Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  2. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  3. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
  4. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  5. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  6. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  7. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  8. Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
  9. Bo on taki właśnie Misio Jogi BU BU :D
  10. Koleżanka pomogła mi zrobić zrzutkę na Pana Smutaska., Proszę o udostępnianie na FB. https://zrzutka.pl/bfj8yb Ponieważ nie może być ciągle bezimienny a chętnych do pomocy w bazarku imiennym brak będzie miał na imię Jogi.
  11. Na FB już gromadka chętnych na Julcię :) Święta od dwóch lat nawet dzień wigilijny są w lesie. Teraz jest troszkę prościej bo w tamtym roku to WSZYSTKIE psiaki były w domu.
  12. Mnie to chyba by się też taki przydał ....ale nie dla dziecka :)
  13. A u nas taka Czesteropodobna koleżanka - Julcia z patologi. Później założę jej wątek.
  14. Tak Tigrunia przyjęła gości którzy przyjechali ją poznać. Cały czas przeleżała w wiatrołapie :( A oprócz tego to Tigra wpycha się na głaski - jest wręcz namolna :), fajnie bawi się z psiakami. Od Państwa nie wzięła nawet smaczka. Czeka na kogoś Wyjątkowego :)
  15. Dziękuję serdecznie Elu. U Pana Smutaska wszystko ok, dostaje antybiotyk, załatwia się na dworze, na psiaki troszkę powarkuje, lubi się przytulać, jeszcze nie zaszczekał. Mimo smutku w oczkach zrobił się troszkę weselszy - już łapka nie boli to można się cieszyć życiem :) . Tylko nie wiem jak go usadzić na miejscu :( Rozmawiałam z kierownikiem schroniska który obiecał zapłacić jeden rachunek u weta. Faktura która poszła na schronisko opiewała na kwotę 244 zł, ja zapłaciłam za drugą wizytę 115 zł i za zabieg 650 zł.
  16. Pochwal się jak to Cię Tycinka chciała zjeść i się jej bałaś :D
  17. Jeszcze troszkę czasu do ogłoszeń jest ale ja wolę jednen bardzo konkretny TEN telefon niż kilkanaście bzdurnych jak było np w przypadku Kiziów Miziów.
  18. Dzięki serdeczne Bożenko :)
  19. Kontrola ok. 3, 4 stycznia - mam dzwonić. No on niestety łazi za mną, a ja nieraz nie mam kiedy usiąść. Powiem wszystkim że muszę teraz leżeć i psa pilnować. W zasadzie pozostałym psiakom pewnie by to nie przeszkadzalo :)
  20. Przepiszę z karty od weta. " odłamany fragment bocznego kłykcia kości piszczelowej lewej przy stawie piszczelowo - strzałkowym, złamanie trzonu kości strzałkowej lewej" Zabieg: osteosynteza 2x gwóżdź Na pierwszej wizycie akurat trafiła się okulistka i z oczkiem jest w porządku - ma jeszcze lekko zaczerwienione, cała tylna łapka unieruchomiona. Jak się biduś ucieszył na nasz widok :). W domu jest troszkę kłopot bo ma mieć ograniczony ruch a łazi za mną krok w krok:( Jutro wstawię paragony.
×
×
  • Create New...