-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
-
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach.
-
Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!
Anecik replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla psiaków specjalne życzenia aby następne święta spędziły w swoich własnych domach. -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Bo on taki właśnie Misio Jogi BU BU :D -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Koleżanka pomogła mi zrobić zrzutkę na Pana Smutaska., Proszę o udostępnianie na FB. https://zrzutka.pl/bfj8yb Ponieważ nie może być ciągle bezimienny a chętnych do pomocy w bazarku imiennym brak będzie miał na imię Jogi. -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Mnie to chyba by się też taki przydał ....ale nie dla dziecka :) -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
-
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję serdecznie Elu. U Pana Smutaska wszystko ok, dostaje antybiotyk, załatwia się na dworze, na psiaki troszkę powarkuje, lubi się przytulać, jeszcze nie zaszczekał. Mimo smutku w oczkach zrobił się troszkę weselszy - już łapka nie boli to można się cieszyć życiem :) . Tylko nie wiem jak go usadzić na miejscu :( Rozmawiałam z kierownikiem schroniska który obiecał zapłacić jeden rachunek u weta. Faktura która poszła na schronisko opiewała na kwotę 244 zł, ja zapłaciłam za drugą wizytę 115 zł i za zabieg 650 zł. -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Pochwal się jak to Cię Tycinka chciała zjeść i się jej bałaś :D -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Razem z większą Eluniu :) -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszkę czasu do ogłoszeń jest ale ja wolę jednen bardzo konkretny TEN telefon niż kilkanaście bzdurnych jak było np w przypadku Kiziów Miziów. -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Dzięki serdeczne Bożenko :) -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Kontrola ok. 3, 4 stycznia - mam dzwonić. No on niestety łazi za mną, a ja nieraz nie mam kiedy usiąść. Powiem wszystkim że muszę teraz leżeć i psa pilnować. W zasadzie pozostałym psiakom pewnie by to nie przeszkadzalo :) -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Przepiszę z karty od weta. " odłamany fragment bocznego kłykcia kości piszczelowej lewej przy stawie piszczelowo - strzałkowym, złamanie trzonu kości strzałkowej lewej" Zabieg: osteosynteza 2x gwóżdź Na pierwszej wizycie akurat trafiła się okulistka i z oczkiem jest w porządku - ma jeszcze lekko zaczerwienione, cała tylna łapka unieruchomiona. Jak się biduś ucieszył na nasz widok :). W domu jest troszkę kłopot bo ma mieć ograniczony ruch a łazi za mną krok w krok:( Jutro wstawię paragony.