisy kociaków. Opisy takie pozwalają precyzyjnie wyszukiwać ogłoszenia zawarte w serwisie. Ma to znaczenie szczególnie dla osób poszukujących swojego wymarzonego kociaka.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Pozdrawiam, Rafał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]P.S. Zapraszamy również do naszego wątku, gdzie opisujemy dość duże możliwości serwisu[/FONT][/COLOR][URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=146323[/URL][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande].[/FONT][/COLOR] -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jak wrócę z psem, to założę wątek na miau. Może osoby stamtąd coś zaradzą.