Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Zaglądam i cieszę się z wszystkimi, że u Bafiątka coraz lepiej :)
  2. ewu ma rację, ja też o tym myślę już od baaardzo dawna i próbowałam rozmawiać i zachęcać głównie sprawnych, żywotnych emerytów albo bezrobotne sąsiadki. Ale nikomu się nie chce brać zwierzaka do domu. Bo to obowiązek, bo trzeba wychodzić, bo trzeba więcej sprzątać, bo nie można wybyć na cały dzień z domu i zwierza zostawić... Ech... Niech no tylko ja doczekam emerytury! A na bazarek dodałam podarowane przez Patrycję przepiśniki i gruuby notes, oraz nowe magnesy z psiakami :)
  3. Nie ma za co :) Avilia, dziękuję za miły komentarz na blogu :)
  4. [quote name='ewu'][B]Wczoraj pytano mnie o nowofunlanda do dobrego domku. Znacie jakiegoś w potrzebie?[/B][/QUOTE] Zaglądałaś na niufy w potrzebie? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/115763-Newfy-w-potrzebie/page12[/URL] Fundacja Pasterze: Tamin, Salma i Opera - niufki. Sporo na tym wątku niufkowatych.
  5. ewu, wiesz, jak to mówią: jak się nie chce, to gorzej, niż by się nie umiało". Ja mam w biurze koleżanki brzydzące się zwierząt, patrzą na mnie jak na odmieńca i chyba czekają, kiedy wreszcie przyjedzie po mnie ta karetka z kaftanem bezpieczeństwa :evil_lol:
  6. Ja się zgadzam :) Można na maila. A fotkę macie fajną z burmistrzem :) Dodałam nowe rzeczy na bazarek, dostałam przesyłkę od Patrycji z bloga Ktosiowo z ręcznie robionymi notesami :)
  7. Ja jestem zalogowana na miau, ale bywam tam bardzo rzadko, bo o kotach to pojęcia za bardzo nie mam, jeden koci poradnik w życiu przeczytałam. Bardzo mi się puchate mruczusie podobają :) ale merytorycznie to jestem noga, i to lewa.
  8. Taki cudny nasz rozrabiaka, a wciąż bez domu :(
  9. [quote name='onga']Jak dla mnie oj jest bardziej jak czarny wilk, albo go na wilczaki - wolfdog.org albo na tamaskany. [B]Pod czarnego owczarka niemieckiego też podejdzie[/B].[/QUOTE] Jak dla mnie to on zdecydowanie bardziej wilkowato-północny niż owczarkowaty :)
  10. O kurczę, super by było...
  11. Moje cavalierki (poprzednia i obecna) preferują telewizję :)
  12. [quote name='arabiansaneta']Czasem może się znaleźć człowiek o tym samym imieniu i nazwisku.[/QUOTE] Nawet często tak jest. Z ciekawości wystukałam swoje dane - pojawiła mi się miss studniówki i jakaś starsza zakonnica :evil_lol: Ale ja też się znalazłam na stronie Kreatora :p
  13. O tym nic nie wiem, nie ma mnie na FB...
  14. Rany, jakie biedactwo :( Może on wpadł pod samochód i go przemieliło? :( Ktoś go może na drodze wyrzucił...
  15. Bezpłatnych domów tymczasowych jak na lekarstwo, a psów cała masa...
  16. A ja musiałam usunąć banerek Tibi z sygnatury, żeby zrobić miejsce na reklamę bazarku :( Pomimo, że skracam linki w skracaczu, nie mogę umieścić więcej niż jeden w podpisie... A widzę, że niektóre osoby mają po kilka. Jak to zrobić?
  17. Udało się! Zapraszam na bazarek dla Fundacji: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-R%C4%98KOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierz%C4%99ca-Arkadia-do-26-11-do-23-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-R%C4%98KOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierz%C4%99ca-Arkadia-do-26-11-do-23-00[/URL] Już wiem, dlaczego mój polecany DT nie odezwał się do Was - jest zajęty. Poznałam dzisiaj cudną tymczasowiczkę, czteroletnią złotą cocker spanielkę przyprowadzoną przez właścicieli do uśpienia, bo ośmieliła się zachorować, a leczenie kosztuje i nie było przewidywane w domowym budżecie. Cudna jest, całuśna przylepa, do ludzi, dzieci, psów i kotów :)
  18. Już dwa razy robiłam podejścia do bazarku na fundację. Za każdym razem mnie wywala i nie wpuszcza z powrotem - zbyt obciążony serwer...
  19. Bardzo mi przykro :( Jeden z moich szczeniaków urodził się bez sledziony i z przepukliną przeponową - żołądek przeszedł do klatki piersiowej. Nie przeżył.
  20. Bidulka kochana... Dobrze, że już lepiej, oby wyniki badania były pomyślne.
  21. [quote name='Avilia']Ręce opadają: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,58285,szczeniaki-rhodesian-ridgeback,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL][/QUOTE] W sobotę rozmawiałam w zoologicznym z kobietą, która kupuje tam psa. Próbowałam ją zniechęcić wszelkimi sposobami, tłukłam o pseudo itd., ale nie dała się przekonać do kupna psa z rodowodem, poza tym mąż wpłacił już tym ludziom zaliczkę. Podobno w tych Czechowicach jedni maja sukę, a ich sąsiad psa i tak sobie rozmnażają.
  22. Wielka szkoda, że DT się nie odezwał, czyżby się wycofał? :( Może czegoś się dowiem w przyszłym tygodniu... Kurcze, a zdecydowana osoba była... A tak z innej beczki - moja przyjaciółka podarowała swoje prace na bazarek dla Arkadii - haftowane kartki, zakładkę i magnesy :) Dołączę do swojego bazarku :)
  23. Zapisuję pięknotę.
  24. Jakie śliczne te nowe psiaki! A czy ten "mój" zapowiadany domek tymczasowy się odezwał? Głupio mi tam chodzić i namolnie pytać...
×
×
  • Create New...