-
Posts
1041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barbara.h
-
[quote name='_ChiQuiTa_'][B]Ciotki jestem zdołowana :( za moją siostra przybłakała sie sunia. To jeszcze szczeniak, siedziałam z nia na klatce 2 godziny bo jej do domu nie chcieli :( bo za duża, bo czyjaś... a gowno... biedulka... ktos ją wyrzucił :( a ja jej niemoge wziąść do domu...:( to jeszcze dziecko :( [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/07-02-07_2045.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/07-02-07_2046.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/07-02-07_2155.jpg[/IMG] Widać coś?? :bigcry: [/B][/quote] Widać,widać boziu kochana nie mogę na to patrzeć!!! bidusia :-( i co z nią będzie?
-
[quote name='eria']ona ma uścisk szczęk jak jaki pitbull, nie wyszarpywałaś jej piłki z paszczy nigdy to tak mówisz :evil_lol: Kreon przynosi i puszcza piłkę a tej jędzy trza wyszarpywać :evil_lol: wróciłam właśnie ze sklepu-zaopatrzyłam się w płyty CD, bo jak pomyśle że mogłam stracić wszystkie moje zdjęcia......dziś będę zgrywać foty na płytki....[/quote] ja już taką sytuację miałam, że straciłam fotki które miałam na pulpicie, więc teraz staram się, zawsze wrzucić na drugą partycję :p
-
:multi:Witaj Aniu, ta fotka jest świetna :loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/separator.gif[/IMG] wiem że masz sentyment do rudzielców, a ja mam taką małą Perełkę ale jest czarna :p [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6244/picture10034ed.jpg[/IMG] ale słodko śpi :lol: a w jakim wieku jest Mikuś? [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3935/001zc9.jpg[/IMG] ale chyba tu nie będę zaglądała;) jesssu jak ja się boję pająków :shake: [URL]http://img67.imageshack.us/img67/5701/pajunk9ii.jpg[/URL] zdrówka życzę:loveu:
-
[quote name='Ewa&kumpel']Narobiłam tych fotek dzisiaj chyba ze sto piędziesiąt. Tak więc będzie co wstawiac. Acha. I zmierzyłam Kumpla od czubka nosa poprzez grzbiet do końca ogona. Szok :crazyeye: Wiecie jaki jest długi - 150 cm. :niedowia: :mdleje:[/quote] i ja myślałam, że twój Kumpel jest mniejszy :lol: a do tego jaki dłuuuuuuugi :evil_lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ewa, masz szczęście moje można miziać i całować :lol: a do tego Inezka jest bardzo wylewna i całusy rozdaje też obcym :p OJEJ a co ty masz na mordce?? :evil_lol: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5318/tndscn3028bd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7716/tndscn3030wu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/6010/tntrzyowczarkiwkaga324cwc4.jpg[/IMG] :lol: -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
dzisiaj nic już nie wstawię i nigdzie nie zajrzę, gonią mnie od kompa :placz: pa,dobranoc :bye: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
barbara.h replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hej, u nas też jest śnieżek :multi: a i fotki wstawiłam, nie wiele ale zawsze coś nowego :lol: -
[quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B]Boszzzzzzzzz 5 stron przejrzałam i ani jedej fotki ;-) ........tylko gadu gadu heheeh........ czekam na jakies nowosci kochaniutka ;-) Buziaczki [/B][/I][/COLOR][/quote] i ja też :angryy: ale za to szkołę to masz ładną :razz: a na wagary??? :mad::mad::mad: fotecki są u mnie :p
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
proszę bardzo :evil_lol: oto moje szczęśliwe owczarki poniemieckie ;) [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/5957/tndscn3026we3.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6531/tndscn3023ry1.jpg[/IMG] CDN... -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
hej, moje psy przez was!!! mają piórka zamiast sierści :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziękujemy za odwiedzinki! odrobimy po spacerku :loveu: dodam ze mam jeszcze kilka takich fotek co wam się spodobają:lol: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
barbara.h replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']"Wielki brat" cały czas patrzy, czuwa:cool3::cool3::cool3: Jesteśmy kochani, tylko czasu jakoś ostatnio brak:oops:Przepraszam. Obiecuję poprawę, co byście o nas zupełnie nie zapomnieli! byśmy nie zginęli w czeluściach dogomani;)[/quote] jak patrzy to Dzień Dobry;) i cobyście nie zginęli w czeluściach dogomani :loveu: -
Paulinka, jak tam? klamka zapadła umowa podpisana? :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
barbara.h replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
fajna fotka :loveu: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2541/540eb4.jpg[/IMG] a u nas za oknem pada śnieg:multi: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
barbara.h replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']zyje zyje czekam tylko az Yakkubo wreszcie wklei fotki ze studniowki[/quote] oj to dobrze :multi::multi: eeeee super, że się nie gniewasz na mnie :buzi: -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść Basiu :) To u Was jeszcze tyle śniegu ?? :O[/quote] eeetam, tyle to już niema, te fotki na chodniku, były wcześniej robione chyba ze dwa tygodnie temu :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
barbara.h replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi:ja też chcę fotyzobaczyć ;) a ja tylko schudłam jak byłam chora ...14 kg w 14 dni:pa potem to już tylko tyłam:oops: [/B][/I][/quote] nic tutaj nie łapię :cool3: ale żeby Alu cię pocieszyć to ja ważyłam 83 kg, a teraz 59 !! no wieczorem 60kg ;) więc ty też schudniesz! a ile by cię satysfakcjonowało?:multi: a kiedy będą foty;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:oops:[I]mus cofnąć się zdziebełko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo tu przychodzą takie gaduły i mi zagadowywują foteczki;)[/I][/quote] ach te gaduły :mad::mad::mad: Dobranoc, pchły na noc ;););)
- 78403 replies
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
barbara.h replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
a to ta łapunia? :shake: ale już dobrze? [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010083_.jpg[/IMG] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
barbara.h replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']blee boli mnie ten pepek troche :( taki rozowy sie zrobil na okolo no ale kto normalny przekluwa sobie pepek w szkolnym kiblu ;P no ale bedzie dobrze bo czytalam ze zaczerwienienei moze byc najgorsze jest to ze czas gojenia to od 1 miesiaca w zwyz ... ;][/quote] żyjesz???? :mad::mad::mad: ;) -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
wow, cieszę się że, banda się podoba :lol: ta banda jechała na szkolenie i trochę byłi niecierpiliwi :evil_lol: a to jak pilnują jak pańcia odśnieża chodnik, przy posesji, łapy mają być na podwórku !!! ale nie każdy przestrzega przepisów :mad::mad::mad: -
[quote name='Jagienka']Dżizas jak to po wkładce?? :-? Czego to ludzie nie wymyślą....[/quote] ale taka wkładka to jeszcze nic strasznego, nic psu sięnie dzieje a ja poprostu chciałam wykrzystać coś co wielu psom pomogło, ale ja za krótko trzymałam, jak po zabawach i harcach z psami się odkleiła trzeba było ją podkleić, a ucho stało więc dałam spokój, a co do tego co ludzie nie wymyślą! to nie chciałabyś wiedzieć co nie którzy hodowcy robią z uszmi psów :shake:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
barbara.h replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']przeklulam sobie dzis pepek :P sama ;] typ tzn jaki typ ? rozwin :D[/quote] jesssu zwariowałaś :shake: przepraszam ale jestem po trzech operacjach! w tym dwie ciężkie i nie jestem wstanie zrozumieć takiego samookaleczenia :cool3: ale cóż jestem zacofffana;) niech się goi szybko :loveu: -
Luizka jak ja Ci zazdroszczę tej konnej jazdy :placz: ja tak kocham konie, chodziłam troche na lekcje (naukę):multi: śliczna fotka i śliczny Cerberek :buzi: [IMG]http://images4.fotosik.pl/304/2f7e18d783511b7a.jpg[/IMG]
-
proszę bardzo jaki dowód :evil_lol: że ogromne zębiska te małe potffforki mają :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/102/5ea57f2ed436e26c.jpg[/IMG]
-
ale koooooooooooość:loveu::loveu::loveu: moje też takie wołowe lubią :evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/103/6f926e17abb3bff2.jpg[/IMG]